Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 16:40, michu96 napisał:

Chyba wiem czemu nie mozesz sie zalogowac po prostu jest przerwa techniczna na serwerze musisz
czekac 2 godz jeszcze !! :)

[plask] (odgłos pacnięcią się ręką w głowę) I cały ten stres tylko dlatego że jest przerwa techniczna :P eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:43, szerszeń45 napisał:

> Chyba wiem czemu nie mozesz sie zalogowac po prostu jest przerwa techniczna na serwerze
musisz
> czekac 2 godz jeszcze !! :)
[plask] (odgłos pacnięcią się ręką w głowę) I cały ten stres tylko dlatego że jest przerwa
techniczna :P eh :)


Tak mi się zdaje kapitanie!! Yes Bos!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:41, Henrikoo napisał:

Nie to rzeby sie z was śmiał, ale bawi was gra w klocki lego które mogą sie poruszać i upadać
na ziemie?
Chyba że ciekawi was tibia to moge zrozumieć ale czy grafika sie nie liczy?


Znowu! Ile ludzi już mowilo ze tibia jest glupia a nigdy w nia nie grali albo grali przez 15 min !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:51, michu96 napisał:

> Nie to rzeby sie z was śmiał, ale bawi was gra w klocki lego które mogą sie poruszać i
upadać
> na ziemie?
> Chyba że ciekawi was tibia to moge zrozumieć ale czy grafika sie nie liczy?

Znowu! Ile ludzi już mowilo ze tibia jest glupia a nigdy w nia nie grali albo grali przez 15
min !! :(

Nie użyłem słowa głupia bo może głupia nie jest tylko dawie mnie jej dziecinna grafika (szczerze to przypomina mi sie mario) a co do grywalności to sie nie wtrącam bo nie grałem nie wiem ale o grafice moge mówić bo widziałem u kolegi i na scn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze Tibia pod wzgledem grafiki nie jest powalajaca... Jednak musze to powtorzyc chyba z piaty raz w tym temacie.


>Jak juz pisalem wczesniej Tibia rownie dobrze molglaby byc grą tekstowa, a grafika to tylko dodatek. Tak >trudno to pojac? Poza tym, od kiedy grafa jest wyznacznikiem jakosci?


Wiec mysle, ze spor o grafike jest rozstrzygniety i nie trzeba do niego wracac. (Pewnie za kilka stron i tak ktos znowu powie, ze grafa w tibii mu sie nie podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrikoo

Fakt, grafika może nie wszystkich zadowalać, gdy ocenia się na podstawie "czym oni się tak tym podniecają... przecież to to ma grafikę gorszą niż gry z poprzedniej dekady...". WG mnie trochę byłoby mi niezręcznie wypowiadać się na temat gry z której widziałem tylko grafikę ew. screeny, nie wiedząc nic o np. interfejsie, mechanizmie, grywalności itd. Grafika nie powinna być miernikiem jakości w żadnej grze choć niestety często jest. I na koniec, ja uważam (werble proszę :D) ŻE GRAFIKA W TIBI JEST ŁADNA :). Serio. Zabiłbym za jej zmianę (ewolucja tak, rewulacja nie :P). Słyaszłem nawet spekulacje na temat Tibia 2 w 3D. Wolne żarty ;). Tibia to Tibia. Ma być w 2D i tyle. Zmienią konwencję grafiki zabiją grę - proste :)

@Luke Shadow
> Jak juz pisalem wczesniej Tibia rownie dobrze molglaby byc grą tekstowa, a grafika to tylko dodatek. [...]
Szczerze? Ja sobię nie wyobrażam Tibi jako gry tekstowej. Po prostu grafika nie musi być zbyt wymiślna jak na taka produkcję. Wystarczy proste podejście do tego aspektu. Poza tym bez oprawy gra straciłaby resztki dynamiki interakcje z graczmi byłyby znacząco zredukowane, Tibię odwidzałoby znacznie mniej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu mi ten komunitkat wyskakuje ale tym razem jak chce zeby przyslali mi te haslo to mi wyskakuje error i nie moge przeslac sobie nowego hasla. Blagam co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:51, pinu? napisał:

Witam znowu mi ten komunitkat wyskakuje ale tym razem jak chce zeby przyslali mi te haslo to
mi wyskakuje error i nie moge przeslac sobie nowego hasla. Blagam co robic.


Proponuje zrobic screena i dac na forum, bo nie za bardzo wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:05, pinu? napisał:

oto jaki mi komunikat wyskakuje


czyli konto jest odłączone na pięć minut:) Pewnie coś tam zapisują czy coś bo mi też się tak czasem dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:10, Luke Shadow napisał:

> oto jaki mi komunikat wyskakuje

No ten blad miales juz wczesniej, ale dlaczego nie mozesz aktywowac nowego hasla?

Ja tez nie wiem wpisuje e-mail na ktory maj przyslac nowe konto to mi error wyskakuje.
Maizk12-Ale ja juz czekam niewiadomo jak dlugo i nie moge sie zalogowac co sie dzieje ku**wscy hakerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu bodajże pięciu razy z rzędu niepoprawnego hasła do accounta pojawia się właśnie taki komunikat. Należy upewnić się czy wpisywane hasło jest właściwe, odczekać te pięć minut, zalogować się i cieszyć z gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a robiles juz to wczesniej? Z tego wynika, ze mail z nowym haslem zostal juz wyslany, ale nie jest potwierdzony. Wejdz na maila i sprawdz czy program nie zaliczyl maila od cipow do spamu.

Btw; jak odpowiadasz na posta, klikaj "Odpowiedz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że wysłałeś już prośbę o podanie nowego hasła. Jeżeli nie dostałeś maila od CipSoftu to znaczy że masz włączony filtr spam (jeżeli korzystasz z outlook expressa wejdź na stronę swojej skrzynki np. www.o2.pl i poszukaj tam w folderze SPAM), skrzynka też może być zapełniona (należy usunąć część wiadomości). Jeżeli nie przyjdize ci po dwóch dniach możesz ponownie złożyć prośbę o wysłanie hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:38, The Lurker napisał:

Po wpisaniu bodajże pięciu razy z rzędu niepoprawnego hasła do accounta pojawia się właśnie
taki komunikat. Należy upewnić się czy wpisywane hasło jest właściwe, odczekać te pięć minut,
zalogować się i cieszyć z gry. ;)


Po kilkakrotnym wpisaniu zlego hasla jest blokada na IP - 30min. Ten komunikat to cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować