Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Wyobraź sobie, że grałem w Ultimę ;] A tak szczerze... To moje zdanie i tego będę się trzymał... W Prince, przynajmniej główna postać jakoś wyglądała. "[...] do Tibii dodano bardzo dobrze zrobione oświetlenie, a samą grafę poprawiano już kilka razy.[...]" Jakoś tego nie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Prince of Persia... super giera.. miałem wtedy Pegasusa. Fajna była ta konsolka. Jak potem mieliśmy video to nagrywaliśmy na kasety jak przechodzimy kolejne poziomy i się wymienialiśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:32, Dark Demon napisał:

Wyobraź sobie, że grałem w Ultimę ;] A tak szczerze... To moje zdanie i tego będę się trzymał...
W Prince, przynajmniej główna postać jakoś wyglądała. "[...] do Tibii dodano bardzo dobrze
zrobione oświetlenie, a samą grafę poprawiano już kilka razy.[...]" Jakoś tego nie zauważyłem...

W Prince of Persia było coś na styl dzisiejszego "motion capture" więc postac jakoś wyglądala. W Tibii poprawiono np. wygląd wody, strojów postaci, dodano ulepszone "ambient lighting" czyli to oświetlenie, więc twórcy akurat o grafikę staają się zadbac - nie ma co liczyc na 3D rodem z np. Silkroad''a, bo to za dużo roboty. Grafika jest akurat lepsza od pikselowatego Prince''a, ale ja mam na ten temat swoje zdanie i ty masz swoje - nie ma co już dalej dyskutowac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:40, wormuś napisał:

zarejestrowałem tibie potem właczylem wpisałem hasło i nazwe daje ok i pisze ze nie mam stworzonej
postaci co mam robic


Musisz się zalogować na swoje konto na stronie www.tibia.com
Tam będzie przycisk "Create new character".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 12:40, wormuś napisał:

zarejestrowałem tibie potem właczylem wpisałem hasło i nazwe daje ok i pisze ze nie mam stworzonej
postaci co mam robic


No to proste na dole na stronie tibia.com jest napis my aconumt cos takiego klikasz wpisujesz swoj pasword namber i
na samym dole masz Create new characte i tam klikasz i zakladasz goscia to znaczy płec i imię i swiat !!

POLECAM AMERA!! :)

I tam masz na samym dole ok klikasz
Ipisze see you in the tibia

Napisz czy ci dala jak nie to się pytaj !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:25, Bimbermistrz napisał:

A mi Tibia się nie spodobała. Pograłem ze 20 minut i dałem sobie spokój.


Tibia to fajna gra tylko że czeba w nią się nauczyć grać ja zaczynalem od zera i teraz mam 3 super gosci
A po za tym w pszedczkolu teraz posiadam az 1 K !! c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 08:49, Gothicman2 napisał:

Ej ludzie plx powieccie mi gdzie dla FACC wystepuja carrion wormsy
Z góry dzieki.

Oj ja spotkałem je tylko w rotworms-cave''ach na Darashi oraz na Liberty Bay. Szczerze to nic ciekawego z nich nie leci, a expa dużo też nie daja (70 exp). Są dość słabe. Nie wiem po co byś chciał na nie polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny addon stał się moim łupem :) Oto plecak obywatela :P Dla zainteresowanych tzreba uzbierać 100 mino leather i zanieść je do Lubo między Thais, a Kazordoon. Szukajcie koło mount sternum. :) Szkoda, że już tylko 9 dni PACCa zostało :/ Ale i tak byda się zaczyna to będe miał miej czasu na granie.

Pozdro for all Tibians :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 18:37, cybekziom napisał:

Fajne te nowe outfity.Ja mam jeszcze wiecej od ciebie :P A oto my the best:

OMG skont mash tyle kasy na 10 level najcie!!!1!!!1oneone

A tak na poważnie to, po kiego grzyba sie chwalisz cheatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:35, cybekziom napisał:

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "plx"


PLX to oznaczenie najbliżej Słońcu gwazdy.

Dnia 04.09.2006 o 19:35, cybekziom napisał:

Gdzie występują dla Free Account???Fibula :)


Gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. zaczalem sobie grac na selenie. tylko problem w tym ze jestem kompletnie zielony jesli chodzi o ta gre... :/
kupilem wszystko co najdrozsze w sklepie. no i dociułałem do 6 lvl. wiem ze na 8 lvl bede mial wybrac profesje. mam zamiar wybrac knighta. prosze o jakies wskazowki co robic jak juz przejde przez ten portal czy co to tam jest... np jak, gdzie i jakie dla knighta czary kupic. i jakim rodzajem broni najlepiej walczyc(club, sword,axe). czy mozna walczyc dwoma bronmi czy trzeba bronia i tarcza? do czego sa wormsy? mam ich chyba z 200 i nie wiem czy to sprzedac mozna czy co... prosze o jakies ogolne podpowiedzi... z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 04:19, Deejay napisał:

witam. zaczalem sobie grac na selenie. tylko problem w tym ze jestem kompletnie zielony jesli
chodzi o ta gre... :/
kupilem wszystko co najdrozsze w sklepie. no i dociułałem do 6 lvl. wiem ze na 8 lvl bede mial
wybrac profesje. mam zamiar wybrac knighta. prosze o jakies wskazowki co robic jak juz przejde
przez ten portal czy co to tam jest... np jak, gdzie i jakie dla knighta czary kupic. i jakim
rodzajem broni najlepiej walczyc(club, sword,axe). czy mozna walczyc dwoma bronmi czy trzeba
bronia i tarcza? do czego sa wormsy? mam ich chyba z 200 i nie wiem czy to sprzedac mozna czy
co... prosze o jakies ogolne podpowiedzi... z gory dzieki :)


Teżś gram na selenie (z tym że ostatnio żadko się pojawiam), zrobiłeś błąd kupując w sklepie, wszystko można dużo taniej kupić od innych graczy. Jeśli chodzi o profesję to odradzam knighta, granie nim to męka bo mnustwo czasu spędzasz na skillowaniu, ja gram sorcem i sobie to chwalę. Czary kupujesz dopiero na mainland. Można walczyć tylko jedną bronią + tarcza. Wormy używasz jak masz wędkę do łowienia ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:13, Don Lizak napisał:

Ja sobie teraz gram na non-pvp. Zobaczymy jak tam jest. Non-pvp mają swoje plusy i munusy..


Mnustwo złodziejstwa, chamstwa, lurowania,niegdyś lootsealerzy ale patch to chyba zmienił. To wady. Zalety, możesz wejść do miasta z czerwonym paskiem życia bez strachu, możesz handlować z wyższym lvlem bez obaw że po transakcji cię killnie. I wiele innych ktorych teraz sobie nie przypomnę :)
Grałem kiedyś na non-pvp ale przeniosłem się na zwykły, bynajmniej nie z powodu wad non-pvp, przeszedłem za namową qmpla na jego serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować