Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 13:22, XardasiK napisał:

> Wszystko w niej odrzuca, począwszy od grafiki ( żałosna imitacja walki, potwory itd. -
lepszą
> grafę miał Gameboy Color ),

Po co komu dobra grafika? ;O Taka grafika jest zaleta tej gry.

> poprzez dzwięk ( a raczej jego brak )

A po co dzwiek w Tibii ? Puszczasz muzyke z winampa i jest fajny klimat.

> i grywalność ( równie żałosna jak cała reszta ).

Zalosna grywalnosc? No to widac niewiele grales. Jak ja zaczne grac to poprostu sie oderwac
nie moge - nawet WoW mnie tak nie wciagnal jak Tibia.


A tak ogolnie to denerwuja mnie osoby, ktore wpadaja do tego tematu tylko po to, zeby dorzucic
swoje trzy grosze na temat Tibii - jaka ta gra jest zla, okropna, niszczy mozg, beeee.

Masz racje tak samo nie lubie takich ludzi ktorzy na paczatku zobacza tibie i odrazu ja wysmiewaja ludzie nie znaja fajnych gierek :P
Pozdro :D ma juz 19 lev w 2 dni gry :P kto gra na aldorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia jest do d**y i mi nikt nie powie ze nie grałem a oceniam ! ! !
To ja może zaczna:
Grafika bez komentarza . . .
Muzyka po prostu switna wrecz boska :D bynajmniej tak slyszałem a raczej podslyszałem od kumpli ale mój komp albo tego nie wyciaga albo nie obsługóje takiego formatu dzwieku :D
Grywalnosc, nie powiem, gra sie milo, jak na tamte czasy [komuna?] pewnie to własnie ona nadrabiała grafika która pewnia i tak byla niezla i brakiem muzyki ;]
Polaków pełno, sam spotkałem jednegom zaprawadzil mnie na potworki wydawał sie miły ale potem jak juz troche mnie bilo to mi zablokował droge i zginełem i sie smial i zabrał mi rzeczy :D
Potem wpadłem do dzióry :P Nowa postac i gram dalej :D Ide dalej na te raty i spotykam polaka juz innego który powiedzial ze zna admina servera i jak mu nie oddam wszystkiego to mi konto usuną, odpowiedzialem tekstem równie debilnym jak jego pytanie a mianowicie : ''''Nie mów do mnie jak do taty '''' :P Ale cóż, nie wszyscy jestesmy idealni wiec poszukałem innego typa, ten kazał mi wyzucic swoje rzeczy, nie powiedzial dlaczego po prostu nachalnie mi mówil zebym wyzucil :( Uznałem ze to nie gra la mnie niechce cie zepsuc jak inni, postanowilem uzbierac kase i kupic wowa :D Co z tego ze place skoro gra sie przyjemnie, sa mili ludzie grafe mam na najwyzszych szczegółach i mi sie nie tnie, nawet słysze muzyke :D Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to są jakieś argumenty, a nie to, co prezentują niektórzy wpraszający się forumowicze gadający bez sensu o tej grze. Ale ile razy można powtarzać- tu nie liczy się dźwięk, grafika itp. Tu się liczy grywalność. rozumiem, że trochę na to zwracałeś uwagę, ale to był twój błąd. Jeżeli chodzi o polaków grających w tibie- coraz więcej jest żałosnych typów próbujących wyciągnąć od ciebie przedmioty. I z tym się zgodzę, to potrafi od gry odrzucić. Jednak trzeba było tymi ludźmi się nie przejmować i grać dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 13:22, XardasiK napisał:

Po co komu dobra grafika? ;O Taka grafika jest zaleta tej gry.


Człowieku ocknij się mamy XXI w.! Przy grafice takiej jak chociażby w Gothic''u 3 czy S.T.A.L.K.E.R.-ze taka Tibia wygląda jak przeciętna gierka na GBC z 1999 roku...

Dnia 25.05.2007 o 13:22, XardasiK napisał:

A po co dzwiek w Tibii ? Puszczasz muzyke z winampa i jest fajny klimat.


Patrz wyżej. Owszem, można sobie puścić, a raczej trzeba by jedynym odgłosem nie był wiatraczek z kompa.

Dnia 25.05.2007 o 13:22, XardasiK napisał:

Zalosna grywalnosc? No to widac niewiele grales. Jak ja zaczne grac to poprostu sie oderwac
nie moge - nawet WoW mnie tak nie wciagnal jak Tibia.


Bo widać nie grałeś w WoW''a. Chociaż Tibia to już bardzo popularne ( niestety ) skrzywienie wśród dzieci...

Dnia 25.05.2007 o 13:22, XardasiK napisał:

A tak ogolnie to denerwuja mnie osoby, ktore wpadaja do tego tematu tylko po to, zeby dorzucic
swoje trzy grosze na temat Tibii


To się nazywa dyskusja... A skoro to jst temat o Tibii to gdzie mam zamieszczać swoje komentarz odnośnie jej samej, jeśli nie tu?

Dnia 25.05.2007 o 13:22, XardasiK napisał:

- jaka ta gra jest zla, okropna, niszczy mozg, beeee.


Tak się składa, że jest.
Nie wiem jak tobie, ale dla mnie przeciętny gracz grający w Tibię ma ok. 10 lat oraz zaawansowany analfabetyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Bo widać nie grałeś w WoW''a. Chociaż Tibia to już bardzo popularne ( niestety ) skrzywienie
wśród dzieci...


Oj, mylisz sie - gralem pol roku, po czym mi sie poprostu znudzil. W tibie natomiast gram juz 3,5 roku.

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

To się nazywa dyskusja... A skoro to jst temat o Tibii to gdzie mam zamieszczać swoje komentarz
odnośnie jej samej, jeśli nie tu?


Jesli zamierzasz wyrazic "swoja opinie", czyli przyslowiowe +1, to lepiej w ogole tego nie rob.
Nie lubisz Tibii? TO PO TU W OGOLE WCHODZISZ?!

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Tak się składa, że jest.


O Boze.. nie wierz stereotypom.. Nie zaprzeczam, ze jest wielu "dzieciakow", ktorzy graja w tibie, ale sa rowniez normalni gracze, ktorzy chca sie cieszyc z gry.

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Nie wiem jak tobie, ale dla mnie przeciętny gracz grający w Tibię ma ok. 10 lat oraz zaawansowany
analfabetyzm...


No bo w ogole w Tibie nie grales. Powtarzasz tylko glupoty, ktore kraza po necie. Sa takie "dzieci", o ktorych wspomniales - nie zaprzeczam, no ale jesli trafiles tylko na takich to rzeczywiscie wspolczuje ... Mam 19 lat, za analfabete sie nie uwazam.

---------

Komentarza pana u gory nie skomentuje, bo szkoda nerwow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Człowieku ocknij się mamy XXI w.! Przy grafice takiej jak chociażby w Gothic''u 3 czy S.T.A.L.K.E.R.-ze
taka Tibia wygląda jak przeciętna gierka na GBC z 1999 roku...

Sam się ocknij. Ja się nadal świetnie bawię przy Civ2 czy StarCraft: BW, mimo starej grafiki.

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Patrz wyżej. Owszem, można sobie puścić, a raczej trzeba by jedynym odgłosem nie był wiatraczek
z kompa.

Kwestia przyzwyczajenia, jak komu nie pasuje to może w Tibię nie grać bo dźwięku nie ma. Ale mi problem ;-)

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Bo widać nie grałeś w WoW''a. Chociaż Tibia to już bardzo popularne ( niestety ) skrzywienie
wśród dzieci...

Polecam sprawdzić jakie "skrzywienia" powoduje granie w WoW. Oczywiście maniakalne granie.

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

To się nazywa dyskusja... A skoro to jst temat o Tibii to gdzie mam zamieszczać swoje komentarz
odnośnie jej samej, jeśli nie tu?

Tu się zgodzę, jeśli ktoś coś ma do danej gry to wypowiada się w stosownym wątku :-)

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Tak się składa, że jest.

Tak się składa, że od WoW tym akurat się nie różni.

Dnia 25.05.2007 o 15:37, xDeuSx napisał:

Nie wiem jak tobie, ale dla mnie przeciętny gracz grający w Tibię ma ok. 10 lat oraz zaawansowany
analfabetyzm...

Zdarzają się tacy gracze, ale jak grałem to omijałem szerokim łukiem (ignore). Teraz nie gram i nie ma problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:08, XardasiK napisał:

Jesli zamierzasz wyrazic "swoja opinie", czyli przyslowiowe +1, to lepiej w ogole tego nie
rob.
Nie lubisz Tibii? TO PO TU W OGOLE WCHODZISZ?!


Widać, że nie bardzo pojmujesz na czym polega idea forum dyskusyjnego. A więc, jak sama nazwa mówi - na dyskutowaniu... Coś podoba się tobie, ale nie podoba się komuś innemu. Proste jak budowa cepa...

Dnia 25.05.2007 o 17:08, XardasiK napisał:

O Boze.. nie wierz stereotypom.. Nie zaprzeczam, ze jest wielu "dzieciakow", ktorzy graja w
tibie, ale sa rowniez normalni gracze, ktorzy chca sie cieszyc z gry.


Nie wierzę stereotypom, wiem bo grałem... Wielu dzieciaków, fakt, bardzo wielu jakieś 90% graczy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:16, szerszeń45 napisał:

Sam się ocknij. Ja się nadal świetnie bawię przy Civ2 czy StarCraft: BW, mimo starej grafiki.

A ja przy Operation Flashpoint i Deus Ex :P Chodziło mi o konkretny przykład Tibii, jako gry, w której autorzy nie mają zamiaru dopasować grafiki do dzisiejszych standardów.

Dnia 25.05.2007 o 17:16, szerszeń45 napisał:

Polecam sprawdzić jakie "skrzywienia" powoduje granie w WoW. Oczywiście maniakalne granie.

Jak każde MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 17:23, xDeuSx napisał:

A ja przy Operation Flashpoint i Deus Ex :P Chodziło mi o konkretny przykład Tibii, jako gry,
w której autorzy nie mają zamiaru dopasować grafiki do dzisiejszych standardów.

Rly ? Ongiś słyszałem, że zatrudniali grafików 3D nad pracą do Tibia 2. Ale może to tylko pogłoska była ;-)

Dnia 25.05.2007 o 17:23, xDeuSx napisał:

Jak każde MMORPG.

Zatem skoro nie ma wyjątków po co tu przykład Tibi właśnie ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 06:12, Ardaren Ziom napisał:

Dlaczego ciagle piszesz to ''''[m]'''' ???
Moderator Ci zedytował posta :P ? Napisz mi na gg 10001716 to ci moze pomoge bo nierozumiem
o co z tym M chodzi :|


Litera m, którą w swoim poście ma ten gramowicz znaczy, że napisał coś niecenzuralnego (bluzgi itp.), więc moderator edytował posta. Pewnie była to kolejna osoba mająca kiepskie argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:06, sawiol3 napisał:

Grafika nie jest wspaniała ale to jedna z popularniejszych gier MMO
Nie wiem skąd ją skombinować


Wpisz w googlach "tibia" i tyle:P
Od razu bedziesz mial 100 linkow do tego shitu:P

Ja sie Was chcialem zapytac, jak Wy mozecie w ogole grac w to dziadostwo, grafika taka ze oczy bola, lepsze rzeczy mozna na flashu robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:06, sawiol3 napisał:

(...)
Nie wiem skąd ją skombinować

Mhm... klienta Tibi możesz przecież ściągnąć z oficjalnej strony gry, czyli na www.tibia.com.
Po załadowaniu sie strony klikasz na zakładkę Account w menu. Następnie kliknij Download Client, następnie I agree i klikasz wersję systemu którego używasz (zakładam, że Windows...). I już. Instalka klienta się ściąga, gdy zakończy możesz normalnie zainstalować.
W tym czasie utwórz konto. Po prawej stronie na stronie www.tibia.com masz button Join Tibia i klikasz go. Następnie Create an account i postępujesz wg wskazówek. Zapamiętaj koniecznie numer konta (najlepiej zapisz go), który pokaże ci się na końcu tworzenia konta. Początkowe hasło przyjdzie na podany e-mail. Później musisz stworzyć postać, musisz zalogować konto na stronie. Kliknij Login po lewej stronie tej strony i logujesz się używając numeru, który wcześniej zapisałeś na kartce oraz hasła wysłanego na e-mail. Gdy się zalogujesz możesz stworzyć pierwszą postać (Create a new character). Postępujesz wg instrukcji, wybierasz imię, płeć oraz serwer na, którym chcesz rozpocząć zabawę. I to wszystko, teraz pozostaje załadować klienta wylogować się ze strony i zalogować do gry. Miłej zabawy. ;-)

PS Na 8 lvl możesz wybrać profesję dla swojego avatara. Są cztery profesje druid, knight, paladyn i sorcerer. Osobiście polecam ostatniego, bo sam długo grałem nim, ale to twój wybór. Ja tam zawsze wolałem magiczne postacie w RPG. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:10, NuGGet napisał:

Ja sie Was chcialem zapytac, jak Wy mozecie w ogole grac w to dziadostwo, grafika taka ze oczy
bola, lepsze rzeczy mozna na flashu robic!


Gram, bo lubię - ależ mi filozofia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 09:10, NuGGet napisał:


Ja sie Was chcialem zapytac, jak Wy mozecie w ogole grac w to dziadostwo, grafika taka ze oczy
bola, lepsze rzeczy mozna na flashu robic!


No cóż. Pytanie jak ludzie mogą w to grać jest prosta: grywalność.
Poza tym grafika nie jest najważneijsza. Zobacz sobie chociażby Starcrafta. Stary, beznadziejna grafa ale jaka grywalność !
A z tą grafiką w tibii: gra została stworzona 11 lat temu, przez amatorów, lubiących fantasy.
Stworzyli gierkę bo chcieli nikt im tego nie zabroni.
A dziś można powiedzieć tak: grafika jest charakterystyczna, taka jakaś sympatyczna.
Gdyby była trochę lepsza to by się dopiero ludzie przyczepili, że beznadziejna i że może być lepsza.
Brak muzyki można uznać za +.
Możesz sobie puścić z Winampa lub chociażby z youtube''a coś posłuchać.
Jakby była jakaś muzyka, np midi to by też ludzie się przyczepili że chałowa, a tak nie mogą ;D
Fakt że w Tibię gra bardzo wiele dziwnych ludzi ale są też normalni.
Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:42, Ardaren Ziom napisał:

Tibia jest do d**y i mi nikt nie powie ze nie grałem a oceniam ! ! !
To ja może zaczna:
Grafika bez komentarza . . .
Muzyka po prostu switna wrecz boska :D bynajmniej tak slyszałem a raczej podslyszałem od kumpli
ale mój komp albo tego nie wyciaga albo nie obsługóje takiego formatu dzwieku :D

Poziom komentarzy u ciebie jest niesamowity, znasz moze: uje sie nie kreskuje?

Dnia 25.05.2007 o 14:42, Ardaren Ziom napisał:

Grywalnosc, nie powiem, gra sie milo, jak na tamte czasy [komuna?] pewnie to własnie ona nadrabiała

Dnia 25.05.2007 o 14:42, Ardaren Ziom napisał:

jak juz troche mnie bilo to mi zablokował droge i zginełem i sie smial i zabrał mi rzeczy :D
Potem wpadłem do dzióry :P

Dziura?
Nowa postac i gram dalej :D Ide dalej na te raty i spotykam polaka

Dnia 25.05.2007 o 14:42, Ardaren Ziom napisał:

juz innego który powiedzial ze zna admina servera i jak mu nie oddam wszystkiego to mi konto
usuną, odpowiedzialem tekstem równie debilnym jak jego pytanie a mianowicie : ''''Nie mów do
mnie jak do taty '''' :P


Pokazuje to twoj poziom ;/

Ale cóż, nie wszyscy jestesmy idealni wiec poszukałem innego typa,

Dnia 25.05.2007 o 14:42, Ardaren Ziom napisał:

ten kazał mi wyzucic swoje rzeczy, nie powiedzial dlaczego po prostu nachalnie mi mówil zebym
wyzucil :( Uznałem ze to nie gra la mnie niechce cie zepsuc jak inni, postanowilem uzbierac
kase i kupic wowa :D Co z tego ze place skoro gra sie przyjemnie, sa mili ludzie grafe mam
na najwyzszych szczegółach i mi sie nie tnie, nawet słysze muzyke :D Pozdrawiam ;]


Nie dosc ze piszesz zalosnie to jeszcze oceniasz gre po dojsciu do kapitalnego, wypasionego lvl 2 (?). A Ameryki nie dokrywasz stwierdzeniem ze WoW jest ciekawszy. Wysmiewasz sie z ludzi grajacych w Tibie, a sam popelniasz takie ,,byki" ze wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować