Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 20:12, PJ MW napisał:

Tak dokładnie, a jest coś jeszcze do zabicia oprócz szczurów? Można potem zmienić nick?

W Tibii jest dużo przeciwników. Szczury należą do najsłabszych i na razie ogranicz swoje expienie właśnie do nich. Masz 1lvl więc na czymś trudniejszym szybko zginiesz. Mając 2lvl będzie mógł wyjść z miasta (przez most). Są tam bardziej wymagający przeciwnicy, więc polecam iść tam trochę później. Nicku nie można zmienić, chyba że jakiś gamemaster uzna, że ten, który masz jest niezgodny z Tibia rules. Ale raczej na to nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:18, Luke Shadow napisał:


> Tak dokładnie, a jest coś jeszcze do zabicia oprócz szczurów? Można potem zmienić nick?

W Tibii jest dużo przeciwników. Szczury należą do najsłabszych i na razie ogranicz swoje expienie
właśnie do nich. Masz 1lvl więc na czymś trudniejszym szybko zginiesz. Mając 2lvl będzie mógł
wyjść z miasta (przez most). Są tam bardziej wymagający przeciwnicy, więc polecam iść tam trochę
później. Nicku nie można zmienić, chyba że jakiś gamemaster uzna, że ten, który masz jest niezgodny
z Tibia rules. Ale raczej na to nie licz.


Lol, a ja jak tworzyłem konto to miałem do wyboru serwer i od razu sam mi się nick zrobił :-/ Chyba założe 2 konto. Proszę powiedzcie mi jak się robi swój nick, bo jak tworzyłem to nie wiedziałem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 20:21, PJ MW napisał:

Lol, a ja jak tworzyłem konto to miałem do wyboru serwer i od razu sam mi się nick zrobił :-/
Chyba założe 2 konto. Proszę powiedzcie mi jak się robi swój nick, bo jak tworzyłem to nie
wiedziałem jak.

Przecież żadnej filozofii w tym nie ma. :P Na stronie, gdzie wybierasz płeć, serwer etc masz na początku okno, służące do wpisania nicku. Oczywiście nie możesz mieć takiego samego nicku jak inny gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:24, Luke Shadow napisał:


> Lol, a ja jak tworzyłem konto to miałem do wyboru serwer i od razu sam mi się nick zrobił
:-/
> Chyba założe 2 konto. Proszę powiedzcie mi jak się robi swój nick, bo jak tworzyłem to
nie
> wiedziałem jak.
Przecież żadnej filozofii w tym nie ma. :P Na stronie, gdzie wybierasz płeć, serwer etc masz
na początku okno, służące do wpisania nicku. Oczywiście nie możesz mieć takiego samego nicku
jak inny gracz.


Dzięki, ale szkoda, że nie można edytować konta :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:26, PJ MW napisał:

Dzięki, ale szkoda, że nie można edytować konta :-/

Można, ale z tego co pamiętam są tam dwie opcje. Zmiana commenta i zmiana sygnatury na forum Tibii. Można zmieniać też płeć, ale tylko PACC i jeszcze więcej przy tym start niż korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:20, Luke Shadow napisał:


> Dobra nie chce się kłucić ty sądzisz tak aja inaczejOK
W tym problem, że ty w ogóle nie napisałeś dlaczego tak sądzisz...

Sądze tak bo ta gra jest dla mnie beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 14:25, Zegarmistrz11 napisał:

Sądze tak bo ta gra jest dla mnie beznadziejna.


Ze względów nijakich zapewne. Dla innych argumentami jest dźwięk, grafika, czasami sterowanie (na przykład w Gothicu) i chociażby przyczepność do jej darmowości... Ludzie w to grają, bo gra jest grywalna i basta. Tu chodzi o grywalność, nie jakieś tam smaczki wymienione przeze mnie wyżej. Swoją drogą muszę zgodzić się z jedną rzeczą- niektórzy gracze grający nie tylko w Tibie, ale również inne gry MMORPG zachowują się jak totalni idioci. I nie chodzi mi tu o ich wiedzę o grze. Chodzi mi tu o ich zachowanie, czyli bluzgi, czasami za byle co atakowanie przez cały czas naszej postaci itp. takie jest moje zdanie, a że ty nie uzasadniasz wypowiedzi, to chodzi prawdopodobnie o to, że raczej nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie. przynajmniej ja tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 15:22, dawko1 napisał:


Podaj argumenty co a nie.


Chyba pomyliłeś mnie z innym gramowiczem.
PS: pisz mniej postów w większych odstępach czasowych, jeżeli chcesz szybko awansować. Spamowanie ci tego nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 15:22, dawko1 napisał:

Podaj argumenty co a nie.

Już mu to zostało powiedziane. Wcześniej napisał, że "gra jest do d....", poproszony o argumenty odpowiedział, że gra jest taka, bo jest beznadziejna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą muszę zgodzić się z jedną rzeczą- niektórzy gracze grający nie tylko

Dnia 24.05.2007 o 15:11, mroczny mrok napisał:

w Tibie, ale również inne gry MMORPG zachowują się jak totalni idioci. I nie chodzi mi tu o
ich wiedzę o grze. Chodzi mi tu o ich zachowanie, czyli bluzgi, czasami za byle co atakowanie
przez cały czas naszej postaci itp.


A tu znowu ja się nie zgodzę. Według mnie to właśnie wTibii ci ludzie(??) się tacy robią, a potem przechodzą na inne MMO. Ja, kiedy Tibia nie była jeszcze taka popularna grałem w Runescapie- pełna kultura, wspomaganie słabszych graczy, pomoc w questach itp. Teraz, jak raz na jakiś czas uruchamiam Runescape, cały czas widzę jak ludzie się okradają, wyzywają, bluzgają. To właśnie przez popularność Tibii, i jak ktoś gra i w to i w to, to często jak w Tibii okradał, tak i tu okrada. Możliwe że jest jeszcze inny MMO, z którego wychodzi to zło i idzie do Tibii, ale wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 17:16, Matizk12 napisał:

A tu znowu ja się nie zgodzę. Według mnie to właśnie wTibii ci ludzie(??) się tacy robią, a
potem przechodzą na inne MMO.

Chyba trochę zbyt pochopne wnioski. Kiedyś we wszystkich grach MMORPG poziom kultury był dużo wyższy. Zresztą nie tylko w grach. Na forach czy czatach także. Teraz tak nie jest, bo więcej osób ma dostęp do internetu. Każde dziecko ma możliwość ściągnięcia gry/zalogowania się na forum i robienia różnych debilizmów. Jest to związane z postępem technologicznym, nie z Tibią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:22, Luke Shadow napisał:


> A tu znowu ja się nie zgodzę. Według mnie to właśnie wTibii ci ludzie(??) się tacy robią,
a
> potem przechodzą na inne MMO.
Chyba trochę zbyt pochopne wnioski. Kiedyś we wszystkich grach MMORPG poziom kultury był dużo
wyższy. Zresztą nie tylko w grach. Na forach czy czatach także. Teraz tak nie jest, bo więcej
osób ma dostęp do internetu. Każde dziecko ma możliwość ściągnięcia gry/zalogowania się na
forum i robienia różnych debilizmów. Jest to związane z postępem technologicznym, nie z Tibią.



No tak, ale większość osób bedących okradnięci będą chcieli się zemścić, i okradną kogoś innego żeby odzyskać swoje rzeczy, i tak się robi łańcuch. Najbardziej w Tibii zasmucił mnie widok (świat non PVP), jak koleś miał red hp, i był chyba jeszcze zatruty czy poparzony, i zaraz by zginął. A ludzie, jak to ludzie, zbiegli się wokół niego otoczyli go, i nie dali mu wejść do depo. Jedna osoba się znalazły, żeby mu zrobić exura sio, a potem większość komentarzy tych co się zbiegli to "buu" albo ":(". A tych osób było z 10 czy 15. Ale to wszystko wynika z tego, że Tibia jest darmowa i że byle dziecko może grać i twierdzi, że jemu to się wszystko należy. A niektórzy robią to tylko po to, żeby uniemilić komuś grę. Ja właśnie przestałem grać w Tibię tylko przez graczy. Ale to co powiedziałeś z tą technologią to też racja, nawet mi to do głowy nie wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 06:27, Qrski napisał:

Mi ukradli paladyna na 35 teraz gram od nowa

Eh, pozostaje tylko pogratulować wytrwałości. Większość graczy po stracie konta zamienia się w fanatycznych przeciwników Tibii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak można marnować czas przy tej grze...

Mój kumpel gra w to bodajże 2 lata i ma 59 lvl, kiedyś też próbowałem, ale po tygodniu już nie mogłem się przemóc by włączyć te grę :/

Wszystko w niej odrzuca, począwszy od grafiki ( żałosna imitacja walki, potwory itd. - lepszą grafę miał Gameboy Color ), poprzez dzwięk ( a raczej jego brak ) i grywalność ( równie żałosna jak cała reszta ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 12:16, xDeuSx napisał:

Wszystko w niej odrzuca, począwszy od grafiki ( żałosna imitacja walki, potwory itd. - lepszą
grafę miał Gameboy Color ),


Po co komu dobra grafika? ;O Taka grafika jest zaleta tej gry.

Dnia 25.05.2007 o 12:16, xDeuSx napisał:

poprzez dzwięk ( a raczej jego brak )


A po co dzwiek w Tibii ? Puszczasz muzyke z winampa i jest fajny klimat.

Dnia 25.05.2007 o 12:16, xDeuSx napisał:

i grywalność ( równie żałosna jak cała reszta ).


Zalosna grywalnosc? No to widac niewiele grales. Jak ja zaczne grac to poprostu sie oderwac nie moge - nawet WoW mnie tak nie wciagnal jak Tibia.


A tak ogolnie to denerwuja mnie osoby, ktore wpadaja do tego tematu tylko po to, zeby dorzucic swoje trzy grosze na temat Tibii - jaka ta gra jest zla, okropna, niszczy mozg, beeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować