Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 20:14, Reven29 napisał:

Tibia to gówno pod każdym względem a graja w nią tylko idzici ( ja grałem krutko )

A więc nie jesteś już dzieckiem. Żałosny jesteś po prostu....
przyznaje

Dnia 29.05.2007 o 20:14, Reven29 napisał:

byłem idiotą. Nie wiem jak można gradź w takie badziewie.

Po pierwsze grać a nie gradź.... grać można normalnie. A że ty zapewne osiągnąłeś 2 lv lub po prostu naczytałeś się bzdur na innych forach internetowych...
Jest doby wyraz zastępujacy słowo

Dnia 29.05.2007 o 20:14, Reven29 napisał:

tibia- KAŁ jest choźby bardzo dobry mmorpg bezabonametu Guild Wars.

Co z tego, że jest Guild Wars i jest o wiele lepsze w grafice i dźwięku? Tibia to grywalność. Gra nie musi ci się podobać, co nie znaczy, że jak ci się nie podoba, to trzeba ją argumentować kałem...
Cip Soft nawet nie może

Dnia 29.05.2007 o 20:14, Reven29 napisał:

wymysleć fajnej nazwy dla gry tylko podbiera z łaciny wyraz tibia który nie znaczt nic innego
jak piszczel


To akurat taki przypadek. Po prostu twórcy chcieli jakoś nazwać grę i jeden z nich wymyślił- Tibia... No, ty byś tą grę nazwał chyba żal, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zabłysnełeś. Ja grałem w Tibie i nie żałuję, powiem więcej na wakację planuję powrót do grania :) Wiesz moze nie wszystkich stać na kupno Guild Warsa albo nadzwyczajniej się im ta gra nie podoba (mi osobiście za bardzo nie przypadła do gustu). Prostota - główna zaleta Tibii. Pod tym względem żadna gra jej nie pobije. Wy chyba najzwyczajniej pożądnie nie "wgraliście" się w tę grę. A gadacie tak tylko po usłyszeniu komentarzy innych czy też zobaczeniu grafiki czy jakiś nieciekawych skrinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż na łacinie i obrażaniu innych ludzi to ty się znasz, ale niestety na ortografii to juz nie bardzo :P

A tak na marginesie, to ten temat o Tibii przekształcił się w istną wojnę między fanami i antyfanami tej gry :( Ludzie opanujcie się z tym krytykowaniem ! Przecież wciąż te same argumenty typu : grafika do bani, brak dżwięku czy pełno noobów, są niczym przy wspaniałej GRYWALNOŚCI jaką ta gra posiada. A jeżeli ktoś nie potrafi tego dostrzec, to niech to zachowa dla siebie. Z góry dziękuję i pozdrawiam ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mimo przypuszzeń jakiegojs idioty który powiedzał że miałem 2 lvl albo nie grałem w ogule to pragne powiedzieć że sie myli miałem 20 lvl. A skoro chcecie sie upierać jaka ta gra jest świetna to nie mówcie nic o grywalności tej gry bo tylko sie ośmieszacie!!! A na marginesie mówiąc to guild wars nie jest wcale drogi.
Skoro saper wam nie przypadł do gustu to czemu nie pogracie w Diablo 2 albo ultime???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:54, Reven29 napisał:

Po mimo przypuszzeń jakiegojs idioty który powiedzał że miałem 2 lvl albo nie grałem w ogule
to pragne powiedzieć że sie myli miałem 20 lvl.

O, toż to aż dwa - trzy dni grania! Poza tym, istnieją takie znaczki, które nazywamy "przecinkami", a i ortografia nie jest bez znaczenia.

Dnia 30.05.2007 o 15:54, Reven29 napisał:

A skoro chcecie sie upierać jaka ta gra jest
świetna to nie mówcie nic o grywalności tej gry bo tylko sie ośmieszacie!!!

Ty się ośmieszam. Gdyby ta gra nie miała w sobie tego czegoś, co nazywamy grywalnością, to przy takiej grafice, dźwięku i ogólnie technologii nikt nie grałby w nią. Poza tym sam przyznałeś, że byłeś idiotą i w nią grałeś.

Dnia 30.05.2007 o 15:54, Reven29 napisał:

A na marginesie
mówiąc to guild wars nie jest wcale drogi.

Pojęcie względne. Poza tym, nie spodobał mi się.

Dnia 30.05.2007 o 15:54, Reven29 napisał:

Skoro saper wam nie przypadł do gustu to czemu nie pogracie w Diablo 2 albo ultime???

Diablo 2 akurat jest świetne. :) Tylko czy to oznacza, że Tibia jest do bani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie znaczy żetibia jest do bani tylko że ci co mieli kontakt z diablo a grają w Tibie to światczy że ich rodzice zbytnio sie nie starali nad nimi 9 miesięcy przed urodzeniem. Oczywięcie bez obrazy. i ja sie nie ośmieszam. A tibijczyków jest tak "wielu" że normalnie podbijacie rynek mmorpg żałosne. "Tibia ma to cojś" powiedziano wcześniej jedno trzeba przyznać ma łączy bezmuzgie yeti. I jak już mówiłem byłem idiotą więdz po wacka to piałęś jeszcze raz Luke Shadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:10, Reven29 napisał:

Nie to nie znaczy żetibia jest do bani tylko że ci co mieli kontakt z diablo a grają w Tibie
to światczy że ich rodzice zbytnio sie nie starali nad nimi 9 miesięcy przed urodzeniem. Oczywięcie
bez obrazy. i ja sie nie ośmieszam. A tibijczyków jest tak "wielu" że normalnie podbijacie
rynek mmorpg żałosne. "Tibia ma to cojś" powiedziano wcześniej jedno trzeba przyznać ma łączy
bezmuzgie yeti. I jak już mówiłem byłem idiotą więdz po wacka to piałęś jeszcze raz Luke Shadow. Czlowieku ile ty masz lat ze takie bledy robisz az oczy bolawroc do 1 klasy podstawowki naucz sie pisac wtedy pisz na pozadnych forach a tak na marginesie Yeti nie jest bezmozgie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:10, Reven29 napisał:

Nie to nie znaczy żetibia jest do bani tylko że ci co mieli kontakt z diablo a grają w Tibie

No tak, wszyscy muszą całe życie grać w Diablo.

Dnia 30.05.2007 o 16:10, Reven29 napisał:

to światczy że ich rodzice zbytnio sie nie starali nad nimi 9 miesięcy przed urodzeniem. Oczywięcie
bez obrazy. i ja sie nie ośmieszam.

A co świadczy o osobie, która w jednym poście robi 7 błędów (nie licząc interpunkcji, która jest ci na tyle obca, że ograniczasz się do samych kropek) i twierdzi, że się nie ośmiesza?

Dnia 30.05.2007 o 16:10, Reven29 napisał:

A tibijczyków jest tak "wielu" że normalnie podbijacie
rynek mmorpg żałosne.

MMORPG jest żałosne czy to, że fani Tibii podbijają rynek?

Dnia 30.05.2007 o 16:10, Reven29 napisał:

"Tibia ma to cojś" powiedziano wcześniej jedno trzeba przyznać ma łączy
bezmuzgie yeti.

A no właśnie. Ty w to grałeś, czyż nie?

Dnia 30.05.2007 o 16:10, Reven29 napisał:

I jak już mówiłem byłem idiotą więdz po wacka to piałęś jeszcze raz Luke Shadow.

Jesteś pewny, że "tylko" byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 16:30, Reven29 napisał:

Aleś geniuszem zarzucił ile nicy nie przespałeś???

Wiesz co? Wlasnie tacy ludzie sa najgrozniejsi na forach. Nie wiadomo o co chodzi :-)
Co do twojej wczesniejszej "wypowiedzi" to co znaczy kolejno:
Oczywięcie bez obrazy. i ja sie nie ośmieszam (?)
Dziwne zestawienie słów... Po za tym nazwales tych co graja w Tibie glupkami i stwierdziles ze rodzice sie nad nimi nie starali. A teraz bez obrazy?!
ma łączy bezmuzgie yet
Hmmm... Tu tez nie mam pomyslow. Ze laczy bezmozgie yeti? Kto cie uczyl takich zwrotow?
I jak już mówiłem byłem idiotą więdz po wacka to piałęś jeszcze raz Luke Shadow.
Obrazanie ludzi w ten sposob nie ma sensu, zachowujesz sie jak 5-latek... Nauczyles nowych slow i szpan?
I pointa...
Jezeli ktos jest bezmozgim yeti to ty, jezeli nie masz nic do powiedzenia na temat tibii to przynajmniej nie obrazaj ludzi... Po za tym, jesli nie lubisz danej gry powiedz nam czemu, a nie zasmiecasz forum bluzgami...
Podam ci przyklad wypowiedzi, nawet najprostszej...
Tibia jest slaba gra poniewaz nie ma zaawansowanej grafiki, nie ma w niej muzyki i nudzi sie szybko ze wzgledu na nieustanne grindowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Tibie grałem krutko. Potrafi ona wciągnąć i nie możesz przestać o niej gadać (przykład: mój kumpel :P). Ja przestałem w nią grać i jestem z tego zadowolony :). Nareszcie mam czas na grę w Guild Wars''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:11, tomek911 napisał:

Ja w Tibie grałem krutko. Potrafi ona wciągnąć i nie możesz przestać o niej gadać (przykład:
mój kumpel :P). Ja przestałem w nią grać i jestem z tego zadowolony :). Nareszcie mam czas
na grę w Guild Wars''a.

Z jednego pożytecznego zajęcia w drugi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 17:15, Luke Shadow napisał:

Z jednego pożytecznego zajęcia w drugi. :P

A mi sie skonczyla kasa na WoWa wiec wrocilem do tibii ale nie wiedziec czemu nie gralo mi sie tak dobrze. ALe tibia wciaga, gralem na serwerze bez PvP ale przerzucilem sie na jedyny polski serv oficjalny (Furora). Niestety chamstwo jest tam powszechne (Gildia panujaca wyludza kaske i itemki) Teraz gram jak maniak w FMa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijają rynek ???? Chyba nie wiesz o czym mówisz??? Nie nie czeba grać cały czas w diablo ale jeś li jesteś tak upośledzony że nie pojmujesz tego faktu że tobia to kał. A pozatym nie czepiaj sie ortorafi jak ja nic nie mówie o twoim ryju. jeszcze raz przemysl co powiedziałeś tibia podmija rynek ???? buahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:19, Reven29 napisał:

Podbijają rynek ???? Chyba nie wiesz o czym mówisz??? Nie nie czeba grać cały czas w diablo
ale jeś li jesteś tak upośledzony że nie pojmujesz tego faktu że tobia to kał. A pozatym nie
czepiaj sie ortorafi jak ja nic nie mówie o twoim ryju. jeszcze raz przemysl co powiedziałeś
tibia podmija rynek ???? buahahahahahahahahahahahaha


Po pierwsze... Radzę uważać na słownictwo nie tylko w tym temacie, ale i na całym forum. Myślę, że nie byłoby ci do śmiechu, gdybym ja powiedział tobie to, co ty Luke Shadow''owi. A ortografia jest na forum ważna- ludzie bardziej szanują tych, co znają ortografię... tibia się ciągle rozwija, gra w niej coraz to więcej osób i jest coraz to więcej serverów. Można powiedzieć, że Tibia to jedna z najlepszych darmowych MMORPG w necie- sam zobacz jaką ma popularność. I nie może tu konkurować z innymi MMO o grafikę dźwięk itp., ale może konkurować pod względem ilości aktywnych graczy, których Tibi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:41, mroczny mrok napisał:

Można powiedzieć,
że Tibia to jedna z najlepszych darmowych MMORPG w necie- sam zobacz jaką ma popularność. I
nie może tu konkurować z innymi MMO o grafikę dźwięk itp., ale może konkurować pod względem
ilości aktywnych graczy, których Tibi nie brakuje.


Rzeczywiście masz rację. W tej chwili jest zalogowanych ponad 36000 osób. Ciekawe czy kiedyś tyle osób będzie grało jedocześnie w WoWa czy Guild Warsa ? :) Ale myślę, że po zmianie grafiki na 3d, wprowadzeniu dzwięku czy jakiegoś innego badziewia Tibia straciła by na swojej "oryginalności" i napewno wielu graczy straciło by chęci do dalszego grania. Wtedy Tibia stała by się zwykłą podróbką MU czy innego badziewia MMO.

reven29
Radzę jednak pomyśleć 3 razy zanim się coś napiszę. Bluzgać to sobie możesz kolegów w szkole a nie porządnych forumowiczów! Szczerzę życzę Ci odwiedzin jakiegoś z moderatorów w tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:19, Reven29 napisał:

Podbijają rynek ???? Chyba nie wiesz o czym mówisz??

Radzę czytać ze zrozumieniem, ze szczególnym zwracaniem uwagi na cytaty. Bo to, że Tibia (prawdopodobnie, bo z twoich postów trudno wywnioskować właściwy sens) podbije rynek sam napisałeś, a ja się do tego odniosłem.

Dnia 31.05.2007 o 15:19, Reven29 napisał:

Nie nie czeba grać cały czas w diablo
ale jeś li jesteś tak upośledzony że nie pojmujesz tego faktu że tobia to kał.

Czeba było hodzić do szkoły wiedziałbyś co to fakt a co opinia i nie pisał byś jak pienciolatek.

Dnia 31.05.2007 o 15:19, Reven29 napisał:

A pozatym nie
czepiaj sie ortorafi jak ja nic nie mówie o twoim ryju. jeszcze raz przemysl co powiedziałeś
tibia podmija rynek ???? buahahahahahahahahahahahaha

"Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem - skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest jako wyraz szacunku." (Regulamin)
Widzę, że starałeś się też z złamać drugi punkt regulaminu, niestety nie udało ci się. Zamiast obrazić mnie, rozśmieszyłeś mnie. Myślałem, że tacy debile to już gatunek wymarły, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że jest założonych 36000 założonych kont to nie znaczy żę tyle osób gra Ja mam konto bo kiedyjś grałem i takich osub jak ja jest więcej. a o tym "podbijaniu Rynku" to sie jescze okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:32, Reven29 napisał:

To że jest założonych 36000 założonych kont to nie znaczy żę tyle osób gra Ja mam konto bo
kiedyjś grałem i takich osub jak ja jest więcej. a o tym "podbijaniu Rynku" to sie jescze okaże


Mimo, że kazdy ma prawo do wyrażania swoich opini na forum, tobie powinni niestety tego zabronić. Rozumiem, że Tibi nie lubisz co nie znaczy, że non stop musisz poruszać ten temat. Jeżeli nie masz nic więcej do powiedzenia to proszę nie dodawaj tak bezsensownych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:32, Reven29 napisał:

To że jest założonych 36000 założonych kont [ciach]


Nie zalozonych kont, tylko graczy online...

Aktualnie 47044 osob jest online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować