Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

a tak wogóle gdzie można znaleźć puste runy, i czy są jakieś w pobliżu miasta Carlin, możliwe do zdobycia dla druida 10lvl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 18:13, Matizk12 napisał:

a tak wogóle gdzie można znaleźć puste runy, i czy są jakieś w pobliżu miasta Carlin, możliwe
do zdobycia dla druida 10lvl??

Puste runy (blank rune) bez problemu kupisz w każdym sklepie magicznym po 10 gp za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 18:15, Luke Shadow napisał:

Puste runy kupuje sie w sklepie w cenie 10gp za sztuke. Mozna tez wylootowac z arcanista, ale
raczej nie dasz rady na 10lvlu :P


czy w tym sklepie dla druidów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2006 o 18:16, Matizk12 napisał:

czy w tym sklepie dla druidów??


Nie wiem jak to jest w Carlin, ale raczej tak. Zapytaj NPC o " blank rune ", jesli nie odpowie, runy sprzedaje ktos inny. Mozesz tez poprosic kogos, zeby Ci pokazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:20, pinu? napisał:

Witam kto gra na ancarii??prosze o odpowiedz.

Ja niestety nie grałem tam. Grałem na Danubii, Candii i Furorze, obecnie nie mam pacca więc nie gram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:45, cybekziom napisał:

Ja gram na Eterni.Miałem kiedyś 72 EK ale sprzedałem :)


Malo rozdubowany opis :) Skille, mlvl, eq, cena? Ja mojego najta za 350zl sprzedalem (75lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal mam swoje konto z moim master sorcem, a i tak nie sprzedaje, bo a nóż mi się zachce powrócić do grania? Zresztą to nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:23, szerszeń45 napisał:

A ja nadal mam swoje konto z moim master sorcem, a i tak nie sprzedaje, bo a nóż mi się zachce
powrócić do grania? Zresztą to nielegalne.


Ale nie ma za to prawnych konsekwencji, tak jak to jest przy kopiowaniu plyt :> A no wlasnie, to prawda, ze teraz mozna kupowac pacce za Tibia Money i nie grozi za to ban? Czytalem gdzies o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:28, Luke Shadow napisał:

A no wlasnie,
to prawda, ze teraz mozna kupowac pacce za Tibia Money i nie grozi za to ban? Czytalem gdzies
o tym...

Jasne, że nie grozi to banem. Tylko kasacją konta... Tylko kto takich ludzi złapie na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee. Jak GM bedzie mial dowod, ze kupiles pacca za kase w tibii to daje bana az kupisz pacca za rl kase. Wiem, bo kolega z rl''a tak mial :P Mi na szczescie to sie nie zdarzylo. A gdzies czytalem, ze teraz mozna bez przeszkod kupic za kase w tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak faktycznie masz rację. Tylko jesli kilka razy dostaniesz takiego bana (chyba 3x nie pamiętam teraz) masz natychmiastową kasację konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej jaki jest najszybszy sposób na nabijanie mlvl?? Bo ja nie kapuje jak inni na 12 maja mlvl 13!! ;( A ja siedze koło depo i Exura,Utevo lux! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:00, michu96 napisał:

Ej jaki jest najszybszy sposób na nabijanie mlvl?? Bo ja nie kapuje jak inni na 12 maja mlvl
13!! ;( A ja siedze koło depo i Exura,Utevo lux! ;((

Właśnie tak, tylko znacznie dłużej trzeba siedzieć. Na wyższym lvl można sobie nabijać robiąc runy, choć własciwie na jedno wychodzi :P. Na PACCu rosnie extra xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:03, szerszeń45 napisał:

> Ej jaki jest najszybszy sposób na nabijanie mlvl?? Bo ja nie kapuje jak inni na 12 maja
mlvl
> 13!! ;( A ja siedze koło depo i Exura,Utevo lux! ;((
Właśnie tak, tylko znacznie dłużej trzeba siedzieć. Na wyższym lvl można sobie nabijać robiąc
runy, choć własciwie na jedno wychodzi :P. Na PACCu rosnie extra xD.


To znaczy że musze co chwile exura...!! O nie super!! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować