Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Uraczył mnie jeszcze filmik jeden z setek dotyczących PVP w tej porywającej ludzi razem z krzesłami (o czym przekonała się pewna rodzicielka gracza tibii).
Wyglądało to tak:
Dwa ludki nie robiły nic i nagle napis: PWNZOR.
Myslałem, że umrę :)
Zaraz poszukam tego wow vs runescape ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 01:30, Selv napisał:

Uraczył mnie jeszcze filmik jeden z setek dotyczących PVP w tej porywającej ludzi razem z krzesłami
(o czym przekonała się pewna rodzicielka gracza tibii).
Wyglądało to tak:
Dwa ludki nie robiły nic i nagle napis: PWNZOR.
Myslałem, że umrę :)
Zaraz poszukam tego wow vs runescape ;))


Jak możesz zapodaj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 01:30, Selv napisał:

Uraczył mnie jeszcze filmik jeden z setek dotyczących PVP w tej porywającej ludzi razem z krzesłami
(o czym przekonała się pewna rodzicielka gracza tibii).
Wyglądało to tak:
Dwa ludki nie robiły nic i nagle napis: PWNZOR.
Myslałem, że umrę :)
Zaraz poszukam tego wow vs runescape ;))

Poprostu na max jada runescpe pokazuja np:ataki na bossa w wowie jakas porzadna muza leci a w r ta ktora jest na stronie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 01:38, Selv napisał:

http://video.google.com/videoplay?docid=-3123789306603352940
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Ze te gry poza grafiką nie różnią się rozgrywką :))
A wiecie, że kiedyś grałem w Tibie?
to było tak dawno temu, chyba 7-8 lat wstecz :)
Cały rok w to grał, masakra :)
Wtedy to było coś. Teraz to 12latki w to grają ;(


Ja też popełniłem ten grzech grając w TO! A wiesz co jest w tym właśnie najgorszego, że ta gra zchodzi na psy, tak jak napisałeś grają w nią dzieciaki. To poprostu widac (wszendobylskie chamstwo i ogólna głupota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 01:38, Selv napisał:

http://video.google.com/videoplay?docid=-3123789306603352940
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Ze te gry poza grafiką nie różnią się rozgrywką :))
A wiecie, że kiedyś grałem w Tibie?
to było tak dawno temu, chyba 7-8 lat wstecz :)
Cały rok w to grał, masakra :)
Wtedy to było coś. Teraz to 12latki w to grają ;(

ejejejej chyba w nigdy w wowa nie grales....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie we wszystkich mmo poziom wieku się zaniża, wyjątkiem jest eve online.
Wow, L2, wszystko.
Coraz łatwiej o dostęp do internetu dla dzieciarni a rodzice płacą za każde byle co byle pociecha dała im spokój.
Tibia jest całkowicie darmowa, co jest gwoździem do trumny.
Swoją drogą, gdzieś widziałem takie kultowe zdięcie ludków grających w tibie, ktoś wie gdzie je znajdę?
Taka zbiorówka dzieciaków z RL którzy mają jakieś kartonowe zbroje. Obiecałem znajomemu z pracy, że mu to pokaże ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wow stoi u mnie na półeczce, przestałem w niego grać po paru mcach właśnie po zauważeniu pewnych mechanizmów które były identyko jak w takim runescape czy tibi :)
Jedno i to samo, grafika nie robi różnicy.
Tyle masz, ile grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mieszane uczucia co do L2.Zadna gra tak mnie nie wcignela jak WoW.Moze wow dziala na tych samaych ,,mechanizmach" ale w wowie te mechanizmy sa perfekcyjnie wykonane co nie mozna powiedzico tibi czy runescape,ale za to tibia ma niwielkie wymaganie sprzetowa i pujdzie na karzdym zlomie.Jak mialem 512 mg RAM podczas lotu gryfem brakowalo mi jeszcze drugie tyle.Wiec moze porownac to tak :
Maluch z silnikiem mercedesa vs Mercedes z silniiem mercedesa :))))
ok ide spac.

Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 01:56, Selv napisał:

Praktycznie we wszystkich mmo poziom wieku się zaniża, wyjątkiem jest eve online.
Wow, L2, wszystko.
Coraz łatwiej o dostęp do internetu dla dzieciarni a rodzice płacą za każde byle co byle pociecha
dała im spokój.
Tibia jest całkowicie darmowa, co jest gwoździem do trumny.
Swoją drogą, gdzieś widziałem takie kultowe zdięcie ludków grających w tibie, ktoś wie gdzie
je znajdę?
Taka zbiorówka dzieciaków z RL którzy mają jakieś kartonowe zbroje. Obiecałem znajomemu z pracy,
że mu to pokaże ;))

Sam gram w Tibie i uważam że jeśli jest darmowa to jeszcze lepiej.Tylko Premium konta coś kosztują by dać nowe tereny i czary dla graczy.Grałem też w Wow-a i też ma podobną grywalność co Tibia a ma przecież dużo lepszą grafę.To tylko kwestia gustu i portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 01:41, Marko Pele napisał:

> http://video.google.com/videoplay?docid=-3123789306603352940
> Wiecie co jest najśmieszniejsze? Ze te gry poza grafiką nie różnią się rozgrywką :))
> A wiecie, że kiedyś grałem w Tibie?
> to było tak dawno temu, chyba 7-8 lat wstecz :)
> Cały rok w to grał, masakra :)
> Wtedy to było coś. Teraz to 12latki w to grają ;(

Ja też popełniłem ten grzech grając w TO! A wiesz co jest w tym właśnie najgorszego, że ta
gra zchodzi na psy, tak jak napisałeś grają w nią dzieciaki. To poprostu widac (wszendobylskie
chamstwo i ogólna głupota).

I co w tym złego?No co?Że dzieciaki sobie takie oldscholowe gry przypominają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i w tibię i w WOW-a.Obie gry mi się znudziły po tygodniu chyba. Więc obie są beznadziejne.
Jeśli ktoś chce MMORPG to polecam Sikroad-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kiedyś w Tibie doszedłem do ok. 6 lvl.. Loguje się patrze nic mi nie zostało z ekwipunku, tylko pochodnia. Wkurzyłem się odinstalowałem i modlę się o WoW ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 11:31, Selv napisał:

Gdybyś przeczytał może posty troszkę wyżej, doczytałbyś się stwierdzenia, że dla mnie wow i
tibia to jest to samo - w innej grafice.
W WoWie jednak, nie ma takich graczy:
http://images.tibia.pl/images/konkurs/banda.jpg

Nie zgadzam się z Tobą, że '''' wow i tibia to jest to samo - w innej grafice" To jest zupełnie co innego tylko pod nazwą MMORPG :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajac twoej posty, oraz zakladane tematy ( bluzgi, bluzgi i jeszcze raz bluzgi na gre tibia i GW) odnosze wrazenia jakby twoi koledzy grali w inne gryi nie mozesz sie wygadac na temat jaki to WoW jest wspanialy:P mozesz nie wierzyc, ale kiedys ludzie grali w RPG, bo mialy jakas fabule, klimat, a teraz to dla meni glownie proste siekaniny:P grafika byla dosc slaba - choc np. Betrayal ad Krondor, ktoremu moim skromnym zdaniem do dzis wiele rpg mimo grafiki, moze conajwyzej podeszwy czyscic:P, nie mowiac juz o takich warhammerach, zewach cthulhu i innych, gdzie wystarczylo kilka kartek, kosci i ludzie. Narzekasz na "lego landy " w tibi, moze lepiej niech ci starzy kupia lego, zamiast tracic kase na WoW, naprawde bardo rozwijajaca rozrywka, moze nie bedziesz na temacie ze zdjeciami kolekcji gier nie bedziesz dopisywal, ze niestety nei zmiescily sie stare piraty :D a ze nie podobaja wymienione wczesniej gry, to nie laz wczedzie i nie probuj obrazacgry i jej milosnikow, bo dla meni np. ten twoj WoW to bajkowy plastki, plastik i jeszcze raz plastik, a jak lubisz filmiki o grach, takie smieszne to polecam southpark o world of warcraft:P o ile mysle kiedys wkoncu sprobowac pograc w GW, czy tibie to jakos wow mnei nie przekonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować