Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 13:08, pinu? napisał:

Witam na jakich potworach majac 19lvl moge zdobyc najwiecej kaski. Prosze o odpowiedz

A jakaż profesja twoja jest?
Dla sorca, druida i palladyna poleciłbym Cyce, o ile nie ma tam dużo ludzi.
Dla wszystkich profesji dwarfy i dwarf soldy, albo roty na Fibuli.
Bandit camp na południe od Outlaw Camp też jest niezłe. Ale może być ciężko czasami.
Dark Catedral było niezłe do ostatniego update, bo teraz po drodze łatwo napotkać na Giant Spidera, więc o zgon nie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:53, pinu? napisał:

Co daje soul w tibii?? Prosze o odpowiedz.


Soul Points to punkty potrzebne do robienia run. Za każdym razem gdy robisz runę ubywa kilka SP (w zależności od runy). SP regenerują się podczas expienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:43, cybekziom napisał:

Ej,Jakie loty mieliscie z Grynch Clan Goblins?
U mnie w Ab rzadko jest plaga wiec mam jednego Stolen Bag :/



2ciasta, 2 santa bagi i coś tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:08, pinu? napisał:

Witam na jakich potworach majac 19lvl moge zdobyc najwiecej kaski. Prosze o odpowiedz

jak nie jesteś palladynem morzesz iść na dark catedral najlepiej jest tam knightowi atakujesz wszystkie na pietrze poza spawnem assasina i dm-a. a exp cudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:28, Razak napisał:

Ja tam jestem knightem 13lvl skile 48/46 wale z k axe a na czym gracie ja na calmerze non-pvp
naturalnie

Ja sie raz bawiłem palkiem na 8 lvlu:P A tu mnie knight zaatakował, troche mocniejszy od ciebie około 22 leva, ale skile miał cienkie, niewiele mocniejsze od twoich. Zarombał palka to poszedłem 18 sorkiem i go urombałem, tylko k axe wartościowy wypadł. Teraz już nie gram kto inny gra. GW jest dużo lepsze i nie jest grą prawie nie do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:18, kindziukxxx napisał:

a exp cudny.

No wiesz ja tam sorkiem siedziałem długo, exp nie zabardzo bo dużo ludzi. 1 lvl zajmował mi 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:31, Draxvoxdor napisał:

> a exp cudny.
No wiesz ja tam sorkiem siedziałem długo, exp nie zabardzo bo dużo ludzi. 1 lvl zajmował mi
1 dzień

mi tam knightem czy sorkiem dobrze szlo nawet 3 lvl w 1 dzien ale ja gralem na galanie i w godzinach 8 - 10 rano i 21-23 ale w normalnych godzinach teszgralem i jakoś to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na ghulach albo beho nikt nie siedzi to sie dobrze expiło ale teraz gram w GW. Wyjdziesz z miasta i jesteś solo na wszystkie potwory i ci nikt nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:43, cybekziom napisał:

Ej,Jakie loty mieliscie z Grynch Clan Goblins?

Coś kolo 200 worków, prawie 300 snowballi, żarcie i i jakieś małowartościowe itemki.
IMO to na moim servie z dużo dali tych plag, na początku gdy była to jeszcze rzadkość można na tym było nieźle zarobić, 100 worków u mnie na serwie kosztowało 100-200k, teraz 100 worków jest warte jakieś 30k :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:56, Ledoke napisał:

> Ej,Jakie loty mieliscie z Grynch Clan Goblins?
Coś kolo 200 worków, prawie 300 snowballi, żarcie i i jakieś małowartościowe itemki.
IMO to na moim servie z dużo dali tych plag, na początku gdy była to jeszcze rzadkość można
na tym było nieźle zarobić, 100 worków u mnie na serwie kosztowało 100-200k, teraz 100 worków
jest warte jakieś 30k :/

Niestety plagi są na każdym servie i niestety wszystko z czasem tanieje.
Tak jak kiedyś na galanie b robe było za 18-24K teraz jest 9-11K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:29, Draxvoxdor napisał:

Teraz już nie gram kto inny gra.
GW jest dużo lepsze i nie jest grą prawie nie do przejścia.


A Tibia jest prawie nie do przejścia? Tibii w ogóle nie da się przejść, bo nie ma tam kampanii. Jedyna rzeczą, która trzyma wszystko do kupy (:P) jest genesis, kilka questów i legendy opowiadane przez NPC''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Tibia schodzi na psy porównując ją do wersji 7.4 Od tamtego czasu jest mnóstwo PG i PA pozatym teraz bez pacca ( płatne konto ) nie ma sensu grać ponad 30 lvl. Zresztą jak się pomyśli że są takie gry jak GW czy chociażby Silkroad to Tibia szybko staje się nuuudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejść tibie to zarombać najmocniejsze potwory. Kiedyś Demon potem Orshabaal a teraz ferumbras i Mograoth. Ale baz wydania kilkuset złotych tego nie osiągniesz. Już lepiej kupić wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować