Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2: nowy event, Wintersday, rozpocznie się już za 4 dni

15 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2012 o 21:28, Cruel1 napisał:

Ta gra umiera... Jak już nie umarła.

Bo to że ty nie grasz... Co z tego że serwery FULL i miazga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra umiera... Jak już nie umarła.
>
To chyba lekka przesada, nie każdy event musi być jakiś super nie wiadomo co. Cały czas coś się dzieje i to jest najważniejsze. Dla mnie cały czas jest w Tyrii co robić i to mnie cieszy. Na nowy event czekam pełen entuzjazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhh mnie powoli zaczyna nudzic, ale to dlatego że nie wiem jaka postacia wreszcie mam grac. Stworzylem ich z przynajmniej 10 i dalej nie mam zielonego pojecia kim grac a od nowa nie chce mi sie zadnej kampani robic.
Zostane chyba przy woju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby oprócz nowych eventów zrobili coś z lagami. Bo ten event związany z trialami dla mnie był tylko i wyłącznie pobieraniem tony danych. Lagi niemiłosierne. I nie jest to tylko moja opinia, bo cała gildia na czacie narzekała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 21:45, L33T napisał:

Lagfest/bugfest is coming.

Graj w grę, w którą ostatnio namiętnie pykasz, a określiłeś ją swego czasu mianem "dla lamerów"* i przestań hate`ować - a jeśli już to rób to z większą klasą...

Osobiście mam nadzieję, że tym razem będzie choć trochę lepiej pod względem radości z gry, której nie zepsuje mega lag - jeśli nie to znaczy, że ANeta w ogóle nie uczy się na błędach. :/

Cruel1 tia: a po niebie latają różowe słonie. Są nadal błędy, ale określenie, że GW2 umarło to po prostu pobożne życzenie kogoś komu najwyraźniej gra się nie spodobała.

Ramonek ja mam aktualnie już każdą możliwą klasę, 4x80 (Guardian, Nekro, Ranger oraz Thief - każdą gra się odmiennie i całkiem fajnie), Woja na 21 i resztę poniżej, a wczoraj złapałem się na tym, że zwiedzając lokacje, w których byłem już kilkukrotnie odkrywam nowe smaczki wywołujące uśmiech na mojej twarzy. Wszystko zależy od podejścia do gry i tego czego oczekujesz. Dodam tylko, że szykują się ciekawe zmiany, które moim zdaniem w znacznej mierze są in plus - oby tylko poprawili gogle w Metrice, bo mi zalegają do ukończenia achika. :D

Podsumowując: GW2 nadal nie jest doskonałe, ale jak ktoś ostanio powiedział u nas na TSie: "Gra MMO tworzy się dopiero po premierze" i ja się mogę z tym zgodzić, bo widać, że ANeta cały czas coś robi. Tylko megalagi podczas eventów muszą zniknąć ASAP!!

*- skoro zacząłeś w nią grać i spędzasz w niej wiele czasu to kim się dzięki temu "stałeś"? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 08:00, Pajonk78 napisał:

Graj w grę, w którą ostatnio namiętnie pykasz, a określiłeś ją swego czasu mianem "dla
lamerów"* i przestań hate`ować - a jeśli już to rób to z większą klasą...

Chcesz ciasteczko ?

Dnia 11.12.2012 o 08:00, Pajonk78 napisał:

Osobiście mam nadzieję, że tym razem będzie choć trochę lepiej pod względem radości z
gry, której nie zepsuje mega lag - jeśli nie to znaczy, że ANeta w ogóle nie uczy się
na błędach. :/

A w świętego mikołaja też wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW 2 ma z 3 miesiące dopiero. Nie przypominam sobie żadnej gry MMO która miała by wszystko co garacze by chcieli na start. Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas. Dla porównania: WoW na początku a WoW teraz. Niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej calej gadki ze gra jest do bani i umiera. GW2 jest niemowlakiem a juz w drodze jest trzecie ''''dlc'''' nowe stroje, eventy, dekoracje w grze i na pewno wiele innych znajac Anet. Jak tak dalej pojdzie to ta gra za rok bedzie miala tyle tego contentu ze glowa bedzie bolec i sami nie bedziemy mogli wybrac co sami mamy robic w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować