Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III działa na konsolach, Blizzard nie jest gotów na oficjalną zapowiedź

54 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Chociaż Blizzard od jakiegoś czasu rozważa stworzenie Diablo III na inne platformy, nie tylko na PC i Maki, a gra działa na bliżej nie sprecyzowanych konsolach należących do firmy, jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek oficjalne ogłoszenia.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III działa na konsolach, Blizzard nie jest gotów na oficjalną zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje dodatek do D3. PvP mi nie potrzebne, konsoli nie mam... Choć chętnie bym się w PS3 zaopatrzył. Ale na razie są ważniejsze wydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak zrobią dobre sterowanie pod pada, to będę takie chciał na PC. ;p

Lepsze niz pod klawe mysz nie bedzie :) Celowanie spelli myszka ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "...że aktualnie cała ekipa zajmuje się następnym wielkim projektem związanym z Diablo,..."
> To mi brzmi jak dodatek do D3 ;p.

I dodatek ten wyjdzie za 2 lata i będzie kosztował 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:11, kotlecik5 napisał:

I dodatek ten wyjdzie za 2 lata i będzie kosztował 200 zł.

Skończcie już trollować, bo nie macie ŻADNYCH podstaw, by pisać, że dodatek będzie tyle kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:11, kotlecik5 napisał:

I dodatek ten wyjdzie za 2 lata i będzie kosztował 200 zł.


dodatek do sc wyjdzie prawie po 3 latach i kosztuje 120 (czyli sam klucz w sklepach interenowych pewno po 99)

http://www.gram.pl/news/2012/11/14/starcraft-ii-heart-of-the-swarm-w-edycji-standardowej-i-kolekcjonerskiej-w-sklepie-gram-pl-znamy-cene-polskiego-wydania-gry.shtml

a co do diablo - nie ma mowy zebym mogl na padzie z taka precyzja jak na myszce unikac specjalnych umiejetnoscii jednoczesnie castowal swoje. chyba ze planuja jakies ''slow mode'' (cos a''la pierwsze gry ze sc2 tylko ze przez caly czas) specjalnie dla konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "...że aktualnie cała ekipa zajmuje się następnym wielkim projektem związanym z
> Diablo,..."
> > To mi brzmi jak dodatek do D3 ;p.
>
> I dodatek ten wyjdzie za 2 lata i będzie kosztował 200 zł.

Jak na razie cena HotS jest całkiem rozsądna. Myślę że nie inaczej będzie z expem do DIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:30, Moooras napisał:

Skoro pecetowa wersja kosztowała 2 stówy, to strach pomyśleć ile konsolowa będzie kosztować
D:

239zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:30, Moooras napisał:

Skoro pecetowa wersja kosztowała 2 stówy, to strach pomyśleć ile konsolowa będzie kosztować
D:

Tyle samo. Pora się dowiedzieć, czemu Diablo 3 kosztowało na PC w Polsce dwie stówy i chwilę pomyśleć.
Protip:

Spoiler

Cena była przeliczona z wydania zachodniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena była taka bo Blizzard myśli że skoro ma na koncie kilka klasyków, może sobie pozwolić na ustalanie kosmicznych cen (Bo 200 złotych za grę na PC to jednak gruba przesada, na konsole zresztą też, ale nie będę lamentował). IMO od dawna ta firma zaczyna schodzić na psy, a dalej mają się za cholera wie co. Bioware jakby nie było ma na koncie większe moim zdaniem klasyki a nie szaleją tak z cenami, a mogliby, znając EA i ich pociąg do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cena była taka bo Blizzard myśli że skoro ma na koncie kilka klasyków, może sobie pozwolić
> na ustalanie kosmicznych cen (Bo 200 złotych za grę na PC to jednak gruba przesada, na
> konsole zresztą też, ale nie będę lamentował).

Nie tylko myśli, ale ma i całkowitą rację. Chyba wyniki sprzedaży DIII potwierdziły to w zupełności, no nie? Nawet u nas gra sprzedawała się genialnie. Siła marki producenta i serii.
Co do konsolowej wersji to po pierwsze nie jest potrzebna (a zwłaszcza po kilku latach), a po drugie pewnie spełźnie na niczym jak kiedyś WoW na konsole. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2012 o 16:49, AlePoCoTo napisał:

Nie tylko myśli, ale ma i całkowitą rację. Chyba wyniki sprzedaży DIII potwierdziły to
w zupełności, no nie? Nawet u nas gra sprzedawała się genialnie. Siła marki producenta
i serii.

Sprzedała się bo ludzie oczekiwali dobrego następcy Diablo 2 a dostali mocnego średniaka jakich wiele. Ale masz rację - Siła marki, mam nadzieję że po D3 ludzie zmądrzeli i nie kupią więcej w ciemno nic od Blizzarda (czy kogo tam chcecie).

Dnia 11.12.2012 o 16:49, AlePoCoTo napisał:

Co do konsolowej wersji to po pierwsze nie jest potrzebna (a zwłaszcza po kilku latach),
a po drugie pewnie spełźnie na niczym jak kiedyś WoW na konsole. Amen.

Na konsolach jest wystarczająco dużo ''nawalanek'', dużo lepszych od Diablo. Chociaż nie ukrywam że zagrałbym w h''n''s z izometrycznym widokiem na PS3, ale mam na razie do ogrywania Sacreda 2 więc za Diablo płakał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować