Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ rozdaje darmowe kopie gry Metro 2033

98 postów w tym temacie

Hmmm.... głupio mi tak prosić, ale czy posiada ktoś z was Paypal? Ja niestety nie mam ani konta paypal ani karty kredytowej :(. Zrobił bym to tak, bo do końca promocji tylko 2 dni, a więc - ty płacisz paypalem za gry, podajesz mi na email numer swojego konta, a ja na następny dzień wysyłam przelew pocztowy z kwotą za kupno. Gdyby co mój e-mail : jacekkuba3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 19:33, Cinek19983 napisał:

Ciekawe czemu za darmo?. Jest w tym jakiś haczyk? Bo trochę mam podejrzenia.


Producent-bankrut rozdaje za darmo pierwszą część gry, żeby ludzie się nakręcili i kupili kontynuację. Co w tym podejrzanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 18:20, gorginator napisał:

Wszystko zarąbiśćie! Pierwszy raz spotykam sie z rozdawaniem za darmo gier od tak :)


GOG.com rozdawał stosunkowo niedawno za darmo Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 19:33, Cinek19983 napisał:

Ciekawe czemu za darmo?. Jest w tym jakiś haczyk? Bo trochę mam podejrzenia.

THQ jest gazylion dolarów na minusie, co oznacza, że nowe Metro MUSI się sprzedać. Więc chwytają się czego popadnie, byle żeby zareklamować nowe Metro w sposób pozytywny (żeby się sprzedało) i możliwie tani (bo są gazylion dolarów na minusie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mógłby mi ktoś pomóc z tym PayPal? Bo chcę kupić Humble Bundle - paczkę gier, ale nie posiadam karty kredytowej ani paypal...Wystarczy podać e-mail i zakupić gry, a ja wyślę tego dnia lub następnego dnia przelew pocztowy na wskazane przez kupującego konto... Gry mogę nawet otrzymać dopiero po zaksięgowaniu płatności na twoim koncie, jednak gry trzeba kupić już teraz, bo promocja minie.
Proszę o pomoc :( tutaj jest akcja --> http://www.humblebundle.com/
Mój e-mail w razie pytań i płatności : jacekkuba3@wp.pl
Proszę o pomoc i nie jest to żadna próba oszustwa ani nic tylko bardzo chciałbym nabyć te gry po tak okazyjnej cenie. Z góry dziękuję wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tą grę zagrać po przeczytaniu książki,przed przeczytanie książki czy to jest obojętne? Bo tak się składa,że dostanę tę książke na gwiazdkę,i nie wiem czy nie popsuje sobie zabawy teraz w nią grając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się tak tym darmowym metro. Rozumiem że w końcu pierwszy oryginał ale nie musicie się tak podniecać. Cały czas jest w HumbleBundle za minimum 1 dolca z ciekawszymi produkcjami :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największe moje tegoroczne rozczarowanie :/ Na szczęscie kupione na wyprzedaży, więc duzo kasy nie utopiłem.

Fantastyczny klimat post-apo we "wschodnim wydaniu" (warto ustawić voice-acting na rosyjski w opcjach), tip-top grafika (oświetlenie i efekty cząsteczkowe - cudo !).... to na plus.

Gameplay i wykonanie natomiast na DUŻY minus. Dawno nie widziałem tak korytarzowej, oskryptowanej gry :/ Dawno nie widziałem gry, w ktorej skrypty po wielokroć potrafią nie zaskoczyć i trzeba wczytywać checkpointa. Dawno nie widziałem gry, w której na każdym kroku jestem karany, za to tylko że robię coś choćby MINIMALNIE inaczej niż zażyczyli sobie twórcy :/ Wytrzymałem 4 godziny i skasowałem. Może kiedyś się zmęczę żeby dobrnąć do końca, bo fabularnie jest ok, tylko ten ssący gameplay i beznadziejne AI wrogów naprawde zniechęca :/

Tak czy siak jak za darmo to warto mimo wszystko spróbować. Darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby :). A nuż komuś się spodoba i ma więcej cierpliwości niż ja ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa nie moje. Ja tylko denerwuje się ile dzieci się podnieca że jest coś za darmo. Zakładam że to będzie ich pierwszy oryginał bo przecież za darmo. A jak grę mają kupić do 20zł żal i wolą ściągać :{.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 20:32, Skrzypiec napisał:

Twoje słowa nie moje. Ja tylko denerwuje się ile dzieci się podnieca że jest coś za darmo.
Zakładam że to będzie ich pierwszy oryginał bo przecież za darmo. A jak grę mają kupić
do 20zł żal i wolą ściągać :{.


Po pierwsze nie dzieci. Jak ktoś dostaje coś za darmo, to się podnieca i jest dzieckiem ? I dlaczego uważasz, że każdy kto nie kupi gry za 20 zł jest od razu piratem ? Twój tok myślenia jest bardzo bardzo dziwny. Ale to może złe podejście do całej tej sprawy. NIe chce, to nie ściągaj i daj innym pograć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować