Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2013 o 09:32, Ostrowiak napisał:

tyle że kto o zdrowych zmysłach chciałby z własnej woli zbliżyć się do

dreszcze

warszawy tfu stolicy naszej kochanej

Tysiące ludzi uciekający tutaj "za chelbem"... No i miłośnicy "stolycy". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 09:34, Janek_Izdebski napisał:

> tyle że kto o zdrowych zmysłach chciałby z własnej woli zbliżyć się do
>
> dreszcze
>
> warszawy tfu stolicy naszej kochanej
Tysiące ludzi uciekający tutaj "za chelbem"... No i miłośnicy "stolycy". ;)


Zacny suchar milordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:14, Janek_Izdebski napisał:

> Zacny suchar milordzie.
Tak Jej nie lubisz, przyjacielu? :)


nie tyle Warszawki co "warszawiaczków" w większości odznaczających się buractwem. Poza tym w Warszawie drożej a zarobki wcale nie takie wysokie, mądrzej jechać za granicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:17, Rzygthul napisał:

nie tyle Warszawki co "warszawiaczków" w większości odznaczających się
buractwem. Poza tym w Warszawie drożej a zarobki wcale nie takie wysokie, mądrzej jechać
za granicę :)

Nie wszyscy są tacy jak piszesz. Część rodowitych jest odmienna o 180 stopni. :) A z zarobkami, to różnie bywa. Ale skończmy ten off-top, bo moderacja zainterweniuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tak od siebie: znam ludzi z Wa-wy, całkiem spoko są i nie widziałem w nich nic dziwnego... takie tam stereotypy jak te o tym, że Koreańczycy jedzą tonami psy... ;P

Co do jakiegoś zjazdu czy czegoś to jestem za. Swoją drogą może uda mi się wpaść do Wa-wy posesyjnie... ale też mam zamiar wpaść do Torunia i Poznania - do tego w szczególności. Prawie jak gwiazda rockowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:21, Janek_Izdebski napisał:

> nie tyle Warszawki co "warszawiaczków" w większości odznaczających się
> buractwem. Poza tym w Warszawie drożej a zarobki wcale nie takie wysokie, mądrzej
jechać
> za granicę :)
Nie wszyscy są tacy jak piszesz. Część rodowitych jest odmienna o 180 stopni. :) A z
zarobkami, to różnie bywa. Ale skończmy ten off-top, bo moderacja zainterweniuje. :)


To chyba oczywiste ze nie wszyscy sa tacy (tylko 3/4). Tak samo nie kazdy Polak to pijak i zlodziej.

PS. Kiedy wtyczka wyswietlajaca najnowsz ewpisy przestanie sie psuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:24, Muradin_07 napisał:

To ja tak od siebie: znam ludzi z Wa-wy, całkiem spoko są i nie widziałem w nich
nic dziwnego... takie tam stereotypy jak te o tym, że Koreańczycy jedzą tonami psy... ;P

100% racji.

Dnia 20.01.2013 o 19:24, Muradin_07 napisał:

Co do jakiegoś zjazdu czy czegoś to jestem za. Swoją drogą może uda mi się wpaść do Wa-wy
posesyjnie... ale też mam zamiar wpaść do Torunia i Poznania - do tego w szczególności.
Prawie jak gwiazda rockowa.

To wpadaj do Wawki. Zawsze można wsykoczyć na piwko i pogadać, nie tylko o grach. :) Zresztą proponowałem Panu Wiktorowi Cegle coś takiego, ale jak na razie nie było odzewu. Może później padnie ze strony redakcji Gram.pl propozycja takiego spotkania? Kto wie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:30, Janek_Izdebski napisał:

To wpadaj. Zawsze można wsykoczyć na piwko i pogadać, nie tylko o grach. :) Zresztą proponowałem
Panu Wiktorowi Cegle coś takiego, ale jak na razie nie było odzewu. Może później
padnie ze strony redakcji Gram.pl propozycja takiego spotkania? Kto wie. :)


Ja mogę ewentualnie być barmanem na tym dancingu ;P Ale fajnie też byłoby gdyby właśnie gram.pl wsparł akcję. Zawsze to integracja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:31, Muradin_07 napisał:

Ja mogę ewentualnie być barmanem na tym dancingu ;P Ale fajnie też byłoby gdyby
właśnie gram.pl wsparł akcję. Zawsze to integracja ;D

Myślę dokładnie tak samo jak Ty. Gram.pl powinien zrobić coś takiego. Sugeruję, byś napisał w odpowiednim wątku na forum do Pana Wiktora w tej sprawie. Ja już pisałem i sprawa utknęła w martwym punkcie. Może Tobie się uda? Czego Ci życzę. :)

A co do fuchy barmana, to masz jakieś doświadczenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:38, Janek_Izdebski napisał:

> Ja mogę ewentualnie być barmanem na tym dancingu ;P Ale fajnie też byłoby gdyby
> właśnie gram.pl wsparł akcję. Zawsze to integracja ;D
Myślę dokładnie tak samo jak Ty. Gram.pl powinien zrobić coś takiego. Sugeruję, byś napisał
w odpowiednim wątku na forum do Pana Wiktora w tej sprawie. Ja już pisałem i sprawa utknęła
w martwym punkcie. Może Tobie się uda? Czego Ci życzę. :)

Mi się wydaje, że ludzie z gram.pl tutaj czytają ten temat i zapewne kiedyś o tym mowa będzie. Swoją drogą sam serwis też raz na jakiś czas robi inicjatywy integracji z użytkownikami takie jak choćby wspólne granie w multi. Czy to był Max Payne 3 czy to był Guild Wars 2 (i nadal są).

Dnia 20.01.2013 o 19:38, Janek_Izdebski napisał:

A co do fuchy barmana, to masz jakieś doświadczenie? :)

Bardziej chodzi mi o to, że jestem osobą niepijącą. To znaczy: nie oznacza to, że uważam tego typu rzeczy za zło, którego powinno się unikać. Po prostu małe zasady wprowadzone jakiś czas temu przeze mnie, których się trzymam już wiele lat. Dlatego mogę być barmanem i polewać mleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:41, Muradin_07 napisał:

Mi się wydaje, że ludzie z gram.pl tutaj czytają ten temat i zapewne kiedyś o tym
mowa będzie. Swoją drogą sam serwis też raz na jakiś czas robi inicjatywy integracji
z użytkownikami takie jak choćby wspólne granie w multi. Czy to był Max Payne 3 czy to był
Guild Wars 2 (i nadal są).

Masz rację, ale mimo wszystko mogłbyś napisać w odpowiednim wątku do Pana Wiktora w tej sprawie. Jak będzie więcej głosów w tej sprawie (oprócz mojego i Twojego), to szybciej coś takiego przygotują. :)

Dnia 20.01.2013 o 19:41, Muradin_07 napisał:

> A co do fuchy barmana, to masz jakieś doświadczenie? :)
Bardziej chodzi mi o to, że jestem osobą niepijącą. To znaczy: nie oznacza to, że uważam
tego typu rzeczy za zło, którego powinno się unikać. Po prostu małe zasady wprowadzone
jakiś czas temu przeze mnie, których się trzymam już wiele lat. Dlatego mogę być barmanem
i polewać mleko ;)

Ja też potrafię się bawić bez alko. To nie jest żaden wyznacznik dobrej imprezy. Najwżniejsi są ludzie, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:45, Janek_Izdebski napisał:

Masz rację, ale mimo wszystko mogłbyś napisać w odpowiednim wątku do Pana Wiktora w tej
sprawie. Jak będzie więcej głosów w tej sprawie (oprócz mojego i Twojego), to szybciej
coś takiego przygotują. :)

Z mojego punktu widzenia pisanie kilka razy w różnych wątkach raczej skutek może dać odwrotny plus "prezent" za pisanie wszędzie na ten sam temat ;)

Dnia 20.01.2013 o 19:45, Janek_Izdebski napisał:

Ja też potrafię się bawić bez alko. To nie jest żaden wyznacznik dobrej imprezy. Najwżniejsi
są ludzie, nieprawdaż? :)

Też tak myślę, ale też uważam, że to nie jest nic złego. Jeżeli ludzie chcą to przeca nikt im nie zabroni i zawsze musi być ta jedna osoba, która ogarnia wszystko i wszystkich gdyby coś poszło w dziwną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:54, Muradin_07 napisał:

Z mojego punktu widzenia pisanie kilka razy w różnych wątkach raczej skutek może
dać odwrotny plus "prezent" za pisanie wszędzie na ten sam temat ;)

Chodzi mi o ten wątek:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62088&u=266

Jak Pan Wiktor zobaczy, ze jest więcej próśb w sprawie tej inicjatywy, to może szybciej zareaguje. :) Spróbować zawsze możesz. :) IMHO nie powinno być żadnej negatywnej reakcji ze strony kierownictwa Gramu na Twój głos w tej kwestii. :)

Dnia 20.01.2013 o 19:54, Muradin_07 napisał:

Też tak myślę, ale też uważam, że to nie jest nic złego. Jeżeli ludzie chcą to przeca
nikt im nie zabroni i zawsze musi być ta jedna osoba, która ogarnia wszystko i wszystkich
gdyby coś poszło w dziwną stronę.

Dokładnie. Dobrze, że są jeszcze rozasądni ludzie na tym świecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:24, Muradin_07 napisał:

Co do jakiegoś zjazdu czy czegoś to jestem za. Swoją drogą może uda mi się wpaść do Wa-wy
posesyjnie... ale też mam zamiar wpaść do Torunia i Poznania - do tego w szczególności.
Prawie jak gwiazda rockowa.

W razie czego macie wsparcie mojej osoby. Nie jest to wsparcie całego Gramu, ale mam zieloną ksywkę, więc będziecie mogli mówić wszystkim znajomym, ze bawiła się z Wami śmietanka Gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 19:42, ww3pl napisał:

W razie czego macie wsparcie mojej osoby. Nie jest to wsparcie całego Gramu, ale
mam zieloną ksywkę, więc będziecie mogli mówić wszystkim znajomym, ze bawiła się z Wami
śmietanka Gramu.

To zabierz jeszcze ze sobą Myszastego - sukces spotkania gwarantowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... nie możemy po prostu do niego zadzwonić i postawić telefon na środku stołu/stołka/podłogi (zależnie od lokalu)? Daj rękę, to pół rodziny ugryzie.

Dam mu znać, co tu się święci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

> Dam mu znać, co tu się święci.
Jak będzie darmowe piwko, na pewno wpadnie. :)

jak termin będzie dogodny to spokojnie można się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować