Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm z trybem treningowym

18 postów w tym temacie

Całkiem miły tryb. Jeśli się sprawdzi, to kupie sobie podstawke z dodakiem i po skonczeniu kampanii bede sie bral za treningi zanim pojde na i tak z gory przegrana walke z koreancami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:56, Demagol napisał:

To jest dość złożona sprawa, bo z perspektywy single playera ta gra to kontynuacja, a
z perspektywy multi - dodatek.

Brood War też kontynuowała kampanie podstawki jak i również dodatek do WC3 więc a jednak nikt ich nie nazywał kontynuacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest dość złożona sprawa, bo z perspektywy single playera ta gra to kontynuacja, a
> z perspektywy multi - dodatek.
Czyli zupełnie jak add-ony do pierwszego SC czy D2 - a mimo to nazywano je "dodatkami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.
Nie dziwi mnie ten krok z ich strony. SCII jest grą, w którą dość trudno jest się wkręcić tym, którzy nigdy z żadną częścią nie mieli do czynienia. Poziom gry jest dość wysoki i stosunkowo łatwo można się zniechęcić. W szczególności w 1v1.
Ciekawe czy czegoś nowego się nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety teraz to się nazywa kontynuacja. Pamiętajmy też, że pojęcie dodatek też przeewoluowało niebotycznie od czasów dodatków a''la te z Neverwintera czy Baldur''s Gate. Tak naprawdę z mojego punktu widzenia też jest to dodatek, ale można go śmiało nazywać kontynuacją, bo twórcy rozbili historię dwójki na trzy części (oczywiście nie można tego nazywać takim chytrym skokiem na kasę... ale to według mnie).

Co do tekstu to dla SC II przydałby się lepszy matchmaking. To znaczy: po prostu mając dwie, trzy przegrane i jedną wygraną powinienem dostawać graczy o podobnym W\L ratio i ewentualnie podobnych umiejętnościach (tyle tam tych statystyk, jest z czego kroić). Tak więc mam nadzieję, że to się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:56, Demagol napisał:

To jest dość złożona sprawa, bo z perspektywy single playera ta gra to kontynuacja, a
z perspektywy multi - dodatek.

Fabuła to swoją drogą. Nie ma tutaj żadnej reguły - dodatek do gry może być zarówno kontynuacją, prequelem jak i rozszerzeniem istniejących wydarzeń czy też pokazaniem ich z innej perspektywy. Tak przynajmniej bywało za czasów, gdy jeszcze robiono normalne dodatki zamiast małych dlc (które to zwykle poszerzają tylko istniejącą fabułę/wątek/kampanię, jeśli dotyczą singla). HotS tak czy inaczej jest "tylko" dodatkiem, aczkolwiek sporo oferującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chca graczy potraktowac jak jeszcze wiekszych idiotow niz poprzednio...

Kazdy wie ze jedyna szkola zycia w sc to multi i zadne trydby treningowe tu nie pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:56, Demagol napisał:

To jest dość złożona sprawa, bo z perspektywy single playera ta gra to kontynuacja, a
z perspektywy multi - dodatek.


W WarCraft II, WarCraft III i innych grach, do których ukazały się dodatki też w singlu była kontynuacja fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tryb przetestuję, bo e-sportowiec ze mnie kiepski, a na dodatek z wcześniejszą częścią miałem zerowy kontakt, ponadto dość późno zacząłem z SC2 swoja przygodę, wiec cholernie trudno było mi się w multi wkręcić w efekcie czego ograniczałem się praktycznie tylko do singla. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:39, ZubenPL napisał:

"Druga odsłona StarCrafta II"

Hots jest Dodatkiem oczym świadczy między innymi wielki napis na pudełku "dodatek"
http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/box-starcraft-ii-heart-of-the-swarm-pc-1.jpg


jakby nie patrzec jest to druga gra majaca w tytule "starcraft 2". i idac dalej: 2gi dodatek bedzie trzecia odslona serii sc2, a sc3 bedzie czyms zupelnie nowym, nowa seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 06:41, EmperorKaligula napisał:

jakby nie patrzec jest to druga gra majaca w tytule "starcraft 2". i idac dalej: 2gi
dodatek bedzie trzecia odslona serii sc2, a sc3 bedzie czyms zupelnie nowym, nowa seria.


A co powiesz o czwartej odsłonie World of WarCraft? Bo mi osobiście się bardzo podoba. Lubiłem też drugą odsłonę WarCrafta III. Nie wspomnę za to o 9 odsłonie Sims 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 11:06, Wojman napisał:

A co powiesz o czwartej odsłonie World of WarCraft? Bo mi osobiście się bardzo podoba.
Lubiłem też drugą odsłonę WarCrafta III. Nie wspomnę za to o 9 odsłonie Sims 3.


ze nie mam problemow z takim nazewnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować