Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz koniecznie: Konsola lekka jak pudełko z grą, czyli odpakowujemy Lexibook!

29 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Krzysiek Ogrodnik i Michał Nowicki postanowili przetestować najnowszą konsolę na naszym rynku - i wcale nie chodzi tu o Wii U. Na razie pokazują Wam, co kryje się w pudełku z Lexibookiem.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz koniecznie: Konsola lekka jak pudełko z grą, czyli odpakowujemy Lexibook!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy:
1. Konsola nie jest zła, do prostego odmóżdżania w sam raz. Najlepsze wędkowanie w 2 osoby, reszta gier trochę niedopracowana
2. Czyżby reklama Lidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2012 o 13:03, Berkel napisał:

To Myszasty jeszcze precuje? Bo jakoś tekstów nie pisze, to myślałem, że zniknął. Dobrze
wiedzieć ;)

był chwilowo zajęty zbieraniem na chleb, huehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To Myszasty jeszcze precuje? Bo jakoś tekstów nie pisze, to myślałem, że zniknął. Dobrze
> wiedzieć ;)

Hitman, Far Cry 3, polemika ze Sławkiem... Z tym, że teraz przy tekstach nie ma już ksywki (płacze), a jedynie imię i nazwisko. Michał Nowicki, to ja. Gdyby ktoś pytał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"to ma wbudowane wibracje?" :D

a tak na serio, kiedyś coś podobnego sprzedawali z dopiskiem "prawie jak Wii" parę osób z sąsiedzwa się nabrało na to a później wielkie rozczarowanie, ciekaw jestem po co coś takiego jeszcze próbują wprowadzić do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dla dziecka pokroju 5-7 lat, które nie wie, co to PS3 czy XBOX 360, ta konsola jest ok. Natomiast jeżeli dziecko się orientuje, co to jest PS3 czy XBOX 360, wie jakie grą są na te konsole, danie mu w prezencie tej konsoli jest po prostu krzywdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama zabawki z Lidla widzę, że obiegła wszystkie serwisy poświęcone grom w naszym kraju, potrafią się skubane szwabki zareklamować za free... :D
Co do zabawki, lepiej dostać taką zabawkę do grania niż żadną pewnie, tak na przetarcie szlaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować