Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna bariera przekroczona przez PS3. Tym razem w Europie

26 postów w tym temacie

Widzisz jakie to sprawiedliwe ? Nie jest sprawiedliwe, jak inni zarabiają mniej a dostają ceny zachodnią. Totalny bezsens. Najlepiej by było, jak by w ogóle u nas tego nie sprzedawali. To bardziej denerwuje niż cieszy. Dlatego też piractwo będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ogromna liczba ludności przeskoczyła z dawnego Gamecornera na gram.pl i tak powstał jeszcze większy flame''owy chaos niż był na tamtej stronie. Już teraz niestety dla mnie gram.pl kojarzy się z głupimi atakami trolli niż z fajnym i ciekawym społeczeństwem graczy, którzy nie ślinią się przed monitorem, żeby tylko komuś dowalić z nad tej klawiatury. Szata graficzna również przestała do mnie przemawiać, stała się bardziej trendy względem wielkich kafelek Windows 8 i bardziej socjalna vel facebook. Ale zostanę, bo byłem tu odkąd zacząłem czytać pierwsze wpisy Zaitseva i Pepsi, które zawsze były ciekawe choć i czasem kontrowersyjne (Zaitsev :P)

Z newsa wnioskuję ciekawe zestawienie sugerujące, że w USA i Japonii sprzedało się 40 mln sztuk, zaś reszta świata kupiła 30mln. Damn it !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że korporacja będzie sprzedawała swoje produkty jeszcze taniej, bo są dla mieszkańców danego kraju za drogie? Lol, czy my aby na pewno żyjemy na tej samej planecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie mial bym nic przeciwko zeby kosztowala tyle ile Ty uwazasz za stosowne, ale moze byc ciezko- jesli ludzie licza na 30-60 fps w 1080p jako norme dla gier obecnie uznanych za wymagajace, to cholernie trudno bedzie zlozyc cos odpowiedniego w cenie nizszej niz 2000zl. Rozumiem, ze nie kazdy wymaga az tyle (ja nie wymagam), niemniej powszechne cisnienie na moc (ze strony deweloperow takze) moze nieco "podrozec" konsolke. Nie da sie tak calkowicie zlekcewazyc opinii tak wielkiej masy potencjalnych klientow, zwlaszcza ze takie rynki jak nasz krajowy nie beda zbytnio brane pod uwage przy ustalaniu cen urzadzenia. Jesli zarabiasz ekwiwalent 4000-5000 zl i to jako pierwszy lepszy szarak gdzies na zachodzie, to stac Cie na konsole za dwa tysiace w gore, pozostaje wowczas jedynie kwestia czy bedzie adekwatne wsparcie itd., zakup zabawki to formalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 18:52, kodi24 napisał:

Heh, nie mial bym nic przeciwko zeby kosztowala tyle ile Ty uwazasz za stosowne, ale
moze byc ciezko- jesli ludzie licza na 30-60 fps w 1080p jako norme dla gier obecnie
uznanych za wymagajace, to cholernie trudno bedzie zlozyc cos odpowiedniego w cenie nizszej
niz 2000zl.


Wypuszczanie słabszego sprzętu nie ma specjalnie sensu bo słabo będzie widać skok jakościowy, z drugiej strony większe rozdzielczości przez kilka (może nawet naście) lat na pewno nie będą potrzebne.

Dnia 20.12.2012 o 18:52, kodi24 napisał:

Jesli zarabiasz ekwiwalent 4000-5000 zl i to jako pierwszy lepszy szarak gdzies na zachodzie,
to stac Cie na konsole za dwa tysiace w gore, pozostaje wowczas jedynie kwestia czy bedzie
adekwatne wsparcie itd., zakup zabawki to formalnosc.


Oczywiście to, że jedna konsola wystarczy jest trochę naiwną wiarą, bo ostatnia generacja dowodzi, że Twoja konsola z początku generacji końca prawdopodobnie nie doczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takiej perspektywy jak najbardziej. Obaj wiemy o co chodzi, z reszta pare milionow innych uzytkownikow takze ;) Ale zawsze mniej boli jak sie zarabia na "europejskim" poziomie, w kazdym razie tak mi sie wydaje ;) Ktos musi przetrzec szlak i ta brudna robota przypadnie najwiekszym entuzjastom marki, ale przeciez oni potrafia wybaczac :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować