Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Slender: The Arrival - nowy teaser trailer kontynuacji słynnego horroru

31 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2012 o 11:13, SarenkaB napisał:

Serio nie widzisz w tym nic złego?

Zobaczyli możliwy zarobek i go zamierzają wykorzystać. Jestem zdania, że gdyby nikt tej inicjatywy zrobienia płatnej (być może) gry, kontynuacji (też być może) darmowego Slendermana, to nic nowego by nie powstało i mielibyśmy to wyboru tylko tą biedniutką, darmową grę. Nie oszukujmy się - bardzo zaawansowana ona nie była (co nie znaczy że jest słaba).
Czy to lubię? Niekoniecznie. Mała część mnie dalej wierzy w ideę grupki zapaleńców, którzy za darmo będą nam, graczom, przynosiła wysokiej jakości produkty, uderzające prosto w nasze serca.
Czy potrafię zrozumieć dlaczego tak się dzieje? Jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta gra miała chociaż jakąkolwiek fabułę to na pewno bym do niej podszedł, tak to wydaje się po prostu za nudna, taki symulator bardziej niż gra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 12:10, Muradin_07 napisał:

> Grafika lepsza to może i fabuła jakaś będzie

Ja widzę to tak: po prostu główny bohater przybywa (nie wiem, to mi wyglądało jak obozowisko
harcerskie XD), gdzie podobno straszy Slenderman- legendarna kreatura bez twarzy pojawiająca
się ni stąd ni zowąd. Jak to zwykle bywa mówi: "łeee tam taka bujda na resorach, pewnie
dzieci straszą żeby po nocy po lesie nie łaziły" i sobie idzie do lasu. A wraz z tym
zaczynają się kłopoty, mokro w spodniach i kołatanie serca w tempie ostro pędzącego konia.


Rzeczywiście, z taką fabułą sie jeszcze nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mięczaki. Phi. Przeszedłem Amnesię, przeszedłem Slendera (ofc w słuchawkach, samemu i po ciemku), więc w to również zagram. Ale teraz czekam na Amnesię" MfP. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 10:12, Henrar napisał:

> Ciekawie, czy również ta część będzie darmowa. Wątpię, bo kasa omamia każdego.
Bo przecież branie pieniędzy za wykonaną pracę jest naganne. Dorośnij.



Za pierwszą część nie trzeba było płacić. Wyobraź sobie, że dorosły jestem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 13:44, jendrek1988 napisał:

Za pierwszą część nie trzeba było płacić. Wyobraź sobie, że dorosły jestem ^^


I co z tego? To sprawia że raz dał coś za darmo jest równoznaczne z tym że jak zechce zarobić na latach pracy to jest omamiony pieniędzmi?

To już przekracza paranoje. Rozumiem narzekanie na EA czy Activision bo to co robią te korporacje to bandyctwo i traktowanie klienta jak szmatę ale mazgajenie się że facet chce zarobić na grze w którą włożył lata życia to już po prostu chamstwo i brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 13:44, jendrek1988 napisał:

Za pierwszą część nie trzeba było płacić.

I rozumiem, że to jest wystarczający powód, by część druga była za darmo?

L O L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bwahaha. Sequel gry o łażeniu po lesie. Nie mogę. xDD
> Gry-horrory właśnie upadły.
właśnie dobrze wygląda pod względem lokacji potworki będą też co prawda mało straszne ale na pewno lepsze to niż ścierwa takie jak dead space a zresztą widać ty nie wiesz chyba na czym polegają horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 00:33, SerwusX napisał:

Mięczaki. Phi. Przeszedłem Amnesię, przeszedłem Slendera (ofc w słuchawkach, samemu i
po ciemku), więc w to również zagram. Ale teraz czekam na Amnesię" MfP. :>

to przejdź jeszcze cry of fea i bloodline uśpione zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 14:14, Nagaroth napisał:

> Za pierwszą część nie trzeba było płacić. Wyobraź sobie, że dorosły jestem ^^

I co z tego? To sprawia że raz dał coś za darmo jest równoznaczne z tym że jak zechce
zarobić na latach pracy to jest omamiony pieniędzmi?

To już przekracza paranoje. Rozumiem narzekanie na EA czy Activision bo to co robią te
korporacje to bandyctwo i traktowanie klienta jak szmatę ale mazgajenie się że facet
chce zarobić na grze w którą włożył lata życia to już po prostu chamstwo i brak kultury.


Nvm ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować