Zaloguj się, aby obserwować  
Shadow1994

Morrowind vs Oblivion

166 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 16:10, Hitmanu napisał:

Jak ekipa Obliviona pójdzie na łatwizne i spier*** sprawe no to soz - zostaje przy TES:3.

eee, przeciez Oblivion mial juz swoja premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 16:16, El Puno napisał:

Morrowind jest lepszy od Oblivion, bo ma mniejsze wymagania! Chociaż na moim kompie i tak się
tnie. A tak w ogóle to proponuję przeniesienie dyskusji do tematu "Morrowind - pytania, przemyślenia
- temat ogólny"

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&u=3894

Nie oceniaj gry po jej wymaganiach ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymaganie nie mają nic do rzeczy chodzi o fabułe o klimat ,grafikę ,myzykę itp. czy gracze pozostaną przy starym TES: 3 czy będą grać w Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wole Obliviona gralem w Morrowinda kilka dziesiąt godzin ale mi sie nie spodobał (zwłaszcza rozmowa i walka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w obie gry. I z obu jestem "dumny" tzn. że te gry są najlepszymi cRPG w jakie miałem okazję zagrać. U mnie jest remis, ponieważ Morrek ma niższe wymagania, a Oblivion bardziej rozbudowany świat. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Isarem pod względem walki otóż Morrowind ma bardzo złą walkę kurde ile ja to sie czasami musze namęczyć żeby trafić wroga ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind > Oblivion. oczywiscie nie pod wzgledem graficznym. Obliviona widizalem i po 20 minutach mialem go dosc. Powaznie...Zreszta wielu recenzentow skarzylo sie na uproszczenie gry w porownaniu do mordka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że mimo wszystko lepszy jest morrowind. Oblivion ma oczywiście lepszą grafikę (wymagania sprzetowe też), fajnie że są konie ale czegoś w nim brakuje. Oprócz dark brotherhood żadna gildia nie ma takiego klimatu, poza tym gildii jest mniej. W morrowindzie było więcej gildii, no i mnie podobało się bardzo to, że byli niewolnicy- mogłam ich uwalniać i liczyłam ile ich już uwolniłam. W oblivionie super rzuca się czary- aż chce się być czarodziejem, walka też jest na lepszym poziomie, ale jak już powiedziałam tej grze brakuje tego klimatu który był w morku. Miasta są zbyt podobne do siebie, a jaskinie są zbudowane na tej samej zasadzie.
Poza tym zauważyłam bardzo ciekawe zjawisko- na początku grania w Obliviona byłam nim zachwycona, ta grafika itd., jednakże później była to dla mnie tylko dobra gra. Z morkiem było inaczej, cały czas uważam że jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałam, mogę do niej wracać i wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wole Obliviona...za rewelacyjność pod każdym względem.Nie mowie przez to, że Morrowind jest zły, wręcz przeciwnie...jest doskonały.Przecież większość swej doskonałości Oblivion zawdzięcza swojemu poprzednikowi.Jednak ja wolę poprawioną pod każdym względem wersję Morrowinda...czyli Oblivion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Morkiem. Ma mniejsze wymagania toteż na moim kompie śmiga jak strzała, a Oblivion.....cóż jako tako chodzi, ale to nie jest komfortowe granie. Co do fabuły Obliviona nic nie mówie bo nie grałem długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować