Zaloguj się, aby obserwować  
Shadow1994

Morrowind vs Oblivion

166 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 10:28, RakuPL napisał:

A możesz podać nazwę tego moda, bo ten link coś nie bardzo chce się wczytać :[


Ten mod to chyba Mge w każdym razie znajdziesz go w dziale : Morrowind/utilities

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:32, Gall historyk napisał:


> A możesz podać nazwę tego moda, bo ten link coś nie bardzo chce się wczytać :[

Ten mod to chyba Mge w każdym razie znajdziesz go w dziale : Morrowind/utilities

Kurczę, coś kapryśny net w robocie jest. No nic sprawdzę w domu. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel kupil morrowinda i wlaczyl rozdzielczosc 640xcostam i wygladalo to paskudnie, pierwszy gothic u mnie o wiele lepiej wygladal:P. Gral sobie na tym a potem przychodzi do mnie i mowi ze poszlo mu na 1000 costam xDDDDD
PS: Sorki za brak polskich znakow ale pisze na innym kopie i cos jest tu zjarane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Teraz opinia starszego ciałem, ale nie duchem gracza ;) Stwierdzam, że Oblivion zbytnio kojarzy mi się z Xbox360. Taki ciut konsolowy.

Po drugie Morrowind ma jakby ciekawsze questy, chociaż Oblivion też całkiem nieźle wciąga, ale niektóre questy takie jakieś bezpłciowe.

No cóż czeka mnie powrót do Vvanderfell ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:51, RakuPL napisał:

Dobra. Teraz opinia starszego ciałem, ale nie duchem gracza ;) Stwierdzam, że Oblivion zbytnio
kojarzy mi się z Xbox360. Taki ciut konsolowy.

Zgadzam się interfejs jakiś konsolowy jest

Dnia 24.08.2007 o 11:51, RakuPL napisał:

Po drugie Morrowind ma jakby ciekawsze questy, chociaż Oblivion też całkiem nieźle wciąga,
ale niektóre questy takie jakieś bezpłciowe.


tu się nie zgodzę questy Mrocznego Bractwa i Gildii Złodzieji w Oblivionie to majstersztyk

Dnia 24.08.2007 o 11:51, RakuPL napisał:


No cóż czeka mnie powrót do Vvanderfell ;)


Od czasu kiedy kuiłem Morka (rok temu) gram do dziś więc i tu się zgodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:23, Gall historyk napisał:

> Po drugie Morrowind ma jakby ciekawsze questy, chociaż Oblivion też całkiem nieźle wciąga,
> ale niektóre questy takie jakieś bezpłciowe.

tu się nie zgodzę questy Mrocznego Bractwa i Gildii Złodzieji w Oblivionie to majstersztyk


Mroczne Bractwo owszem, ale jeśli idzie o Gildię Złodzieji to już tylko ok ;)

Poza tym przęcietnie :P Natomiast w Morrowindzie bardziej podoba mi się zupełny brak prowadzenia za rączkę jak to ma miejsce w Oblivionie (mapa na której dzięki jednemu kliknięciu przechodzimy z lokacji, to akurat dla mnie bzdura - wolę już zgubić się w Morrowindzie - czuć było wtedy dreszczyk emocji jak nie wiadomo było, w którą stronę się ruszyć ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 15:42, RakuPL napisał:


Poza tym przęcietnie :P Natomiast w Morrowindzie bardziej podoba mi się zupełny brak prowadzenia
za rączkę jak to ma miejsce w Oblivionie (mapa na której dzięki jednemu kliknięciu przechodzimy
z lokacji, to akurat dla mnie bzdura - wolę już zgubić się w Morrowindzie - czuć było wtedy
dreszczyk emocji jak nie wiadomo było, w którą stronę się ruszyć ;) ).



Aaa to racja ale na całe szczeście są mody kasujące kompas chodź to i tak nie to co w Morku gdzie mogłem wszędzie się dostać lewitacją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dzisiejszych czasach liczy sie juz tylko grafika.Gdzie rozbudowane statystyki,fabuła,npc zadania itp.?gdzie bg gdzie ic gdzie torment?takich gier juz nie ma są tylko rpg ktore maja swietna fabule a pomyslow innowacji i spojnosci w nich zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 07:26, Deejay napisał:

Dla obozu zwolenników Obliviona mam przykrą wieść :P Wielu opowiadało się za Tą grą tylko ze
względu na świetną grafikę. No to czek dys ałt ;D ===> http://www.elderscrolls.com.pl/site/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


Trochę mi mowę odjęło :) Super sprawa, ciekaw jestem czy umiejętności i cały ten system tworzenia postaci będzie Oblivionowy czy Morrowindowy. Bo jeśli przeniesione zostanie do tej wypaśnej grafiki tylko fabuła, teren, questy, a reszty już nie, to trochę kiepsko np. skakanie po lokacjach na mapie, mniej umiejętności, system walki, levelowanie potworow itp itd. Jeśli masz na ten temat więcej info to pisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ja mam tylko to co w linku podałem. No i ten cytat, który chyba wyjaśnia Twojego poprzedniego posta :)

Probos
Jak przeczytałem że questy nie działają to nawet nie instalowałem, także Ci nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się waham. Z jednej strony głosuje na Obliviona za świetną grafikę, system walki (o wiele lepszy niż w Morku) oraz parę innych drobiazgów z drugiej strony na Morrowind ponieważ ma o wiele lepszy klimat, fabułę też lepszą chyba no i zawsze wydawało mi się że w Morku jest więcej NPC''ów, potworów, przedmiotów i ogólnie ma większy świat, a te zaklęcia lewitacj są naprawdę super czego niestety w Obku niestety brakuje. Czyli jak dla mnie:

Morrowind 9/10
Oblivion 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind mnie odrzucil swoim swiatem, Obliviona ukonczylem wraz z dodatkami. Mimo tego uwazam, ze Morrowind jest lepszy bo ma jakis klimat (ktory akurat mi nie przypasowal ale mniejsza z tym), nasomiast Oblivion jest dosc bezplciowy, wyblakly i gralem w niego ot tak jakos, bez przezywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować