Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fez trafi na inne platformy, nie tylko XBLA

14 postów w tym temacie

Hmm, teraz mówi, że zarobił wystarczająco, a jednocześnie nie było go stać na poprawienie patcha, ciekawe :)

A to, że gra trafi na inne platformy to żadne zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, teraz mówi, że zarobił wystarczająco, a jednocześnie nie było go stać na poprawienie

Dnia 01.01.2013 o 16:05, Bambusek napisał:

patcha, ciekawe :)


^^ Widocznie było go stać, tylko to olał - nie on pierwszy i nie ostatni. Wszystko w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 16:29, Moooras napisał:

Jak ja się raduję, kiedy XBox traci exclusivy :P


Jak ja się raduje kiedys PS3 ma exsclusivy na poziomie LBPK i Wonderbook. To są dobre exy, a nie gry na poziomie Halo 4 i Forza Horizon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Not sure if trolling. Bo PS3 pewnie ma też dobre exlusive'y. Choćby Uncharted, teraz najpewniej i The Last of Us.. pewnie też niektórzy by powiedzieli, że i Gran Turismo. A w Forza Horizon akurat bym zagrał i na innych platformach. Wygląda jak nieschrzaniony TDU. Co do Phila Fisha i Fez, sądząc po tym, co pisze - straszny z niego neurotyk. :P Ale im więcej się mówi o jego grze, tym lepiej dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jak każdy indie dev ledwo związał koniec z końcem dzięki współpracy z M$ i teraz jednak MUSI zrobić coś z FEZem by zarobić. I nagle inne platformy wydają się świetne do grania w FEZ''a :)

maAtis9988 najśmieszniejsze w Twoim poście jest to że z PS3 wymieniłeś 2 wylosowane z 10 exclusivów a na 360 wymieniłeś 2 na.. DWA w ostatnim kilku miesiącach ;D good 4 you :)

Że tak pozwolę sobie zacytować dziennikarzy "Xbox 360 dobrze się sprzedaje, zadziwiająco dobrze biorąc pod uwagę że nie ma tam w co grać" :D

PS. Miałem 360 i przed świętami go sprzedałem bo się kurzył ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę że jak każdy indie dev ledwo związał koniec z końcem dzięki współpracy z M$ i teraz

Dnia 02.01.2013 o 09:54, Kafar napisał:

jednak MUSI zrobić coś z FEZem by zarobić.


Przecież zarobił. Masz to w tekście. Taki duży chłopak, a czytać ze zrozumieniem nie potrafi, co za wstyd :/ Hejt Ci rozum odebrał czy to chwilowe zaćmienie umysłu ?


I nagle inne platformy wydają się świetne

Dnia 02.01.2013 o 09:54, Kafar napisał:

do grania w FEZ''a :)



Więcej platform = więcej kasy (przeważnie). Co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z wcześniejszym tekstem albo wywiadem że LEDO co zarobił co wyraźne napisał ledwo związał koniec z końcem. ;) Chyba że w wywiadzie on kłamał albo w ciągu miesiąca był WIELKI boom na feza że wywiad nie aktualny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować