Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż jak grałeś w SimCity i wygraj laptop HP Pavilion z Edycją Kolekcjonerską SimCity!

130 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2013 o 02:44, Sandro napisał:

> Jaka to jest kolekcjonerka? Jakoś do tej pory nic o niej nie słyszałem.
Zgaduję, że różni się ona od zwykłej wersji (poza podwójną ceną naturalnie), że w pudełku
masz karteczkę z kilkoma kodami na kostkę brukową, dwa nowe mosty i parę nowych szaletów
do twojego miasta.


That''s the point ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyłączyć tych minusów? Niektóre osoby niestety nie grają fair i proszą swoich znajomych, aby głosowali na siebie i przy okazji minusowali innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne: Jak często moderator zamieszcza focie? Swoją dodałem kilka godzin temu, ale na stronie konkursowej jeszcze jej nie widzę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie techniczne: Jak często moderator zamieszcza focie? Swoją dodałem kilka godzin
> temu, ale na stronie konkursowej jeszcze jej nie widzę... :/
Już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 16:26, conradzik napisał:

Pytanie techniczne: Jak często moderator zamieszcza focie? Swoją dodałem kilka godzin
temu, ale na stronie konkursowej jeszcze jej nie widzę... :/

Już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 23:52, kindziukxxx napisał:

Widzę że zdjęcia to zamiast łapek w górę pojedynkują sie na łapki w dół :)

Niestety pewien wygrywający osobnik prosi o to, aby oprócz łapki w górę dla jego zdjęcia dawać łapkę w dół dla "konkurencji" - no cóż tak bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 17:17, Sandro napisał:

Już jest :)


A no jest :) Teraz pozostaje przetrwać falę minusującej "konkurencji" i zobaczymy co wyjdzie dalej ;) Ja tam jestem neutralny i życzę wszystkim powodzenia. Szkoda tylko, że rozdzielczość zdjęć jest tak zaniżona i nie widać dokładnie np. stron w podręczniku który trzymam, prac w CADzie na tablicy, a nawet tego, że na ekranie jest SC3000 :) Inna sprawa, że fotka nie wyszła mi dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłem. Mimo wszystko muszę przyznać, że temat podpadł mi jak mało który, ponieważ faktycznie seria SC (obok Civ) była takim pierwszym kroczkiem do zainteresowania się tematyką planowania przestrzennego i wyboru kierunku studiów. Dziś jestem w gronie szczęśliwych 6 z 72 osób po moim kierunku, które pracują w swoim fachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie i tak według regulaminu to organizatorzy wybierają zwycięzcę spośród 5 najlepiej ocenianych prac. Problem będzie jeżeli minusy też się liczą, to wtedy tak na prawdę jedna osoba będzie miała na plusie głosy (hmmm ciekawe dlaczego)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 18:10, bartek1042 napisał:

> Widzę że zdjęcia to zamiast łapek w górę pojedynkują sie na łapki w dół :)
Niestety pewien wygrywający osobnik prosi o to, aby oprócz łapki w górę dla jego zdjęcia
dawać łapkę w dół dla "konkurencji" - no cóż tak bywa ;)

ogólnie to mnie rozbawiłeś, bo ten człowiek nawet nie napisał nic na forum, do tego zdjęcie jest hm... nowe a nie z czasów 1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Widzę że zdjęcia to zamiast łapek w górę pojedynkują sie na łapki w dół :)
>
> > Niestety pewien wygrywający osobnik prosi o to, aby oprócz łapki w górę dla jego
> zdjęcia
> > dawać łapkę w dół dla "konkurencji" - no cóż tak bywa ;)
> ogólnie to mnie rozbawiłeś, bo ten człowiek nawet nie napisał nic na forum, do tego zdjęcie
> jest hm... nowe a nie z czasów 1999

Aj nie zrozumiałem twojego posta teraz :S Czym Cię rozbawiłem, bo nie rozumiem? Na forum nie prosi, ale znajomych prywatnie tak - rozumiesz? Rozumiem zbierać głosy dla siebie, ale nie, żeby specjalnie zaniżać oceny innym :) A co do tego '99 - jego zdjęcie jest zgodne z regulaminem, bo chodzi o to, że ono ma pochodzić z momentu kiedy ostatnio grałeś w SC (co można dwuznacznie zrozumieć). Mam nadzieję, że wygra po prostu najlepsze zdjęcie, i że nie będą się liczyć znajomości, chwyty itp. W galerii zaczyna się pojawiać wiele bardzo fajnych fotek, które zasługują na więcej głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 19:28, bartek1042 napisał:

Aj nie zrozumiałem twojego posta teraz :S Czym Cię rozbawiłem, bo nie rozumiem?

Chodzi o to żebyś pokazał w którym dokładnie miejscu ktoś tam prosi aby głosować na niego i minusować konkurentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 19:30, Sandro napisał:

> Aj nie zrozumiałem twojego posta teraz :S Czym Cię rozbawiłem, bo nie rozumiem?

Chodzi o to żebyś pokazał w którym dokładnie miejscu ktoś tam prosi aby głosować na niego
i minusować konkurentów.

Obserwuję to - kiedy on dostaje jednego plusa inni dostają w tym samym momencie jednego minusa :) To nie jest tak, że raz to zauważyłem, tylko za każdym razem, kiedy zmienia się liczba głosów (sprawdzam codziennie od 9 stycznia z 10 razy dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeny przepraszam, chodziło mi o użytkownika hoomcia, bo mimo iż nie powinienem mam awersję do nonamów bez historii, szybko spojrzałem na osobą z największa ilością głosów i pomyślałem że to Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale w tym przypadku ciężko nie przyznać racji Bartkowi. Pomijam tu fakt, ile minusów uzbierało mi się przez noc - komuś może przecież moja focia nie przypaść do gustu (chociaż nie wiem jak to możliwe ;) ale sytuacja kiedy pojawia nowa fotka i nagle wszyscy pozostali mają na koncie jednego minusa więcej, ciężko uznać za zbieg okoliczności. Cóż, zawiść nie zna granic... Powinno to też dać do myślenia organizatorom konkursu - skoro celem jest uzbieranie jak największej liczby plusów, po co w ogóle wprowadzać opcję minusowania? Komuś podoba się dana focia - daje plusa, nie podoba - nie daje. Poza tym, może warto byłoby na koniec jakoś bardziej rozgłośnić konkurs wśród pozostałych forumowiczów? Odrobina neutralności w ocenie nigdy nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować