Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

krzysiek253 ----> [No ale leciutki, ale można mu puścić gadem( :-D )
Malevyn ----> Jak chcesz grać to musisz wypełnić kartę i być Aragornem, Frodem, Pipinem lub Merrym!
piotersamobójca ----> Sorki, nie zauważyłem Gimli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:16, Black Dog napisał:

[Ja też tak myślę, trzeba poczekać, a ty Khamul, to jest Władca Pierścieni nie super fantasy
the game, ale czy zgodził byś się na króla nazguli?!]


[Jakie super fantasy the game? Khamul jest postacią z twórczości Tolkiena, więc nie rozumiem o co ci chodzi.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ta dyskusja jest trochę bezsensu.Ja też nie kojarze takiej postaci, chociaż mogę nie pamiętać ale naet jeśli to po co robić o to zamieszanie.I tak nie została podana ta postać do wyboru przez gracza.Tak to jest jak się nie czyta tego co pisze MG.Black Dog-szacunek;).Pisze moją ksywe tak jak mam napisaną;).]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 23:02, Black Dog napisał:

[Taa, a występuje we Władcy Pierścieni? Bo jakoś sobie nie przypominam!]


[Tak, ale jego imię jest podane w Niedokończonych Opowieściach. Jak już mówiłem to jeden z Nzaguli]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Fajnie ale masz do wyboru te postacie które podałem lub jeszcze króla nazguli, bo tylko on jest jakiś ważniejszy z upiorów! piotersamobojca już to napisał: zakończmy tą dyskusję, bo OffTop się straszny zrobił!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 23:27, Black Dog napisał:

[Fajnie ale masz do wyboru te postacie które podałem lub jeszcze króla nazguli, bo tylko on
jest jakiś ważniejszy z upiorów! piotersamobojca już to napisał: zakończmy tą dyskusję, bo
OffTop się straszny zrobił!]


[Dobrze wezmę Wodza Nazguli, ale w dalszym ciągu nie rozumiem czemu nie mogę grać Khamulem :(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[o fajnie, Black Dog wrócił :D Malevyn - to nie jest gra komputerowa, w to sie nie da "popykać" ;] Khamul24 ---> Daj se siana, co ci za różnica? Wszystkie nazgule i tak są takie same ;] Co do zasad, mam parę uwag ---> ja i plesn666 powinnismy rowniez miec mozliwosc wprowadzania potworow, jako, ze musimy kierowac tymi armiami mordoru i isengardu :P ale ogolnie jest ok :) dozbierajmy jeszcze paru graczy i iśta wio! :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 11:16, Delis napisał:

;] Khamul24 ---> Daj se siana, co ci za różnica? Wszystkie nazgule i tak są takie same ;]


[Nieprawda!! Każdy jest inny!! Równie dobrze możnaby powiedzieć, że wszyscy ludzie są tacy sami :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[MG raczej przydzieli Ci armię i tyle. Nie może to być przecież tworzenie własnej armii, ile chcesz. Poza tym musisz w walce brac udział samodzielnie, a nie przez swoich wojowników. Czy ta gra kiedykolwiek wystartuje? Balrog się niecierpliwi. Nie chce mnie słuchać, żę to kwestia czasu. Macha tym biczem i zabija niewinne koniki Trojańskie, jak rumaki Rohanu. Nie mogę nic z tym zrobić. A więć koniec off-topu. MG, pracujesz nad początkiem?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[oł man, grasz balrogiem xD to se za długo nie pograsz :P tylko do czasu, aż cie zabiją ;] a Saruman przeżyje, buahaha! i zniszczy Shire ]:-> a pozatym, to co, plesn666 jako Sauron ma gosci straszyc swoim ślepiem? nie przesadzaj :P niech Black Dog, albo ktoś inny sprawdzi jaka była liczebność armii Saurona i Sarumana... no, chyba że myślisz, że Saruman sam napadnie na Helmowy Jar xD ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>niech Black Dog, albo ktoś inny sprawdzi

Dnia 08.09.2006 o 17:31, Delis napisał:

jaka była liczebność armii Saurona i Sarumana... no, chyba że myślisz, że Saruman sam napadnie
na Helmowy Jar xD ]


Armia Sarumana liczyła 10000 Uruk-hai, orków, półorków i Dunalandczyków. Ile wojska miał Sauron nie wiadomo, ale myślę, że około 100-200 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ fabuła nie ma być Identico, jak w książce. Tym razem Balrog będzie siał zniszczenie. Kto powiedział , że siedzieć będzie tylko w Morii?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[a kto powiedział, że Gimli nie ożeni sie z Legolasem? :D No właśnie, o to chodzi, sam nie wiem, czy to ma być fabuła jak w książce, czy może lekko podrasowana ;] ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:46, Delis napisał:

[a kto powiedział, że Gimli nie ożeni sie z Legolasem? :D No właśnie, o to chodzi, sam nie
wiem, czy to ma być fabuła jak w książce, czy może lekko podrasowana ;] ]


[Fabuła nie musi być taka jak w książce, ale pownny być jakieś granice. Ślubowi Gimlego i Legolasa mówimy nie! :P A tak przy okazji: skoro można grać Barlogiem, to czemu nie można Khamulem? :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:07, Delis napisał:

[wiesz co, mieszasz nieco ;] Nazgul naczelny ;) - potrzebny, Khamul - niepotrzebny :) proste
:P ]


[Ale Khamul był drugi po wodzu, więc też jest potrzebny :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować