Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fakt donosi - nowym facetem Dody jest Connor z Assassin`s Creed III

60 postów w tym temacie

Jak zobaczyłem tytuł tego newsa, to zacząłem się zastanawiać, czy to pudelek czy rzeczywiście serwis dla graczy. Tekst na typowym poziomie onetowskim, nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Wy tak na poważnie piszecie coś takiego? To już jest żałosne, co to kogo interesuje? Gram.pl nie był serwisem plotkarskim, niestety od pewnego czasu zauważam zdecydowany spadek formy. I nie chodzi tylko o tę "wiadomość", ale o ogół artykułów - celowe prowokatorskie materiały tekstowe, tematy jak ze stron dla fascynujących się byle czym ludzi...
Quo vadis, Gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi sie wydaje, ale wiekosz ludzi nie zrozumialo sensu tego newsa. Tu nei chodzi o Dode i jej faceta, tylko o fakt, ze Fakt ma znikoma orientacje o temacie wlasnego newsa. W koncu udalo im sie nie skojarzyc postaci z gry, ktora reklamowana byla w TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już jak bardzo żałosny jest ten news a co do faktu to nie mam nic do powiedzenia ale zainteresowało mnie to jak Doda napisała o Connorze ''''Mój wojownik światła'''' zbyt poetyckie jak na umysł Dody. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomijam już jak bardzo żałosny jest ten news a co do faktu to nie mam nic do powiedzenia
> ale zainteresowało mnie to jak Doda napisała o Connorze ''''Mój wojownik światła''''
> zbyt poetyckie jak na umysł Dody. :D

Bo Doda nie jest jakimś bezmózgowcem za jaką ją uważa większość ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Co ja właśnie przeczytałem?

Srsly, nie moglibyście wrzucić tego do lol.gram.pl tylko jako newsa? Zachowajmy chociaż iluzję profesjonalizmu, panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny news. Zamiast o grach i technologiach, dowiadujemy się, żę doda macha cyckami i obrabia Conora z USA :D A tak na marginesie, to już Nergal nie jest jej faworytem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować