Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do TES V: Skyrim wreszcie dotrą na PS3! Jest też data premiery Dragonborna na PC

30 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wygląda na to, że Bethesda wreszcie uporała się z problemami uniemożliwiającymi wydanie dodatków do Skyrima na PS3. Firma ogłosiła, kiedy możemy spodziewać się DLC na PSN.

Przeczytaj cały tekst "DLC do TES V: Skyrim wreszcie dotrą na PS3! Jest też data premiery Dragonborna na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie naszło na zagranie sobie w Skyrima, tylko jak mam wydać 200 zł za jeszcze nie pełną grę to wolę poczekać. Znając jednak Bethesdę i to że Skyrim jest teraz na topie, prędko się ani sensownej obniżki na Muve.pl, ani GotY nie doczekam.
Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak zwykle Polacy w kiszce stolcowej dzięki ruskiej firmie Ceneg/1C i jej polityce blokowania dostępu obywatelom Polski, Czech i Rosji do światowych kanałów dystrybucji :-P Drodzy gracze zastanówcie się czy chcecie w przyszłości wspierać Cenegę/1C poprzez zakupy ich gier, obojętnie czy pudełkowych, czy w sklepie "elektronicznym" który dla zmyłki nazwali nie MUVE.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > a po co ci adoptowanie dzieci
> chcę być jak bradpitt

Ten tekst mnie rozwalil, jeszcze sie smieje a przeczytalem go dobre 60 sek temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hehe jak zwykle Polacy w kiszce stolcowej dzięki ruskiej firmie Ceneg/1C i jej polityce
> blokowania dostępu obywatelom Polski, Czech i Rosji do światowych kanałów dystrybucji
> :-P Drodzy gracze zastanówcie się czy chcecie w przyszłości wspierać Cenegę/1C poprzez
> zakupy ich gier, obojętnie czy pudełkowych, czy w sklepie "elektronicznym" który dla
> zmyłki nazwali nie MUVE.pl.

Skyrim na rosyjskim steamie nie jest zablokowany. Ja mam "wyczesane" na Cenege i jej wspaniałą polską wersję. 2 wcześniejsze dodatki kupili mi znajomi z UK jako gifty(steam). Jeśli ktoś nie ma znajomych poza embargiem Cenegi którzy by mogli kupić wam DLC polecam zapoznać się z technologią VPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 00:05, Ravenear napisał:

> Hehe jak zwykle Polacy w kiszce stolcowej dzięki ruskiej firmie Ceneg/1C i jej polityce

> blokowania dostępu obywatelom Polski, Czech i Rosji do światowych kanałów dystrybucji

> :-P Drodzy gracze zastanówcie się czy chcecie w przyszłości wspierać Cenegę/1C poprzez

> zakupy ich gier, obojętnie czy pudełkowych, czy w sklepie "elektronicznym" który
dla
> zmyłki nazwali nie MUVE.pl.

Skyrim na rosyjskim steamie nie jest zablokowany. Ja mam "wyczesane" na Cenege i jej
wspaniałą polską wersję. 2 wcześniejsze dodatki kupili mi znajomi z UK jako gifty(steam).
Jeśli ktoś nie ma znajomych poza embargiem Cenegi którzy by mogli kupić wam DLC polecam
zapoznać się z technologią VPN.


A ja polecam zapoznać się z regulaminem usługi steam, który mówi:

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, we may terminate your access to your Account.

Nie uśmiecha mi się stracić kilkadziesiąt gier przez coś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę tak kombinować tak jak napisałem bo mam znajomych poza embargiem Cenegi którzy mi kupią dlc jako gift na steam.
A kto normalny by używał normalnego oficjalnego konta do zakupu? - lipne konto do zakupu jako gift dla oficjalnego konta. Znam kilka osób które tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 11:38, barth89 napisał:

Żeby tak Cenega wydała niebawem Dragonborna i Heartfire w wersji pudełkowej...

Na pewno będą tylko w wersji pudełkowej. Z tego co się orientuję, Cenega nie ma umowy na dystrybucję cyfrową gier i DLC od Bethesdy/ZeniMaxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2013 o 11:41, Janek_Izdebski napisał:

Na pewno będą tylko w wersji pudełkowej.

Może wcale nie być, zwłaszcza Heartfire. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 11:44, Kadaj napisał:

> Na pewno będą tylko w wersji pudełkowej.
Może wcale nie być, zwłaszcza Heartfire. ;p

Bo to popierdołka raczej. Jego funkcję z powodzeniem zastępują mody. :) Ważniejszy jest "Dragonborn".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 11:50, Janek_Izdebski napisał:

> > Na pewno będą tylko w wersji pudełkowej.
> Może wcale nie być, zwłaszcza Heartfire. ;p
Bo to popierdołka raczej. Jego funkcję z powodzeniem zastępują mody. :) Ważniejszy jest
"Dragonborn".


Ale mogliby wydać Dragonborm + (małym druczkiem) Heartfire. Dragonborm wydaje się przezarąbisty, ale już skoro wydają to mogliby w tym samym pudełku dać kod na Heartfire i zmienić cenę na te 60-70 zł (detaliczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragonborn moim zdaniem na pewno wyjdzie (prędziej czy później) w wersji pudełkowej, gorzej może być natomiast z Heartfire, bo takie rzeczy moderzy już robią od dnia prwemiery. Nie zdziwiłbym się więc jakby ten dodatek swoją premierę miał dopioro przy okazji wydania Skyrima w edycji GOTY. W takim wypadku jeśli ktoś będzie chciał mieć wszystko to chyba będzie musiał kupić drugi raz to samo.

Edit

barth89 --->

W takim wypadku cena takiego pudełka pewnie wzrosłaby do ok 100zł. Dawnguard też miał u nas chyba 3 miesiące poślizgu a Cenga z ceny nic nie zeszła z powodu takiego dużego opóźnienia. Także o kwocie 60-70zł za taki pakiet można raczej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować