Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 15:10, cmurder napisał:

i jeszcze kilka

Co to za paleta? 16 kolorów:)

...mam nadzieję, że w wersji finalnej model jazdy się "nieco" poprawi... ciekawe jak będzie wyglądał deszcz - w CMR5 był świetny , w RD3 tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:26, flymar napisał:

> i jeszcze kilka
Co to za paleta? 16 kolorów:)

sorry za dubla ale jak za pierwszym razem otworzyłem obrazek, to faktycznie pokazał się w dziwnej palecie
Jak robiłeś zrzuty? Ja wciskałem PrintScreen i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:28, flymar napisał:

> > i jeszcze kilka
> Co to za paleta? 16 kolorów:)
sorry za dubla ale jak za pierwszym razem otworzyłem obrazek, to faktycznie pokazał się w dziwnej
palecie
Jak robiłeś zrzuty? Ja wciskałem PrintScreen i nic.

fraps ma w sobie taką opcję przycisk f10 a z tym screenem to sorki bo zle sie przerobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:26, flymar napisał:

> i jeszcze kilka
Co to za paleta? 16 kolorów:)

...mam nadzieję, że w wersji finalnej model jazdy się "nieco" poprawi... ciekawe jak będzie
wyglądał deszcz - w CMR5 był świetny , w RD3 tragiczny.

też żywie nadzieje , że poprawią model jazdy chciałbym aby to jednak miało coś z realizmu a nie tylko fajna grafika i fizyka . Jestem zdania , że dobry model jazdy bardzo wpływa na grywalność i przydałoby się , aby był on bardziej wymagający . Zauważyłeś , że samochód znów stracił sporo na wadze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na kierownicy ze sprzężeniem i model jazdy był całkiem całkiem, ale samochod zbyt szybko hamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy może nie jest pro extra ale mi się podoba , kto grał sporo wcześniej w Colina to ten też polubi ;)
Co do grafiki to prezentuje się smakowicie ale troszeczkę przesadzili z tym bloomem ,dlatego w wyścigu z Evo droga tak dziwnie wygląda. Ogólnie to czekam na pełną wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, różnica w 1280x1024 pomiędzy detalami low i wszystko na high wynosi u mnie 2-3 fpsy :/ Myślałem że jak zmniejsze detale to wyciągnie coś więcej, a tu taki klops. Niby da się grać bo jest niecałe 30 fps, ale wydawało mi się że na low powinna ta ilość się znacznie zwiększyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:07, Vormulac napisał:

Pojawiły się dwa nowe trailery z DIRT''a.

DiRT Gameplay "Crashes" Video (HD WMV)
http://www.codemasters.co.uk/downloads/index.php?downloadid=28569&territory=EnglishUK

Dirt Gameplay "Driving" Video (HD WMV)
http://www.codemasters.co.uk/downloads/index.php?downloadid=28683&territory=EnglishUK


jakbys mial jeszcze linki do filmow to proszę wstawiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 23:31, hehe napisał:

Dziwne, różnica w 1280x1024 pomiędzy detalami low i wszystko na high wynosi u mnie 2-3 fpsy
:/ Myślałem że jak zmniejsze detale to wyciągnie coś więcej, a tu taki klops. Niby da się grać
bo jest niecałe 30 fps, ale wydawało mi się że na low powinna ta ilość się znacznie zwiększyć...



U mnie jest podobnie i obstawiam, że pełna wersja też tak będzie chodzić , sporo daje zmiana rozdzielczości ,albo wyłączenie blooma, można też zrezygnować z wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.
sciagnalem sobie demko. pogralem nawet niezle, wymagania kosmiczne jak na taka srednia grafe. wkazdym razie tnie przez to ze chyba HDR jest wlaczony i go sie nie da wylaczyc wiec lipa. ogolnie 5/10 ale to demo.
jednak mam teraz bardzo dziwny problem, wiec gralem gralem, potem znowu chcialem i zonk. jak odpala to mi sie calkowicie grafa wali, na obrazku widac Menu. nie wiem za cholere co sie stalo. wczesniej bylo ok a teraz taka lipa.
mam najnowsze stery go grafy (cat. 7.5 na 7.4 tez to bylo) C2D E6300, 2gb ramu, X-Fi i X1950 Pro 512mb. jakies propozycje? safe mode nie pomaga ;/

20070602185559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2007 o 18:57, Dominix napisał:

jednak mam teraz bardzo dziwny problem, wiec gralem gralem, potem znowu chcialem i zonk. jak
odpala to mi sie calkowicie grafa wali, na obrazku widac Menu. nie wiem za cholere co sie stalo.
wczesniej bylo ok a teraz taka lipa.
mam najnowsze stery go grafy (cat. 7.5 na 7.4 tez to bylo) C2D E6300, 2gb ramu, X-Fi i X1950
Pro 512mb. jakies propozycje? safe mode nie pomaga ;/



Wyłącz cienie ,albo ustaw najwyżej na medium ;) miałem to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:01, Łukasz007 napisał:


> jednak mam teraz bardzo dziwny problem, wiec gralem gralem, potem znowu chcialem i zonk.
jak
> odpala to mi sie calkowicie grafa wali, na obrazku widac Menu. nie wiem za cholere co
sie stalo.
> wczesniej bylo ok a teraz taka lipa.
> mam najnowsze stery go grafy (cat. 7.5 na 7.4 tez to bylo) C2D E6300, 2gb ramu, X-Fi i
X1950
> Pro 512mb. jakies propozycje? safe mode nie pomaga ;/


Wyłącz cienie ,albo ustaw najwyżej na medium ;) miałem to samo


powiedz mi w takim razie jak. bo nie widze ustawien, jedynie pamietam jak dojsc do menu. 2x w prawo, potem 3x w prawo a potem to juz nie wiem ile w dol zeby zmienic. wkazdym razie przed tym jak gralem mialem cienie wylaczone, mialem tak ustawione ze grafa byla dobra i sie nie cielo. wiec nie kumam o co chodzi. wczesniej gralem na ultra cielo ze ^$$#% ale nie bylo takiego czegosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:47, Łukasz007 napisał:

U mnie jest podobnie i obstawiam, że pełna wersja też tak będzie chodzić , sporo daje zmiana
rozdzielczości ,albo wyłączenie blooma, można też zrezygnować z wiatru.


Podejrzewam że to wina procka, bo mam "tylko" A64 3200. Grafika 8800 GTS 320MB, powinna chyba wystarczyć do komfortowej zabawy z detalami na max... przynajmniej mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować