Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Niestety tez jestem posiadaczem radeona X800 i demko mi nie odpala, a ze nie mam zamiaru na sile wymieniac karty, to gre sobie odpuszcze. Zreszta to ciagle bardzo dobra karta jest, takie gry jak gothic, oblivion, fear, stalker uciagnie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 14:57, karolsobolewski napisał:

U mnie na Athlonie 3800+, 2 giga ramu i geforce 7600GT(podkręconym) działa bardzo dobrze w
pełnych detalach i 1024/768. Około 30 FPS.A oto screen po spotkaniu z bandą;)


Nom, u mnie podobnie działa. Grafika miażdży sutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 14:57, karolsobolewski napisał:

U mnie na Athlonie 3800+, 2 giga ramu i geforce 7600GT(podkręconym) działa bardzo dobrze w
pełnych detalach i 1024/768. Około 30 FPS.A oto screen po spotkaniu z bandą;)



widac ze nawet na takich małych ustawienaich grafika jest bardzo dobra i to jest jej zaleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jaa wypas na maksa wymagania urywają chyba głowę , jak to mi kolega powiedział :D
optymalizacja w tej grze istnieje ? grać się da ale tylko w 1024* co dla mnie jest to bezsensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 13:45, Łukasz007 napisał:

o jaa wypas na maksa wymagania urywają chyba głowę , jak to mi kolega powiedział :D
optymalizacja w tej grze istnieje ? grać się da ale tylko w 1024* co dla mnie jest to bezsensu
:/

optymalizacja ? chodzi ci o performance ? płynność tak ? to mozna grac nawet i 800x600 i bedzie płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 23:15, thenat17 napisał:

optymalizacja ? chodzi ci o performance ? płynność tak ? to mozna grac nawet i 800x600 i bedzie
płynnie.



Nie to co innego,

Model jazdy przypomina mi troszkę RBR choć daleko mu jeszcze do niego, na plus idzie grafika i prezentowane samochody, są bardzo szczegółowo i ładnie odwzorowane. Przynajmniej impreza ma prawdziwe wnętrze :D
Menu też niczego sobie, najlepiej wyszedł im model zniszczeń ale to w Colinie było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:10, speedraid napisał:

Ja zagrałem na niskich detalach w 1024x768 bez zacinania. No tylko co to za gra na niskich??
Poczekam do końca roku, kupie nowszy sprzęt i wtedy pogram oraz zdam relacje z gry. Mój komputer
to AMD Athlon 64 2800+, GeForce 6600GT, 512MB RAM.


E, to z relacją wyprzedzę Cię o kilka miesięcy bo nowego kompa kupie jeszcze w czerwcu. Mam nadzieję, że DiRT pójdzie na Core 2 Duo E4300, 1GB RAM, Radeon X1950PRO. Nie przepadam za grami na oesowymi jak Colin ale w DiRTa zagram bo podobno świetna grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 13:45, Łukasz007 napisał:

o jaa wypas na maksa wymagania urywają chyba głowę , jak to mi kolega powiedział :D
optymalizacja w tej grze istnieje ? grać się da ale tylko w 1024* co dla mnie jest to bezsensu
:/



W 1024 bez sensu? To jakie ty rozdzielczości uznajesz? Ja gram tylko w 1024x768. NIgdy w innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 11:24, awesome napisał:

W 1024 bez sensu? To jakie ty rozdzielczości uznajesz? Ja gram tylko w 1024x768. NIgdy w innej.



Pisałem, że to bezsensu dla mnie i innych którzy mają nietypowe monitory ;)
Ponieważ mam natywną rozdzielczość 1440x900, a inne oznaczają skalowanie i słabą jakość.
No ale trzeba grać tak jak sprzęt pozwala :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 11:41, Łukasz007 napisał:


> W 1024 bez sensu? To jakie ty rozdzielczości uznajesz? Ja gram tylko w 1024x768. NIgdy
w innej.


Pisałem, że to bezsensu dla mnie i innych którzy mają nietypowe monitory ;)
Ponieważ mam natywną rozdzielczość 1440x900, a inne oznaczają skalowanie i słabą jakość.
No ale trzeba grać tak jak sprzęt pozwala :D


noto naprawde problem masz :) ja tam wole kwadratowe LCD :P nie lubie panoramy, obraz dla mnie wyglada jak ... no moze pdam przykład : stoi gosc z HL2 i wygląda niski i gruby ! to jest dla mnie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:11, weird napisał:


Musze powiedzieć, że ten filmik ukazujący jazdę po błotnistym terenie zrobił na mnie ogromne wrażenie. Naprawdę świetnie dopracowana trasa i przepiękna grafika. Szkoda jedynie, że nie podano parametrów komputera na, którym to nagrano ten filmik. Nam pozostaje jedynie mieć nadzieję, że finalna wersja będzie lepiej zbalansowana i nie będzie wymagane posiadanie tak porządnego sprzętu, aby móc cieszyć się z oferowanej grafiki. Swoją drogą ciekaw jestem kiedy gra ukaże się w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..............


I to są właśnie monitory LCD. Bezsensem jest mieć taki do gier. Dobrze, że mam swojego super CRT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 13:17, awesome napisał:

I to są właśnie monitory LCD. Bezsensem jest mieć taki do gier. Dobrze, że mam swojego super
CRT :D


Ja mam 17" LCD i prawie zawsze gram w 1280x1024, chociaż w 1024x768 obraz nie jest zły i trzyma dobry kontrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co trzeba mieć pod maską żeby jako tako pograć w colina?
Mój sprżet to pentium 4 3,0 ghz 1536 mb ram radeon x1600 512 mb da rade czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:17, awesome napisał:

>>>..............


I to są właśnie monitory LCD. Bezsensem jest mieć taki do gier. Dobrze, że mam swojego super
CRT :D

w pewnym sensie masz rację , jednakże przy dobrej karcie graficznej wrażenia np na takiej panoramie 22cale są nieporównywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:22, Mroczny Elf99 napisał:

co trzeba mieć pod maską żeby jako tako pograć w colina?
Mój sprżet to pentium 4 3,0 ghz 1536 mb ram radeon x1600 512 mb da rade czy juz nie?


Jedziesz spokojnie. Na medium-high :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C2D6600 2GB RAM 8800GTX i demko śmiga. Ale model jazdy troszke mnie odrzucił. samochody hamują prawie w miejscu. Jakoś bardzo arcade''owo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:21, flymar napisał:

C2D6600 2GB RAM 8800GTX i demko śmiga.


No co Ty powiesz ;)

Dnia 31.05.2007 o 14:21, flymar napisał:

Ale model jazdy troszke mnie odrzucił. samochody hamują
prawie w miejscu. Jakoś bardzo arcade''owo jest.


Hamowanie to przegięcie. Podobnie zbyt duża jest przyczepność po skoku, natychmiast możemy wykonać skręt nawet po nierównym lądowaniu. Samochód trzyma jak po szynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować