Zaloguj się, aby obserwować  
Monte_Christo

Certyfikat Jakości CDProjekt

45 postów w tym temacie

Widzę że pudełka z grami są już obklejane do przesady. Tu naklejka z WP PLN tu informacje o cenie, tu z kolei konkurs a tam informacja że to nowość. Ledwo się rozpakuje folię a tu kolejna vlepka.

Rozmowa się tyczy Certyfikatu Jakości - takiej żółtej nalepki zaklejającej dostęp do pudełeczka. Pomysł o tyle fajny co dziwny - gdyż naklejka równie dobrze odchodzi co ponownie sie przykleja. Z defonicji powinna rwać się przy zdejmowaniu jednak nie dzieje się tak. Pytanie do forumowiczów - czy podobają im się te naklejki i jakie mają pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 23:21, Monte Christo napisał:

Widzę że pudełka z grami są już obklejane do przesady. Tu naklejka z WP PLN tu informacje o
cenie, tu z kolei konkurs a tam informacja że to nowość. Ledwo się rozpakuje folię a tu kolejna
vlepka.

Rozmowa się tyczy Certyfikatu Jakości - takiej żółtej nalepki zaklejającej dostęp do pudełeczka.
Pomysł o tyle fajny co dziwny - gdyż naklejka równie dobrze odchodzi co ponownie sie przykleja.
Z defonicji powinna rwać się przy zdejmowaniu jednak nie dzieje się tak. Pytanie do forumowiczów
- czy podobają im się te naklejki i jakie mają pomysły...



Ja tam lubie te naklejki. To taki ''''tjuning optyczny'''' :]
Mnie wogle nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tu dogodzić klientom. I tak źle i tak niedobrze.
Juz kiedyś była mowa na forum o tych żółtych nalepkach. Z tą różnicą, że wcześniej forumowicze narzekali na słabą odklejalność tych naklejek. Bo klej za mocny i pudełka niszczy. Widać nikomu dogodzić nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekania nic nie dadzą - po prostu zwykły marketing.

Internet staje się coraz powszechniejszy i w ten namolny sposób zachęcają coraz to nowych ludzi do odwiedzenia Gram.pl i korzystania z jego możliwości/usług.
A naklejka Certyfikatu Jakości to nic innego jak zabezpieczenie, aby klient miał pewnosć, że kupuje z 1-ręki.

Mi też naklejki nie przeszkadzają - certyfiakt zdzieram i do kosza, a reszta jak nie przeszkadza to zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 23:27, Daimon_Frey napisał:

I jak tu dogodzić klientom. I tak źle i tak niedobrze.
Juz kiedyś była mowa na forum o tych żółtych nalepkach. Z tą różnicą, że wcześniej forumowicze
narzekali na słabą odklejalność tych naklejek. Bo klej za mocny i pudełka niszczy. Widać nikomu
dogodzić nie można ;)

Mi nie przeszkadza i mogą dalej naklejać je. Ale nikomu nie mozna dogodzic w 100% tacy są juz ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te naklejki to mega syf. Rozumiem co maja dawac ale od tej pory jakos sie bez nich zylo. Jestem pedantem jesli chodzi o moja kolekcje i odrapywanie pudelka z resztek tej folii wcale nie jest fajne. Zwlaszcza, ze potem i tak sie ono klei :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 23:47, Lailonn napisał:

Dla mnie te naklejki to mega syf. Rozumiem co maja dawac ale od tej pory jakos sie bez nich
zylo. Jestem pedantem jesli chodzi o moja kolekcje i odrapywanie pudelka z resztek tej folii
wcale nie jest fajne. Zwlaszcza, ze potem i tak sie ono klei :/

Te nalepki się lekko odkleja i nie pozostawiaja sledau!!! Moim zdaniem te naklejki w dalszym ciągu moga być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ostatnio cos w nich zmienili(ostatnie zamowienie jakie dostalem wlasciwie same odpadly :P) ale ogolnie to trzymaly sie mocno jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:00, Lailonn napisał:

Moze ostatnio cos w nich zmienili(ostatnie zamowienie jakie dostalem wlasciwie same odpadly
:P) ale ogolnie to trzymaly sie mocno jak diabli.

Może i zmienili ja ostatnio nic nie kupywałem gdyż byłem zajęty maturą i obrona pracy dyplomowej, ale mam zamiar cos sobie zamówić u nich wtedy zobacze czy coś się zmieniło:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 23:27, Daimon_Frey napisał:

I jak tu dogodzić klientom. I tak źle i tak niedobrze.
Juz kiedyś była mowa na forum o tych żółtych nalepkach. Z tą różnicą, że wcześniej forumowicze
narzekali na słabą odklejalność tych naklejek. Bo klej za mocny i pudełka niszczy. Widać nikomu
dogodzić nie można ;)


Hehe... można to zrobić na McGywera - za pomocą włosa - jak włos będzie przerwany oznacza że pudełko zostało otwarte :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 23:30, Backside napisał:

Narzekania nic nie dadzą - po prostu zwykły marketing.

Internet staje się coraz powszechniejszy i w ten namolny sposób zachęcają coraz to nowych ludzi
do odwiedzenia Gram.pl i korzystania z jego możliwości/usług.
A naklejka Certyfikatu Jakości to nic innego jak zabezpieczenie, aby klient miał pewnosć, że
kupuje z 1-ręki.


Aha - tzn że opakowanie lub folijki to za mało?

Dnia 01.06.2006 o 23:30, Backside napisał:

Mi też naklejki nie przeszkadzają - certyfiakt zdzieram i do kosza, a reszta jak nie przeszkadza
to zostaje.


Mnie również nie przeszkadzają naklejki typu gwarancja bo nie są na pudełku naklejone w sposób - cała naklejka na pół pudełka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naklejki, ulotki, katalogi, sraty pierdaty. ot takie duperele. Zwisaja mi. Jakoby. I tak cenega laduje tego wiecej. jeszcze jakies ultki z pizzeri, gimme a break.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiają mnie te naklejki, mi zawsze klej po nich zostaje, choćby ostatnio otrzymałem AoE III, po oderwaniu certyfikatu został mi klej i godzinę się męczyłem by go zdrapać, a i tak widać ślady po nim i taką samą sytuację miałem przy LEK Heroes V, chociaż tam to trochę lepiej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:50, mtwarog napisał:

Wnerwiają mnie te naklejki, mi zawsze klej po nich zostaje, choćby ostatnio otrzymałem AoE
III, po oderwaniu certyfikatu został mi klej i godzinę się męczyłem by go zdrapać, a i tak
widać ślady po nim i taką samą sytuację miałem przy LEK Heroes V, chociaż tam to trochę lepiej
wygląda


Oj.. ale to chyba stare dzieje, co? Przecież zmieniliśmy klej...
A i temat był wałkowany już ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:53, Soleila napisał:

> Wnerwiają mnie te naklejki, mi zawsze klej po nich zostaje, choćby ostatnio otrzymałem
AoE
> III, po oderwaniu certyfikatu został mi klej i godzinę się męczyłem by go zdrapać, a i
tak
> widać ślady po nim i taką samą sytuację miałem przy LEK Heroes V, chociaż tam to trochę
lepiej
> wygląda

Oj.. ale to chyba stare dzieje, co? Przecież zmieniliśmy klej...
A i temat był wałkowany już ;>


No Heroes V LEK, to chyba jakoś dawno nie wyszedł, i tam mi trochę śladów po kleju zostało, ale najgorzej to jest AoE III (który też, jakoś dawno nie wyszedł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować