Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 00:48, Harmegidon napisał:

Zacznijmy od tego że "ja nikogo nie znam." Ludzie takiego typu jak ja, pustelnik, asceta to
znają bardzo mało ludzi.

Cóż to wiele tłumaczy, twoja strata że nie zapoznajesz się z ludźmi, ale cóż twój wybór. W takim jednak razie nie wypowiadaj się na ich temat skoro sie z nimi nie stykasz nie masz podstaw ku wygłaszaniu o nich opini :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat jakiego Łotrzyka mam zrobić , raz już przechodziłem Łotrem BG 1 i 2 ale zawsze na standardowym jakoś nie mógł poradzić sobie na szalenczym jak moj WMZ czy Wojownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:10, 4Ever napisał:

Ja mam dylemat jakiego Łotrzyka mam zrobić , raz już przechodziłem Łotrem BG 1 i 2 ale zawsze
na standardowym jakoś nie mógł poradzić sobie na szalenczym jak moj WMZ czy Wojownik :D

Jak to "jakiego łotrzyka"? Możesz sprecyzować pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofc takiego co sobie poradzi chodzi mi tu o pułapki (aby smoki ubijać) i żeby jakoś z furia niebios sobie radzil złodziejstwo jest mi niepotrzebne KP i Combat skill ma byc przyzwoity ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:16, 4Ever napisał:

Ofc takiego co sobie poradzi chodzi mi tu o pułapki (aby smoki ubijać) i żeby jakoś z furia
niebios sobie radzil złodziejstwo jest mi niepotrzebne KP i Combat skill ma byc przyzwoity
^^

No to sam sobie odpowiedziałeś co rozwijać i w co inwestować biegłości :-D
A jak chcesz, żeby sobie dobrze radził w walce, to np. zacznij BG1 człowiekiem wojownikiem, daj mu zdobyć kilka poziomów, a potem zdwuklasuj na łotrzyka i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mhm i jeszcze sprawa rasy chyba powinien to byc Elf ale ma male premie do HP ktore sa wrecz ujemne :D z drugiej strony krasnal sie nie nadaje bo ma 17 dexa i wiecej hp a polork to porazka ^^ gnomy rowniez nie wiem kto gra tym badziewiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:31, Fr4t3r napisał:

Wie ktoś gdzie zanieść serce Bhodi?

Jeśli miałeś kochanka/kochanke zamienioną przez Bodhi w Wampira to musisz iść do tej świątyni w pobliżu Wzgórz Umar, tam zejść do podziemi i za tą planszą z liter (tam gdzie musiałeś przejść po literkach tworzących imie Boga. Włożyć serce i ciało kochanka/kochanki do "rąk" tego złotego posągu, który znajduje się po lewej tuż za planszą z literami. Jeśli nie miałeś kochanka/kochanki to nie mam zielonego pojęcia, pewnie do szefa elfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:33, Hubi Koshi napisał:

> Wie ktoś gdzie zanieść serce Bhodi?
Jeśli miałeś kochanka/kochanke zamienioną przez Bodhi w Wampira to musisz iść do tej świątyni
w pobliżu Wzgórz Umar, tam zejść do podziemi i za tą planszą z liter (tam gdzie musiałeś przejść
po literkach tworzących imie Boga. Włożyć serce i ciało kochanka/kochanki do "rąk" tego złotego
posągu, który znajduje się po lewej tuż za planszą z literami. Jeśli nie miałeś kochanka/kochanki
to nie mam zielonego pojęcia, pewnie do szefa elfów


Szef nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa sory jam masz romans to do swiatyni obok wzgorz umar i polz tam cialo kochanki oraz serce przed polem ze znakami (jak do gry w klasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spracyzuje :
Obok Wzgorz znajduje sie swiatynia (te ciemne lasy) w ktorych ubijamy wladce cieni i tam jest posag boga Słonca gdy miales romans kladziesz tam kochanke i serce^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:39, Fr4t3r napisał:

Gram 1 postacią.

W takim razie serducho ci się chyba do niczego nie przyda, bo z tego co pamiętam było ono przydatne tylko do leczenia swojego kochanka/kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 23:55, Fr4t3r napisał:

Jaka jest najleprza broń i zbroja dla wojownika/maga/złodzieja.


Kostur magów +5. Ta broń znajduje się w dzielnicy mostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Zależy na co jest nastawiony - bo jeśli na walkę bezpośrednią, to raczej bym brał dwie bronie.
Kostur Maga zdecydowanie jest najlepszy, ale dla zwykłego czarodzieja, a nie dla wieloklasowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować