Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 12:34, TYHE napisał:

p.s. chcę BG3, nie chcę BG3 3D :P


A ma być?
Ja bym wolał Tormenta 2. Też w 2D, ale już bez Bezimiennego, bo jego historia sie zakończyła. Albo jeżeli już, to jakiś Torment 1/2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:00, Abi Dalzim napisał:

> p.s. chcę BG3, nie chcę BG3 3D :P

A ma być?
Ja bym wolał Tormenta 2. Też w 2D, ale już bez Bezimiennego, bo jego historia sie zakończyła.
Albo jeżeli już, to jakiś Torment 1/2 :)


a może BG3 w Sigil? :)
Baldur z takim multi jak NWN... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał:) coby zamiast zdzierać kasę z graczy<co nie dzieje się zawsze ale dość często> dorobić do BG1+BG2 path, który łączył by te dwie części Fejrunu<sorki za pisownię:)> i nowe lokacje z tegoż przeciez ogromnego świata. Oczywiście na silniczku dwójeczki<może tam jakieś drobne poprawki> i byłoby cool!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc nie umiem sie dostac do miasta drowow bo nie mam drowa a i jeszcze nie moge wejsc do jaskini bo czegos nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:29, garrick napisał:

prosze o pomoc nie umiem sie dostac do miasta drowow bo nie mam drowa a i jeszcze nie moge
wejsc do jaskini bo czegos nie mam.

musisz więc znaleźdź drowa oraz mieć to coś::::))))))) NAPISZ KONKRETNIEJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO WIEC NIE MA W DRUZYNIE VICONI I MAM problem wyzedlem z wiezienia gladiatorow jestem w podmroku i jest jaskinia ibrama drowow do miasta i nie wiem co zrobic. w jaskini kaza swiatla a do mista kaza drowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:38, caramondl napisał:

> prosze o pomoc nie umiem sie dostac do miasta drowow bo nie mam drowa a i jeszcze nie
moge
> wejsc do jaskini bo czegos nie mam.
musisz więc znaleźdź drowa oraz mieć to coś::::))))))) NAPISZ KONKRETNIEJ!!!!!!

NO WIEC NIE MA W DRUZYNIE VICONI I MAM problem wyzedlem z wiezienia gladiatorow jestem w podmroku i jest jaskinia ibrama drowow do miasta i nie wiem co zrobic. w jaskini kaza swiatla a do mista kaza drowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm o ile pamiętam żeby wejśc do jaskini potrzebujesz jakiegoś świecącego kamienia który chyba mogą dać duergarowie (północny zachód) a jak dostaniesz się do jaskini to problem drowa się rozwiąże - nie będę zdradzać fabuły, w każdym razie Viconia nie jest potrzebna.


to dawnooo byyyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 13:59, TYHE napisał:

hmmm o ile pamiętam żeby wejśc do jaskini potrzebujesz jakiegoś świecącego kamienia który chyba
mogą dać duergarowie (północny zachód) a jak dostaniesz się do jaskini to problem drowa się
rozwiąże - nie będę zdradzać fabuły, w każdym razie Viconia nie jest potrzebna.


to dawnooo byyyło :/

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NIE DAJA KAMIENIA GDZIE ON JEST aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 14:26, garrick napisał:

> hmmm o ile pamiętam żeby wejśc do jaskini potrzebujesz jakiegoś świecącego kamienia który
chyba
> mogą dać duergarowie (północny zachód) a jak dostaniesz się do jaskini to problem drowa
się
> rozwiąże - nie będę zdradzać fabuły, w każdym razie Viconia nie jest potrzebna.
>
>
> to dawnooo byyyło :/
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NIE DAJA KAMIENIA GDZIE ON JEST aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ^^


a jak tego zrobic nie umiesz, to zacznij w tetris grać!!!! chyba, że i to zatrudne będzie, a w tedy będzie: AAAAAA ten klocek nie wchodzi AAAAAAAA:::::)))))))))))) ps-zrób se przerwe od kompa na pare dni, pomyśl i spróbój jeszczraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2006 o 14:26, garrick napisał:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NIE DAJA KAMIENIA GDZIE ON JEST aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ^^


Porozwawiaj z Duergarami (kilku ma własne imiona - któryś pomoże). Poproszą Cię o wykonanie misji (łatwej) i w zamian dostaniesz ten kamień. Ostatecznie można go ukraść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 14:54, Adham napisał:


> AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NIE DAJA KAMIENIA GDZIE ON JEST aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ^^


Porozwawiaj z Duergarami (kilku ma własne imiona - któryś pomoże). Poproszą Cię o wykonanie
misji (łatwej) i w zamian dostaniesz ten kamień. Ostatecznie można go ukraść...

ale gdzie oni sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to svirfineble a nie duergarzy (ważna róznica). Są oni w pólnocnej częsci podmroku, dostać się tram można od pólnocnego zachodu. Po drodze bedzie troche mykonidów. Trzeba pogadać z ich szefem i on każe ci zabić demona (Balora) a potem da klejnowt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 14:55, garrick napisał:

ale gdzie oni sa


TYHE już pisała - północny zachód. Trzeba się troche pomęczyć bo cięzko ich znaleźć (jak zresztą wszystko w Podmroku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZE O POMOC NIE WIEM JAK ZNALEXC KRYJOWKE BOHDI KIEDY WYSZEDLEM Z PODMROKU, KTORA TO LOKACJA ALBO JAK TO ZNALEXC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:31, TYHE napisał:

/westchnienie/
wyłącz CapsLock!!!

a Bodhi jest na cmentarzu (Dzielnica Cmentarna Athkatli)

jak to na cmentarzu cz ona tam nie byla na poczatku gry przeciez ja jestem po podmroku jak ich znalexc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:35, garrick napisał:

jak to na cmentarzu cz ona tam nie byla na poczatku gry przeciez ja jestem po podmroku jak
ich znalexc

Musisz wejść na cmentarz, a potem skierować się do tych dwóch krypt na północy (obok nich był taki zakopany żywcem facet) i wejść do tej krypty najbardziej po lewej wcześniej była zamknięta, ale teraz już jest otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować