Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 19:45, Abi Dalzim napisał:

...dyszy z wściekłości z resztką samokontroli

:D

Nie doceniasz jej :-] Skoro ja jeszcze żyje to tym bardziej ten biedny forumowicz ma szanse przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2006 o 19:49, Hubi Koshi napisał:

Nie doceniasz jej :-] Skoro ja jeszcze żyje to tym bardziej ten biedny forumowicz ma szanse
przeżyć.


jestem tu w sumie od niedawna... czy ktoś może mi powiedzieć czy to jest jakiś konkurs na zdenerwowanie TYHE? a jaka jest nagroda? :P
A tak na serio - współczuje wszystkim modom. jak czasami czytam posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:58, Adham napisał:

jestem tu w sumie od niedawna... czy ktoś może mi powiedzieć czy to jest jakiś konkurs na zdenerwowanie
TYHE? a jaka jest nagroda? :P
A tak na serio - współczuje wszystkim modom. jak czasami czytam posty...

<śmieje sie> zaraz wszystko wyjaśnie. Otóż pewnego dzionka jakiś czas temu pewien forumowicz uczepił się mojego opisu twierdząc że jak mnie za niego TYHE dorwie to mnie potraktuje Degra... znaczy potężnym zaklęciem. Więc ja przezornie dodałem tenże dopisik do opisu. Tyle historii :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

><śmieje sie> zaraz wszystko wyjaśnie. Otóż pewnego dzionka jakiś czas temu pewien forumowicz

Dnia 04.03.2006 o 20:01, Hubi Koshi napisał:

uczepił się mojego opisu twierdząc że jak mnie za niego TYHE dorwie to mnie potraktuje Degra...
znaczy potężnym zaklęciem. Więc ja przezornie dodałem tenże dopisik do opisu. Tyle historii
:-]


potężne zaklęcie :)

ale wróćmy do Baldura. Jaka jest - wg Was - najlepsza broń dla Barda w drugim rozdziale?

PS. Śmiech to zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:20, TYHE napisał:

nie miej złudzeń, widziałam podpis zanim ktoś się doczepił i dodałeś Ochronę przed Złem ;-)

Żadnej Ochrony przed Złem nie dodawałem <zdziwiony, sprawdza w spisie zaklęć> Chyba że chodzi ci o tą "Ochrone Niebianami" i "Ochrone przed Dobrem" wtedy moglibyśmy porozmawiać <uśmiecha sie wesoło>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:37, Hubi Koshi napisał:

> jak to na cmentarzu cz ona tam nie byla na poczatku gry przeciez ja jestem po podmroku
jak
> ich znalexc
Musisz wejść na cmentarz, a potem skierować się do tych dwóch krypt na północy (obok nich był
taki zakopany żywcem facet) i wejść do tej krypty najbardziej po lewej wcześniej była zamknięta,
ale teraz już jest otwarta.

a mam pytanie zabilem bohdi i gdzie jest artefakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:28, garrick napisał:

a mam pytanie zabilem bohdi i gdzie jest artefakt

Jest w łodzi w komnacie po prawej za drzwiami z prawej strony z komnaty w której walczyłeś z Bodhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:29, Hubi Koshi napisał:

> a mam pytanie zabilem bohdi i gdzie jest artefakt
>
Jest w łodzi w komnacie po prawej za drzwiami z prawej strony z komnaty w której walczyłeś
z Bodhi

hubi teraz inne pytanie gdzie jest talizman w sulldersar jeden z artefaktow bo mam jeden ale czytalem ze tem ma pomoc odnalexc drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:33, garrick napisał:

hubi teraz inne pytanie gdzie jest talizman w sulldersar jeden z artefaktow bo mam jeden ale
czytalem ze tem ma pomoc odnalexc drugi

Talizman Rillifane''a? W Domu Talizmanu :-D Poszukaj na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 09:29, garrick napisał:

A JA MAM PROBLEM BO JESTEM W TYM DOMU GDZIE JEST DRZEWO ZYCIA I NIE WIEM CO DALEJ POMOCY


A dlaczego o każdym problemie musisz informować nas krzykiem? Poszukaj trochę sam, pokombinuj, pogłówkuj. Wnieś w tę grę troche wkładu własnego, nie oczekuj gotowych rozwiązań na każdy Twój problem (czasami można sie zwrócić o pomoc, no ale bez przesady...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem z Podmroku. Jestem już w mieście i udaje się do Promenady. Ale nie o tym chciałem. Kolega wspomniał mi, że do ostatecznej walki z Bodhi mogę wziąć sprzymierzeńców. Nic więcej nie powiedział i tu nasuwa się pytanie. Jakich sprzymierzeńców? Czy chodziło mu, że mogę zabrać BN nie dołączając ich do drużyny by sami walczyli i szli za mną czy o coś zupełnie innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 09:39, DEViANCE napisał:

Wyszedłem z Podmroku. Jestem już w mieście i udaje się do Promenady. Ale nie o tym chciałem.
Kolega wspomniał mi, że do ostatecznej walki z Bodhi mogę wziąć sprzymierzeńców. Nic więcej
nie powiedział i tu nasuwa się pytanie. Jakich sprzymierzeńców? Czy chodziło mu, że mogę zabrać
BN nie dołączając ich do drużyny by sami walczyli i szli za mną czy o coś zupełnie innego?


Tak- idź do ludzi z którymi współpracowałeś w mieście i do tych którzy sie piora z nieumarłymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 10:26, Abi Dalzim napisał:

Możesz poprosić drużynę Drizzt''a lub Złodziei Ciecia żeby Ci pomogli.

I Zakon Promiennego Serca, jeśli ma się dużą reputację. Ja zawsze szedłem z wszystkimi naraz.

To będą niebiescy NPC, którzy będą szli za drużyną i walczyli, ale chyba tylko na pierwszym poziomie. Na drugim gdzie będzie Bodhi trzeba sobie radzić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Jakich sprzymierzeńców? Czy chodziło mu, że mogę zabrać BN nie dołączając ich do drużyny by sami walczyli i szli za mną czy o coś zupełnie innego?

Musisz pogadać ze Złodziejami Cienia, Palladynami i Drittzem :P
Oni ci chętnie pomogą :)
Znaczy, się złodzieje pomogą, jeśli wcześniej dla nich pracowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować