Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2006 o 07:48, TYHE napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5757&pid=1 <---- info: tu kolega opisał problem

......hmm, no wiec te lisze do których sie wchodzi przy uzyciu kamienia łotrzykow (dzielnica
mostów) chyba nie maja nic wspolnego z Kaganaxxem....

niech ktos cos powie bo jak akurat tego nie zrobilam :P


Tak, 100% pawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy po wyplynieciu razem z Bodi do przytulka mozna jeszce wrocic do "srodziemia";-))... tj.do Atakhali :? z gory dziex pozdrawiam wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:35, Albatross napisał:

> Mam pytanko: na stronach CDP jest jakiś dodatek do Baldrus 2 "The Darkest Day 1.0.3",
ważący ponad 300MB.
> Co on zmienia w grze, to jest jakiś mod?

Tak, jest to mod i chyba największy jaki powstał, ale również najbardziej zabugowany. Daje
nowe czary, podklasy, questy itp. Podobno prace nad tłumaczeniem zblizają się ku końcowi.

Więcej o tym modzie możesz poczytać tu http://www.crpg.rk.edu.pl/art_40.html , jednak ja osobiście
polecam małe mody (weidu). Na tej stronie jest ich dużo (wszystkie przetłumaczone) http://crpg.dmkhost.net

Albatross mam pytanko o tego moda czy mozliwe ze w wersji BG2 wydanej przez extra gry najnowszej czyli z czerwca zeszlego roku mod ten jest w zestawie?tj razem z tronem Bhala czy moze powstal pozniej i jest jeszce nowszy ?wiesz cos na ten temat...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 10:37, wanan napisał:

mam pytanko czy po wyplynieciu razem z Bodi do przytulka mozna jeszce wrocic do "srodziemia";-))...
tj.do Atakhali :? z gory dziex pozdrawiam wojtek


Po podmroku, oczywiscie, nawet trzeba, ale wiecej nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok

1. gdzie jest tułów tego kaganaxxa ??

2. jak rozwiązac quest z zabujstwami w dzielnicy mostów ?? (jestem na etapie gdy obilem dróżynę garbarza, ale on sam uciekł, czytalem ze mam znależć ciało porócznika i że znajduje sie w pojemniku przy schodach, ale nie ma ich tam)

3. jaka jast najlepsza broń dla Jaherki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 11:22, qrzy napisał:

2. jak rozwiązac quest z zabujstwami w dzielnicy mostów ?? (jestem na etapie gdy obilem dróżynę
garbarza, ale on sam uciekł, czytalem ze mam znależć ciało porócznika i że znajduje sie >pojemniku przy schodach, ale nie ma ich tam)


jesli go tam nie ma to znaczy ze nie powiedzales mu wczasniej ze rozwiazales sprawe, stoji tam gdzie stal (przy wejsciu do dzielnicy) - idz i powiedz mu o tym ze grabarz uciekl i zadanie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 11:22, qrzy napisał:

ok

1. gdzie jest tułów tego kaganaxxa ??

Chyba w kanalach Athkali (chyba!!!)

Dnia 17.03.2006 o 11:22, qrzy napisał:

2. jak rozwiązac quest z zabujstwami w dzielnicy mostów ?? (jestem na etapie gdy obilem dróżynę
garbarza, ale on sam uciekł, czytalem ze mam znależć ciało porócznika i że znajduje sie w pojemniku
przy schodach, ale nie ma ich tam)

>
Zadnego ciala nie trzeba

Dnia 17.03.2006 o 11:22, qrzy napisał:

3. jaka jast najlepsza broń dla Jaherki ??



Czarna krew albo Belm i Widmowy rodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciało można zanieść do dzielnicy Rządowej do budynku Rady i dostać kase/ ptk dośw. Następnie należy udać do Targowa, o ile je już masz na mapie (jeśli nie, muisz wykonać misję z zabójstwami w wiosce) W Targowie zagadnie Cie kobieta, która poprosi o pomoc dla syna, Tiris opowie, że jego i jego dziewczynę zaatakował własnei grabarz. Musisz iść do lewej bramy w nocy, tam spotkasz faceta i musisz za nim iść na plac który przedstawia Waukeen. Tam będzie grabarz. A później już sie dowiesz :]


Mam problem z Viconią. Gram facetem i zaczynam z nią romans. Wszystko jest dobrze, gdy w pewnej chwili on coś mówi że jestem tchórzem i że jedynym miejscem, w którym sie spotkamy jest czubek jej sztyletu i odchodzi. Nie mogę jej nigdzie znaleść. Co sie dzieje? czy mogę na to coś poradzić czy zaczynać grę od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 11:42, Aine napisał:

Ciało można zanieść do dzielnicy Rządowej do budynku Rady i dostać kase/ ptk dośw. Następnie
należy udać do Targowa, o ile je już masz na mapie (jeśli nie, muisz wykonać misję z zabójstwami
w wiosce) W Targowie zagadnie Cie kobieta, która poprosi o pomoc dla syna, Tiris opowie, że
jego i jego dziewczynę zaatakował własnei grabarz. Musisz iść do lewej bramy w nocy, tam spotkasz
faceta i musisz za nim iść na plac który przedstawia Waukeen. Tam będzie grabarz. A później
już sie dowiesz :]


Mam problem z Viconią. Gram facetem i zaczynam z nią romans. Wszystko jest dobrze, gdy w pewnej
chwili on coś mówi że jestem tchórzem i że jedynym miejscem, w którym sie spotkamy jest czubek
jej sztyletu i odchodzi. Nie mogę jej nigdzie znaleść. Co sie dzieje? czy mogę na to coś poradzić
czy zaczynać grę od początku?


Nigdzie jej nie znajdziesz, zacznij od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak uratować dziecko Garrena? Otworzyłam cele, zabiłam smoka i maga a ta dziewczyna nie chce z niej wyjść! Mówi tylko, że nie pozwoli mi wlaczyć ze smokiem i że jestem szlachetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 12:37, Aine napisał:

A jak uratować dziecko Garrena? Otworzyłam cele, zabiłam smoka i maga a ta dziewczyna nie chce
z niej wyjść! Mówi tylko, że nie pozwoli mi wlaczyć ze smokiem i że jestem szlachetna.


To chyba tyle, idz i pogadaj z Garrenem, chyba zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 12:41, Icestalker napisał:

> A jak uratować dziecko Garrena? Otworzyłam cele, zabiłam smoka i maga a ta dziewczyna
nie chce
> z niej wyjść! Mówi tylko, że nie pozwoli mi wlaczyć ze smokiem i że jestem szlachetna.


To chyba tyle, idz i pogadaj z Garrenem, chyba zadziala

No właśnie sęk w tym, że nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 12:59, Aine napisał:

> > A jak uratować dziecko Garrena? Otworzyłam cele, zabiłam smoka i maga a ta dziewczyna

> nie chce
> > z niej wyjść! Mówi tylko, że nie pozwoli mi wlaczyć ze smokiem i że jestem szlachetna.

>
>
> To chyba tyle, idz i pogadaj z Garrenem, chyba zadziala
No właśnie sęk w tym, że nic sie nie dzieje

Może powinieneś odczytac poprzedni save''s i spróbowac od początku ... lub wróć tam gdzie leży ścierwo smoka , wróć do dziewczyny i jeszcze raz pogadaj ... miałem podobmy problemos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:10, szary paladyn napisał:

> > > A jak uratować dziecko Garrena? Otworzyłam cele, zabiłam smoka i maga a ta dziewczyna

>
> > nie chce
> > > z niej wyjść! Mówi tylko, że nie pozwoli mi wlaczyć ze smokiem i że jestem szlachetna.

>
> >
> >
> > To chyba tyle, idz i pogadaj z Garrenem, chyba zadziala
> No właśnie sęk w tym, że nic sie nie dzieje
Może powinieneś odczytac poprzedni save''s i spróbowac od początku ... lub wróć tam gdzie leży
ścierwo smoka , wróć do dziewczyny i jeszcze raz pogadaj ... miałem podobmy problemos !!!

też sie nic nie dzieje. ona tam stoi i gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ M ]

Dnia 17.03.2006 o 13:17, Aine napisał:

też sie nic nie dzieje. ona tam stoi i gada

Uch ... Musisz spytać kogos lepszego ode mnie ... ja kiedyś miałem problem z Jaheirą w więzieniu Irenikusa ... miałem klucz i co z tego !? Ona mówiła gadkę jakbym ja odłączał i cześć ... klapa na całej lini ... spróbuj jeszcze zabić wszystko w kazamatach smoka i poza nimi ... nie ma bata w końcu się ruszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 11:29, Icestalker napisał:

> ok
>
> 1. gdzie jest tułów tego kaganaxxa ??
>
Chyba w kanalach Athkali (chyba!!!)

> 2. jak rozwiązac quest z zabujstwami w dzielnicy mostów ?? (jestem na etapie gdy obilem
dróżynę
> garbarza, ale on sam uciekł, czytalem ze mam znależć ciało porócznika i że znajduje sie
w pojemniku
> przy schodach, ale nie ma ich tam)
>
Zadnego ciala nie trzeba

> 3. jaka jast najlepsza broń dla Jaherki ??


Czarna krew albo Belm i Widmowy rodzaj


no włas\śnie w kanałach pod dzielnicą swiątyń sa nogi i ręce, a potrzebuję jeszcze tułowia ! gdzie on jest ? i o cho chodzi z tymi liszami od kaminia łotrzyków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ M ]

Dnia 17.03.2006 o 14:11, qrzy napisał:

> Czarna krew albo Belm i Widmowy rodzaj

no włas\śnie w kanałach pod dzielnicą swiątyń sa nogi i ręce, a potrzebuję jeszcze tułowia
! gdzie on jest ? i o cho chodzi z tymi liszami od kaminia łotrzyków ??

Tors znajdziesz w zamkniętym budynku z dzielnicy mostów koło domu porywaczy .. przedostatni do mna mapie i pierwsze drzwi - uwaga - jak zwykle pułapka ( wyssanie poziomu -4 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować