Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 09:37, szary paladyn napisał:

>
> Raczej blad, odpusc sobie Keldorna.
Dobra - Viki jest warta więcej niz Keldorn i jakiś tam błąd !!!


Jasne, slusznie prawisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 09:38, Icestalker napisał:


> >
> > Raczej blad, odpusc sobie Keldorna.
> Dobra - Viki jest warta więcej niz Keldorn i jakiś tam błąd !!!

Jasne, slusznie prawisz!!!!

A miałeś romans z Aerie ?? Jeśli tak to powiedz mi czy warto ... bo na stronkach piszą , że jest łatwy i klasyczny , ale ponoc mozna mieć Aerie Junior ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 09:41, szary paladyn napisał:

>
> > >
> > > Raczej blad, odpusc sobie Keldorna.
> > Dobra - Viki jest warta więcej niz Keldorn i jakiś tam błąd !!!
>
> Jasne, slusznie prawisz!!!!
A miałeś romans z Aerie ?? Jeśli tak to powiedz mi czy warto ... bo na stronkach piszą , że
jest łatwy i klasyczny , ale ponoc mozna mieć Aerie Junior ;-P


Tak, ale ja nie mialem Aerie junior. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 09:45, Budo napisał:


Eh, to jest forum, a nie gg, moze przenieście takie dyskusje na priv ok?

Spoko spoko - poruszyliśmy zacny problem romansów w BG II - a i morze ty nam pomorzesz . ( obiecuję , że więcej nie napisze czegoś co skojarzy się z gg ;-P ) Jak miec Aerie Junior w BgII Tron Baala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poadniku do tej gry przeczytałem o klasie ''''czarnoksiężnik''''. Czy to po prostu inna nazwa na czarownika czy zupełnie inna klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:31, 4Ever napisał:

Jakto jak mieć... niewiecie skąd są dzieci i po ilu miesiącach od stosunku kobieta rodzi?

No , ale chodzi mi głównie o ciąg romansu i jego fabułe ( po 9 miesiącach ) i czy w ogóle coś się dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z nią dzieciaka aczkolwiek ten romans nie był tak satysfakcjonujący jak z Viki który powtarzałem kilka razy aczkolwiek dziecko z Aerie jest możliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 10:50, 4Ever napisał:

Ja miałem z nią dzieciaka aczkolwiek ten romans nie był tak satysfakcjonujący jak z Viki który
powtarzałem kilka razy aczkolwiek dziecko z Aerie jest możliwe .

Ha !!!!!!! Setka dla ciebie !!! Viki jest niepowtarzalna i warta więcej niż .... Aerie Junior . O TAK !!!
Ale kurdę jak mówisz , że romans jest mało ... eee ... fascynujący to co masz na mysli . Bo z Viki trezba by było paruset postów by się szczegółowo wygadać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz romans z Viki ciągnoł sie całą gre był inny najpierw próbowała nas odtrącić potem wracała a cały romans skończył sie źle w SoA ale mimo wszystko mi się podobał w ToB był bardziej płytki ale tak samo ekscytujący . A z Aerie to bardzo płytki romans bo jest to postać mniej skomplikowana romans ma mniej zawiłosci bo jak przyrównywać dzieciaka z cyrku do mrocznej elfki z podmroku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem nową grę czrownikiem, postanowiłem da minscowi sznsę wykazania się, bo przy pierwszej grze odłączyłem go bardzo szybko bo mnie drażnił. Jak zacząłem odłanczac wszystkie denerwujące mnie postacie to z lochów Irka wyszedłem samotnie. Wracając do Minsca to jest to chodząca oferma ( a może ja nie potrafię nim grac), już w lochach dostawał baty np. od grupy mephitów w tej lokacji z dżinem, jak tylko wyjdę z lochów biorę ponownie Korgana. Wielu z was chwali romans z Viki no cóz spóbujemy, w pierwszej drużynie nie było dla niej miejsca ale teraz to inna historia. szkoda, że jej odpędzanie nie niszczy nieumarłuch, ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 12:14, boogie85 napisał:

Właśnie zacząłem nową grę czrownikiem, postanowiłem da minscowi sznsę wykazania się, bo przy
pierwszej grze odłączyłem go bardzo szybko bo mnie drażnił. Jak zacząłem odłanczac wszystkie
denerwujące mnie postacie to z lochów Irka wyszedłem samotnie. Wracając do Minsca to jest to
chodząca oferma ( a może ja nie potrafię nim grac), już w lochach dostawał baty np. od grupy
mephitów w tej lokacji z dżinem, jak tylko wyjdę z lochów biorę ponownie Korgana. Wielu z was
chwali romans z Viki no cóz spóbujemy, w pierwszej drużynie nie było dla niej miejsca ale teraz
to inna historia. szkoda, że jej odpędzanie nie niszczy nieumarłuch, ale to szczegół.


Minsc jest genialny. Jak go dobrze wyposarzyc, to kosi Irka na Drzewie Zycia Sam na Sam, bez cheatow i przechodzenia gry kilk razy ta sama postacia. Kangaxxa tez skosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko uważaj na dialogi najlepiej staraj sie jaknajlepiej prowadzić dialogi... hehe najlepiej jeżeli jeszcze nie próbowałeś z nią to przeczytaj jakiś poradnik co do romansu z nią bo tak jak sie szybko zacznie tak romans może sie szybko skończyć ... to jest zarazem najlepszy i najtrudniejszy romans ;>>
Btw jestem już w ToB i zabijam Yaga Shure niedługo będe miał cały zestaw pantalonów to zamieszcze scr shooty :>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2006 o 12:34, 4Ever napisał:

Btw jestem już w ToB i zabijam Yaga Shure niedługo będe miał cały zestaw pantalonów to zamieszcze
scr shooty :>>>


Romans z Viki jest latwy. Nie mialem zadnego problemu, serio!!!
A screeny to prosze umiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Minsca hm miałem go raz w teamie nawet w BG1 go nie przyłaczyłem :P zależy jak kto woli wg mnie Korgan z Tarczą i Toporem lub 2 Toporami kosi dużo lepiej Viki dałbym jakiś pasy siły i Cep Bojowy wieków i wtedy też jest niezła oraz dorzucił jej Kamień lonu do znalezienia w grobowcach w Dzielnicy Cmentarnej w lokacji z pająkami ja jeszcze przyłaczyłem tylko edwina i miałem 2 wojów Edwina i Viki i jakoś dałem sobie rade na szaleńcu w 4 ;> Teraz daje i w pojedynke... możesz do drużyny wrzucić jeszcze jakiegoś maga , może jan jansen sie nada bo ma jeszcze złodzieja i kogoś ale w ToB na twoim miejscu dodałbym sarevoka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 12:33, Icestalker napisał:

> Właśnie zacząłem nową grę czrownikiem, postanowiłem da minscowi sznsę wykazania się, bo > Minsc jest genialny. Jak go dobrze wyposarzyc, to kosi Irka na Drzewie Zycia Sam na Sam, bez
cheatow i przechodzenia gry kilk razy ta sama postacia. Kangaxxa tez skosil.

Możliwe nie bedę się klucił, ale nie uwierzę że jest lepszym wojem od Korgana lub np. Keldorna. Każda postac jest znakomita jeśli ją dobrze wyposażyc, ale bez owego znakomitego wyposażenia Minsc jest słaby. Jego berserk jest mniej przydatny niż berserk woja, zaklecia kapłańskie słabe, zauroczenie zwirzęcia to już kompletna porażka, z dwoma bronmi lepszy jest Valygar, z mieczem oburęcznym Keldorn z karsomirem i Sarewok. Jedynym chyba plusem jest wróg rasowy - wampir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 12:44, boogie85 napisał:

> > Właśnie zacząłem nową grę czrownikiem, postanowiłem da minscowi sznsę wykazania się,
bo > Minsc jest genialny. Jak go dobrze wyposarzyc, to kosi Irka na Drzewie Zycia Sam na
Sam, bez
> cheatow i przechodzenia gry kilk razy ta sama postacia. Kangaxxa tez skosil.
Możliwe nie bedę się klucił, ale nie uwierzę że jest lepszym wojem od Korgana lub np. Keldorna.
Każda postac jest znakomita jeśli ją dobrze wyposażyc, ale bez owego znakomitego wyposażenia
Minsc jest słaby. Jego berserk jest mniej przydatny niż berserk woja, zaklecia kapłańskie słabe,
zauroczenie zwirzęcia to już kompletna porażka, z dwoma bronmi lepszy jest Valygar, z mieczem
oburęcznym Keldorn z karsomirem i Sarewok. Jedynym chyba plusem jest wróg rasowy - wampir.


Moze, ale Irka zmiotl w 30 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować