Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2006 o 15:15, Icestalker napisał:


> > Ja gram zawsze skladem 6-ciu postaci i ani jednej mniej
> ja grając mnichem to tylko miejsce dla vickoni , obesseriona ( edwina ) , jana jansena
, valygara
> i keldorna

Jakos mnich mi nie przypadl do gustu.

porada - graj siedem razy w tron baala - siedem razy twierdza strażnika - 40 poziom ( lamarstwo ale postać jest potężna ) , ale zazwyczaj gram mistrzem sprowadzania lub czarownikiem , bo nie lubie edwina , a innego npc - maga nie ma choć jan jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:18, szary paladyn napisał:

>
> > > Ja gram zawsze skladem 6-ciu postaci i ani jednej mniej
> > ja grając mnichem to tylko miejsce dla vickoni , obesseriona ( edwina ) , jana jansena

> , valygara
> > i keldorna
>
> Jakos mnich mi nie przypadl do gustu.
porada - graj siedem razy w tron baala - siedem razy twierdza strażnika - 40 poziom ( lamarstwo
ale postać jest potężna ) , ale zazwyczaj gram mistrzem sprowadzania lub czarownikiem , bo
nie lubie edwina , a innego npc - maga nie ma choć jan jest super


Edwin jest... kiepski, nawet bardzo. Polecam Barda, najlepsza postac jaka gralem (serio). Aha, Twoj sposob jest lamerski, ale dziala. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:19, szary paladyn napisał:

Wymiękam ... musze kończyć może bęę jutro ... siema wszystkim ( ale dalej uwarzam , że mnich
jest najlepszy )


Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:21, Icestalker napisał:

Edwin jest... kiepski, nawet bardzo. Polecam Barda, najlepsza postac jaka gralem (serio). Aha,
Twoj sposob jest lamerski, ale dziala. ;-)


A niby dlaczego Edwin jest kiepski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:33, Sarafan_Knight napisał:

> Edwin jest... kiepski, nawet bardzo. Polecam Barda, najlepsza postac jaka gralem (serio).
Aha,
> Twoj sposob jest lamerski, ale dziala. ;-)

A niby dlaczego Edwin jest kiepski?


Slaby, jak kicia, slodki jak karaluch, glupi nalia i ma charyzme krasnala. Zrecznosc jednorekiego zlodzieja i kondycje sumoka w przelajach. To chyba wyjasnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:37, Icestalker napisał:

Slaby, jak kicia, slodki jak karaluch, glupi nalia i ma charyzme krasnala. Zrecznosc jednorekiego
zlodzieja i kondycje sumoka w przelajach. To chyba wyjasnia.


Mag ma czarować, a nie walczyć w zwarciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:37, Icestalker napisał:

Slaby, jak kicia, slodki jak karaluch, glupi nalia i ma charyzme krasnala. Zrecznosc jednorekiego zlodzieja i kondycje sumoka w przelajach. To chyba wyjasnia.

On nie ma zostać Twoim przyjacielem, tylko gromić wrogów...
A w swoim fachu jest po prostu najlepszy (jeżeli mowa o NPC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiacie chłopaka... Ja też Edwina nie lubię. Co z tego, że ma najwyższe statystyki i najwięcej czarów do zapamiętania? Jak będę potrzebował to z Nalii też zrobię wymiatacza...
A Edwin jest upierdliwy i nieprzyjemny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 23:15, Mumin napisał:

A Edwin jest upierdliwy i nieprzyjemny...

Poromansować to ja sobie lubię z Viki.
A Edwina cenię nie za jego osobowość, ale za fachowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większośc osób czepia się Nalii z powodu jej charakteru, cóz każdy ma swój gust nie ma o czym dyskutowac, kolejnym ulubionym argumentem jest to,iż jest słabą złodziejką, natomiast proponuje aby jej klasę złodzieja olac (bez duzej ilosci mikstur sobie nie poradzi nie ma bata) jeśli chcemy miec złodzieja w drużynie to wziąsc jana lub yoshimo, a nalię potraktowac jako jednoklasowego maga tyle, że z umiejętnością strzelania z łuku.
Edwin fakt jest najlepszym magiem z npc, ale jego kp mnie dobija. Jeśli ktoś w grze korzysta głównie z magii powinien storzyc sobie postac maga, dołaczyc jakiegoś maga wieloklasowca (Aerie, Jan) Nalia jako drugi mag też się nada. Osobiście grałem mając Edwina w drużynie jako głównego maga i Aerie, szczerze powiedziawszy nie miałem co robic z taką ilościa czarów ale to już zależy od stylu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też podpisuje się pod tym co powiedzieli moi poprzednicy, Edwin jest nieuprzejmy, upierdliwy i nieprzyjemny(w końcu CE), ale jest on najpotężniejszym magiem w grze a i jeszcze nie lubie Korgana również za jego charakter i wol go zastąpić(jeśli ma sie Tron Bhaala) Sarevokiem. I osobiście nie wiem dlaczego, lubie romansować z Aerie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 23:30, walgierz napisał:

> A Edwin jest upierdliwy i nieprzyjemny...
Poromansować to ja sobie lubię z Viki.
A Edwina cenię nie za jego osobowość, ale za fachowość :P


Dobra, wyprobuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 23:30, walgierz napisał:

> A Edwin jest upierdliwy i nieprzyjemny...
Poromansować to ja sobie lubię z Viki.
A Edwina cenię nie za jego osobowość, ale za fachowość :P


Ja romansuje z Viki, jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 00:38, Pyzuch napisał:

Ja też podpisuje się pod tym co powiedzieli moi poprzednicy, Edwin jest nieuprzejmy, upierdliwy
i nieprzyjemny(w końcu CE), ale jest on najpotężniejszym magiem w grze a i jeszcze nie lubie
Korgana również za jego charakter i wol go zastąpić(jeśli ma sie Tron Bhaala) Sarevokiem. I
osobiście nie wiem dlaczego, lubie romansować z Aerie;)


Jakos nie widze w nim swietnego maga, co w nim takiego dobrego, sam sobie zrobie maga o duzo lepszych statsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 15:51, Sarafan_Knight napisał:

> Slaby, jak kicia, slodki jak karaluch, glupi nalia i ma charyzme krasnala. Zrecznosc jednorekiego

> zlodzieja i kondycje sumoka w przelajach. To chyba wyjasnia.

Mag ma czarować, a nie walczyć w zwarciu...


Ale mag oberwie, niezaleznie gdzie go dac, ktos mu przylorzy i papa trzeba latac do swiatyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 01:24, Icestalker napisał:

Ale mag oberwie, niezaleznie gdzie go dac, ktos mu przylorzy i papa trzeba latac do swiatyni.


No bez przesady. :) Są lustrzane odbicia, kamienne skóry i inne czary ochronne, ponadto są mikstury lecznicze i czary leczące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować