Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2006 o 14:05, agent Smith napisał:

Jestem w Rozdziale IV, w tym labiryncie, do ktorego zesłała mnie Bohdi. Splądrowałem wszystko
co się da i wreszcie znalazłem wyjście. Jednak aby tam dojść trzeba otworzyć przejście obok
takiej wielkiej głowy jakby faraona. Mowiła ona, że ''''otworzyć przejście może tylko ręka
budowniczego''''. Kto jest tym budowniczym?


musisz mieć kryształ(tam gdzie Cię koboldy atakują) oraz ręke Daka(wampiry, otrzymasz ją gdy go zabijesz a później przekłujesz kołkiem jego trumne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:25, Dark Set napisał:

tak,mam wszystkie czesci Helmu Skaly,a ten Cespenar...gdzie go moge znalezc?

To zależy bo jeśli jeszcze jesteś w obszarze z "Cieni Amnu" to jeszcze go nie spotkasz. Będziesz mógł go spotkać dopiero jak pokonasz Irenicusa i przeniesiesz się do obszaru z Tronu Bhaala, Cespenar będzie w twojej Sferze Kieszonkowej, polecam czytać jego komentarze gdy przegląda twoje przedmioty niektóre powalają na kolana :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:25, Dark Set napisał:

tak,mam wszystkie czesci Helmu Skaly,a ten Cespenar...gdzie go moge znalezc?


Sfera kieszonkowa. ToB. Jak nie wiesz gdize jest Cespy to wnioskuje z tego że zwiedziłeś twierdzxe strażnika jeszcze w SoA, czego nie polecam (ale tylko z powodu ogromnej ilości rzeczy które wydają sie nieprzydatne, a wykorzystywane są w ToB''ie - jeśli masz torby to nie ma problemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:33, Latniak napisał:

> tak,mam wszystkie czesci Helmu Skaly,a ten Cespenar...gdzie go moge znalezc?

Sfera kieszonkowa. ToB. Jak nie wiesz gdize jest Cespy to wnioskuje z tego że zwiedziłeś twierdzxe
strażnika jeszcze w SoA, czego nie polecam (ale tylko z powodu ogromnej ilości rzeczy które
wydają sie nieprzydatne, a wykorzystywane są w ToB''ie - jeśli masz torby to nie ma problemu)

faktycznie poszedlem do Twierdzy Straznika i udalo mi sie tam zaliczyc tylko dwa pierwsze poziomy,poki co na reszte jestem za cienki :D
dziex za info
a...no i w koncu dorwalem tego drania kupca Maheer :D teraz jest rog jak sie patrzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:07, Dark Set napisał:

a...no i w koncu dorwalem tego drania kupca Maheer :D teraz jest rog jak sie patrzy..


Ale ulepszyłeś go już berjurilem ?? Bo wtedy jest jeszcze lepszy, Żelazny Róg Valhalli powstaje, no chyba że już tkai masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:36, Latniak napisał:

> a...no i w koncu dorwalem tego drania kupca Maheer :D teraz jest rog jak sie patrzy..


Ale ulepszyłeś go już berjurilem ?? Bo wtedy jest jeszcze lepszy, Żelazny Róg Valhalli powstaje,
no chyba że już tkai masz.

najpierw podrasowalem go diamenten,a pozniej beljurylem...to powinno mu wystarczyc...tylko obecnie z kasa troche u mnie krucho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:21, siwymaster napisał:

> Jestem w Rozdziale IV, w tym labiryncie, do ktorego zesłała mnie Bohdi. Splądrowałem wszystko

> co się da i wreszcie znalazłem wyjście. Jednak aby tam dojść trzeba otworzyć przejście
obok
> takiej wielkiej głowy jakby faraona. Mowiła ona, że ''''otworzyć przejście może tylko
ręka
> budowniczego''''. Kto jest tym budowniczym?

musisz mieć kryształ(tam gdzie Cię koboldy atakują) oraz ręke Daka(wampiry, otrzymasz ją gdy
go zabijesz a później przekłujesz kołkiem jego trumne)

Kryształ mam ale ręki nie dostałem choć zabiłem wampira i wbiłem kołek w trumnę. Spotkałem za to jego ducha w bibliotece i powiedział, że pierwsza część zadania wypełniona, a potem nie mogłem już z nim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 16:06, agent Smith napisał:

Kryształ mam ale ręki nie dostałem choć zabiłem wampira i wbiłem kołek w trumnę. Spotkałem
za to jego ducha w bibliotece i powiedział, że pierwsza część zadania wypełniona, a potem nie
mogłem już z nim gadać.


Rękę dostajesz chyba (o ile dobrze pamiętam) w chwili kiedy przebijesz ciało wampira kołkiem, albo jak jeszcze raz "zajrzysz" do trumny. A ja mam z kolei pytanie - gdzie jest kołek w tym labiryncie? Bo ja nie mogłem znaleźć i musiałem się wczytać sprzed wylądowania w ogóle na tej całej wyspie i zabrać to drewno ze sobą w zapasie :-/// A ktoś mi wspominał że jest tam dostępny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:29, Sarafan_Knight napisał:

O ile dobrze pamiętam można znaleźć nawet kilka kołków w labiryncie. :)


Dzięki, a miliony dolarów leżą na ulicy i wystarczy się po nie tylko schylić. To wiadomo, ale pytanie - przypominam - nie brzmiało "CZY" ale "GDZIE"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:33, Amistan napisał:

Dzięki, a miliony dolarów leżą na ulicy i wystarczy się po nie tylko schylić. To wiadomo, ale
pytanie - przypominam - nie brzmiało "CZY" ale "GDZIE"!!!


No przepraszam bardzo, ale ja nie jestem w stanie pamiętać co jest, w której skrzyni (poza większymi artefaktami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:23, Amistan napisał:

> Kryształ mam ale ręki nie dostałem choć zabiłem wampira i wbiłem kołek w trumnę. Spotkałem

> za to jego ducha w bibliotece i powiedział, że pierwsza część zadania wypełniona, a potem
nie
> mogłem już z nim gadać.

Rękę dostajesz chyba (o ile dobrze pamiętam) w chwili kiedy przebijesz ciało wampira kołkiem,
albo jak jeszcze raz "zajrzysz" do trumny. A ja mam z kolei pytanie - gdzie jest kołek w
tym labiryncie? Bo ja nie mogłem znaleźć i musiałem się wczytać sprzed wylądowania w ogóle
na tej całej wyspie i zabrać to drewno ze sobą w zapasie :-/// A ktoś mi wspominał że jest
tam dostępny...

Kołek dostaje się jeszcze w mieście od tego Andrala Livaila czy coś takiego, kiedy muisz iść na cmentarz i zabić Bohdi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:26, agent Smith napisał:

Kołek dostaje się jeszcze w mieście od tego Andrala Livaila czy coś takiego, kiedy muisz iść
na cmentarz i zabić Bohdi.


Eeeeee tam, to też wiem, ale chodzi mi konkretnie: GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ DREWNIANY KOŁEK W PODZIEMIACH POD PRZYTUŁKIEM. Bo w Amn to można dostać w bardzo wielu miejscach, ale to mam już głęboko w d... kiedy jestem już w miejscu skąd bez niego nie mogę wyjść. Dobrze że za pierwszym razem jak grałem w BG2 miałem save''a sprzed wypłynięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BG2 gram od dłuższego czasu,a internet mam od paru dni - (w czym problem..) - jak zagrać w MULTIPLAYER???
Jak znaleźć sesję gry? Możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 20:33, bart5 napisał:

W BG2 gram od dłuższego czasu,a internet mam od paru dni - (w czym problem..) - jak zagrać
w MULTIPLAYER???
Jak znaleźć sesję gry? Możecie pomóc?


Tez mnie to pytanie nurtuje wiem ze mozna grac max 6 osob ale mowa tylko lan czy z calego swiata? jak stworzyc konto na internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2006 o 20:37, ArtuRPGpl napisał:


Tez mnie to pytanie nurtuje wiem ze mozna grac max 6 osob ale mowa tylko lan czy z calego swiata?
jak stworzyc konto na internecie?

chodzi o polskie polączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować