Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2006 o 20:47, Harmegidon napisał:

Już dziesiątki razy mówiłem że najlepiej przez sieć grać używająć programu hamachi ;].
...no i mam - okienko(po zalogowaniu się w hamachi) ,na górze 5.27.82.74 (co to jest) bart5 i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:33, Amistan napisał:

> O ile dobrze pamiętam można znaleźć nawet kilka kołków w labiryncie. :)
>

Dzięki, a miliony dolarów leżą na ulicy i wystarczy się po nie tylko schylić. To wiadomo, ale
pytanie - przypominam - nie brzmiało "CZY" ale "GDZIE"!!!


Zerknij na bg.cdprojekt.com , tam jest to napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 19:56, Amistan napisał:

> Kołek dostaje się jeszcze w mieście od tego Andrala Livaila czy coś takiego, kiedy muisz
iść
> na cmentarz i zabić Bohdi.

Eeeeee tam, to też wiem, ale chodzi mi konkretnie: GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ DREWNIANY KOŁEK W PODZIEMIACH
POD PRZYTUŁKIEM. Bo w Amn to można dostać w bardzo wielu miejscach, ale to mam już głęboko
w d... kiedy jestem już w miejscu skąd bez niego nie mogę wyjść. Dobrze że za pierwszym razem
jak grałem w BG2 miałem save''a sprzed wypłynięcia...

Kołek ma jeden z koboldów (?) przy krysztale, tez trochę sie w tym miejsu namęczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 21:59, bart5 napisał:

..jak znaleźć kogoś z kim można zagrać?


Musisz znać kogoś IP, albo poprostu umówić się z kimś na grę w sieci. Z kumplem lub innym graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wydostać się z bazy Łupieżcow w Rozdziale V? Wyjście blokują mi drzwi,ktorych nie mogę otworzyć i pisze, że tylko osoba o potężnej mocy magicznej lub Łupieżca może je otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 13:57, agent Smith napisał:

Jak wydostać się z bazy Łupieżcow w Rozdziale V? Wyjście blokują mi drzwi,ktorych nie mogę
otworzyć i pisze, że tylko osoba o potężnej mocy magicznej lub Łupieżca może je otworzyć.

kiedy pomożesz więźniom w tym samym pomieszczeniu będziesz mógł stworzyc obroże kontroli nad łupieżcami. Chyba domyślasz się co trzeba z nimi zrobic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 20:47, Harmegidon napisał:

Już dziesiątki razy mówiłem że najlepiej przez sieć grać używająć programu hamachi ;].


A jeśli ktoś ma win98 tak jak mój kumpel, z którym chcę pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 14:10, boogie85 napisał:

> Jak wydostać się z bazy Łupieżcow w Rozdziale V? Wyjście blokują mi drzwi,ktorych nie
mogę
> otworzyć i pisze, że tylko osoba o potężnej mocy magicznej lub Łupieżca może je otworzyć.

kiedy pomożesz więźniom w tym samym pomieszczeniu będziesz mógł stworzyc obroże kontroli nad
łupieżcami. Chyba domyślasz się co trzeba z nimi zrobic? :)

Rozwaliłem wszystkich łupieżcow po za jednym i doprowadziłem go do drzwi, przy ktorych pisało ,,te drzwi wyglądają dziwnie, chyba tylko łupieżca może je otworzyć''''. No i mam problem bo nadal nie mogę tych drzwi otworzyć. Jakby co to nie chodzi mi o wyjście bo tamte już otworzyłem i była rozmowa z tymi gruhenkami czy jak im tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2006 o 17:33, Amistan napisał:

Dzięki, a miliony dolarów leżą na ulicy i wystarczy się po nie tylko schylić. To wiadomo, ale
pytanie - przypominam - nie brzmiało "CZY" ale "GDZIE"!!!


Hmm... Choć mogę się mylić, bo w baldura grałem ostatnio daaawno temu, to przeszukaj dokładnie ciała zabitych goblinów koło różowego kryształu. Zdaje się że jeden z ich szamanów miał przy sobie kołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:09, Arxel napisał:


> Dzięki, a miliony dolarów leżą na ulicy i wystarczy się po nie tylko schylić. To wiadomo,
ale
> pytanie - przypominam - nie brzmiało "CZY" ale "GDZIE"!!!

Hmm... Choć mogę się mylić, bo w baldura grałem ostatnio daaawno temu, to przeszukaj dokładnie
ciała zabitych goblinów (...)


chodzi oczywiście o koboldy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 14:51, agent Smith napisał:

Rozwaliłem wszystkich łupieżcow po za jednym i doprowadziłem go do drzwi, przy ktorych pisało
,,te drzwi wyglądają dziwnie, chyba tylko łupieżca może je otworzyć''''. No i mam problem bo
nadal nie mogę tych drzwi otworzyć. Jakby co to nie chodzi mi o wyjście bo tamte już otworzyłem
i była rozmowa z tymi gruhenkami czy jak im tam.


Githyankami :) Dzwi powinny się same otworzyć gdy podejdziesz łupieżcą blisko nich. Na całym poziomie są dwoje takich drzwi, jedne do wewn części siedziby i jedne do pokoju z mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:14, Latniak napisał:

> Rozwaliłem wszystkich łupieżcow po za jednym i doprowadziłem go do drzwi, przy ktorych
pisało
> ,,te drzwi wyglądają dziwnie, chyba tylko łupieżca może je otworzyć''''. No i mam problem
bo
> nadal nie mogę tych drzwi otworzyć. Jakby co to nie chodzi mi o wyjście bo tamte już otworzyłem

> i była rozmowa z tymi gruhenkami czy jak im tam.

Githyankami :) Dzwi powinny się same otworzyć gdy podejdziesz łupieżcą blisko nich. Na całym
poziomie są dwoje takich drzwi, jedne do wewn części siedziby i jedne do pokoju z mózgiem.

Te prowadzące do wyjścia już dawno otworzyłem i nył filmik jak tamci się teleportują. Chodzi mi o te drzwi do mozgu. Nie chcą się otworzyć. Czy jest na to jakiś sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:36, agent Smith napisał:

Te prowadzące do wyjścia już dawno otworzyłem i nył filmik jak tamci się teleportują. Chodzi
mi o te drzwi do mozgu. Nie chcą się otworzyć. Czy jest na to jakiś sposob?


Musisz przejąć kontrolę nad jednym z Łupieżców Umysłów i nim otworzyć te drzwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 14:33, Adham napisał:

> Już dziesiątki razy mówiłem że najlepiej przez sieć grać używająć programu hamachi
;].

A jeśli ktoś ma win98 tak jak mój kumpel, z którym chcę pograć?


Jak będziesz miał zainstalowanego service packa dla win98 to tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2006 o 15:36, agent Smith napisał:


Te prowadzące do wyjścia już dawno otworzyłem i nył filmik jak tamci się teleportują. Chodzi
mi o te drzwi do mozgu. Nie chcą się otworzyć. Czy jest na to jakiś sposob?


Kaz Lupierzcy zaatakowac te dzwi, to chyba dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 17:12, Carmon napisał:

Badz zly, przemien sie w zabojce i otworz je sam...:)


... I strac 2 pkt. reputacji? Kiepski pomysl, lepiej pozadnie tego Lupierzce zmusic do otworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cały skład magiczny, i jak wejdę do portalowego labiryntu w Twierdzy Strażnika, gdzie są dwie lokacje gdzie nie mogę rzucić czaru, goście non stop płaczą, ["Moje zaklęcie zostało przerwane :(" ]. Co mam zrobić, a muszę coś zrobić bo tam jest dosyć trudna walka, a wojaków nie posiadam w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować