Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 09:23, Harmegidon napisał:

Wszystko zrobiłem wg instrukcji elektornicznej, w skrócie: zdjęcie zeskanowałem, potem w Photoshopie
6 dałem odpowiednie rozmiary(takie jakie zalecała instrukcja), a następnie włączyłem BGII dałem
na postać i nadłem swoje.


Ok. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 08:57, Mudra napisał:

Dzięki. Pewnie nigdy bym się na to nie zdobył bo nie zabijam niewinnych stworzonek, ale jak
quest to quest :p

>
pewnie nie uwierzysz, ale kury mozna okrasc: kradziez kieszonkowa @_@ gdzie kura ma kieszen? a jak ci nie wyjdzie, to wszystkie kury beda cie atakowac.
a jeszcze o tym rogu, jak ten wojownik wypada w starciu?
do Padishah: ribald ma pierscien regeneracji, dzin w targowie ma flaszke z ifrytem, wspomniane wyzej kury w umar maja bejrul (czy jakkolwiek to sie nazywa).
nie wiem czy znasz taki trik z latwym exp. otoz dosc latwo okrasc te sprzedawczynie czarow u ribalda, czy tez kramarza nad swiatynia ilmaatera. za kazdy czar dostajesz expy, wiec dosc latwo zlapiesz 50tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:27, ninjaska napisał:

do Padishah: ribald ma pierscien regeneracji, dzin w targowie ma flaszke z ifrytem, wspomniane
wyzej kury w umar maja bejrul (czy jakkolwiek to sie nazywa).
nie wiem czy znasz taki trik z latwym exp. otoz dosc latwo okrasc te sprzedawczynie czarow
u ribalda, czy tez kramarza nad swiatynia ilmaatera. za kazdy czar dostajesz expy, wiec dosc
latwo zlapiesz 50tys.


Hmm kurki zabiłem, questa w targowie wykonałem więc dżinów już nie ma. A obecnie odpływam z Brynnlaw więc do ribalda mam troche daleko. No nic popróbuje w podmroku i u rybek może się coś fajnego trafi. A no i twerdze strażnika potem muszę odwiedzić jeszcze nigdy tam nie byłem.
A z tym rogiem i bejlurem to coś fajnego wychodzi, bo i to i to sprzedałem i nie wiem czy teraz tego szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:57, Padishah napisał:


Hmm kurki zabiłem, questa w targowie wykonałem więc dżinów już nie ma. A obecnie odpływam z
Brynnlaw więc do ribalda mam troche daleko. No nic popróbuje w podmroku i u rybek może się


u rybek mozesz {spoiler} wybrac strone ksiecia lub krola, niezaleznie ktorego zabijesz, drugiego mozesz okrasc.

Dnia 31.05.2006 o 11:57, Padishah napisał:

A z tym rogiem i bejlurem to coś fajnego wychodzi, bo i to i to sprzedałem i nie wiem czy teraz
tego szukać?

nic nadzwyczajengo, chyba. w kazdym razie nie ulepszony rog wzywal wojownika ktory walczyl dla ciebie. ulepszony wzywa, chyba lepszego, ale o ile pamietam glowna wada bylo, ze ten wojownik pojawia sie na dwa ''kiwniecia ogonem'' i znika. nie wiem czy ulepszenie wydluza jego pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 12:05, ninjaska napisał:

u rybek mozesz {spoiler} wybrac strone ksiecia lub krola, niezaleznie ktorego zabijesz, drugiego
mozesz okrasc.

Jak dla mnie to obojętne którą stronę wybieram, bo sahuaginowie są źli więc tak czy siak robię im potem rzeź :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe u saugahinów jest śmiesznie szczególnie quest z beholderem...jest dosc ciekawy ;) ja zawsze biore strone kscięcia bo jest jakis taki...hmm...inteligentnijszy i bardzo przydatny item mozna dostac do podmroku u rybek wiecie o czym mowa ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 11:57, Padishah napisał:

A z tym rogiem i bejlurem to coś fajnego wychodzi, bo i to i to sprzedałem i nie wiem czy teraz
tego szukać?


Jak dla mnie róg jest cieniutki. tzn. na początku się przydaje ale w ogólnym rozrachunku wychodzi na minus i nie wrto (wg mnie) inwestować weń bejul..cośtam; zwłaszcza że kamyk ten przydaje się przy ulepszaniu jakiejś broni
(Furia Niebios lub Dzienna Gwiazda) u Cromwela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy The Darkest Day mod do BG2 zosta ł przetłumaczony na polski bo gdzies kiedyś czytłem ze konczą jeśli tak to gdzie go można dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 14:10, Xantulus napisał:

czy The Darkest Day mod do BG2 zosta ł przetłumaczony na polski bo gdzies kiedyś czytłem ze
konczą jeśli tak to gdzie go można dostac ?

Kiedyś pracowała nad tym ekipa, ale nie skończyli. Potem przez jakiś czas było cicho i chyba z rok temu (a może trochę więcej) podjęła się tego inna grupa, zdaje się, że z klanu Children Of Bhaal. Nie mam pojęcia jak im idzie, ale gdyby tłumaczenie zostało skończone to podejrzewam, że bym o tym wiedział ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu mozna ulepszyc moja ulubiona broń tj. Celestial Fury ?? byloby super...ogolnie jest bardzo dobra ale moze byc jescze lepsza ? jak cos wiecie to napiszcie cos wiecej moze cos jescze mi sie uda zrobic zeby ja ulepszyc :)) a jesli chodzi o TDD to mod jest dobry chociaz troche wg mnie pomotany bo nie znam do tej pory wszystkich lokacji ale watęk jest całkiem niezły...:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wersje tutu 19 nowa a także mam 17 ropakowuje do folderu z gra BG 2 i niemoge znaleźć pliku configuration aby zmienc ścieżke do BG 1 a niwiem gdzie indziej mam to zrobic .
Starłem się beztego zainstalowac tutu ale gdy odpalam tak jak zawsze BG 2 + tob zamiast podrasowanego Bg odpala mi sie BG 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 15:45, MoRRil napisał:

uuu mozna ulepszyc moja ulubiona broń tj. Celestial Fury ??

Mod ItemUpgrade pozwala ulepszać niektóre bronie - Cromwell w Cieniach Amn i Cespenar w Tronie Bhaala dostają taką możliwość. Ostrzegam jednak, że jeśli grasz bez innego moda (Tactics), to gra z ulepszonymi przedmiotami będzie nieprawdopodobnie łatwa, a co za tym idzie może szybko stać się nużąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha ok :) to dobrze wiedziec gra ktos moze stad w ToB ? bo bym sobie zagral chętnie...a na gamespy nie ma co siedziec =/
dzieki Mumin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie...Czy ktoś grał złą drużyną....Czyli sobą, Edwinem, Viconią i tym krasnoludem co zapomniałem jak się nazywa.. ;/ bo dawno nie grałem...siedzi tam w gospodzie w Slumsach?? Bo zastanawiam się czy nie przejść gry w 4..wtedy fajnie po 18 lvl miałbym szybko... ;) A wiem, ze te postacie są najlepsze....no i jaką profesję najlepiej wybrać dla siebie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 13:06, Mudra napisał:

Jak dla mnie róg jest cieniutki. tzn. na początku się przydaje ale w ogólnym rozrachunku wychodzi
na minus i nie wrto (wg mnie) inwestować weń bejul..cośtam; zwłaszcza że kamyk ten przydaje
się przy ulepszaniu jakiejś broni
(Furia Niebios lub Dzienna Gwiazda) u Cromwela.


Oooo fuck przegapiłem to, chyba trza go będzie potem poszukać, tylko komu go opchnołem....
A co do rybek to ja zawsze pracowałem dla księcia,a gdy dostałem co chciałem i tak wszystkich wybijałem, może teraz dla króla porobię.
A co do beholdera pilnującego skrzyni, najlepiej go przekonać, żeby nas puścił do skrzynki, a potem i tak go zatłuc(zanim się zdąży teleportować), w ten sposób dostajesz najwięcej expa. i jest radość z ubicia stworka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zła druzyna jest bardzo dobra sam taka gram...
ja barbarzynca pol ork
Korgan ( to ten kranoslud z miedzianego diademu)
Viki
Edwin
dobra druzyna i dosc silna bo zbalansowana ja bym zagrał wojownikiem albo kims wspomagajacym woja bo masz i b dobrego kapłana i dobrego maga wiec wg mnie wojownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o rybki to tam jest smiesznie natomiast mi ten obserwator przypadł do gustu i go zostawlem jest taki smieszny hehe a Ty go zabiles ;( NIEEE po prostu nie moge z tym zyc ;(( chyba musimy sie spotkac twoja druzyna na moja i powyjasniac pare spraw ;)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować