Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 14:54, Kermit 13 napisał:

Mam nastepujacy problem:
Jestem w Ruinach Świątyni(zadanie z władcą cieni) i wchodze do podziemi i tam sie znajduje
"statuła Amuanatora" i musze coś tam włożyć, a niemam pojecia co ??


Nic nie musisz w nią wkłądać. Potem jezeli będizesz z kimś romasnował to i owszem, ale naraie to do niczego nie jest potrzebne. Tylko parę rzeczy tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to jak wyjadę z Athkatli (zakończę 2 i 3 rozdział) to czy wrócę do niej? I będę mogła dalej rozwiązywać różne questy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:34, atya napisał:

A tak właściwie to jak wyjadę z Athkatli (zakończę 2 i 3 rozdział) to czy wrócę do niej? I
będę mogła dalej rozwiązywać różne questy?

pewnie ze tak ;] bedzie jeszcze mnostwo questów zwiazanych z Athkatlą, chociaż nieprędko do niej wrócisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam podobne pytanie :) Zacząłem wlasnie 7 rozdział w Cieniach Amn i pytanko czy w Tronie Bhaala wróce do tych miejsc ktore zwiedziłem w Cieniach Amn? I czy w Tronie będe mogl robic zaległe questy ktorych nie zrobiłem w Cieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 17:39, Istvan napisał:

Hehe ja mam podobne pytanie :) Zacząłem wlasnie 7 rozdział w Cieniach Amn i pytanko czy w Tronie
Bhaala wróce do tych miejsc ktore zwiedziłem w Cieniach Amn? I czy w Tronie będe mogl robic
zaległe questy ktorych nie zrobiłem w Cieniach?


Niestety nie. Jedyna wspólna lokacja dla tych dwóch gier to Twierdza Stażnika. W Tronie Bhaala masz osobne lokacje i osobne questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.jestem czy demigorgonie.ale wyglada na to zep rzedtem przypadkiem wywalilem przedmiot ktory pozwalal mi wydostac sie na zewnatrz.i nie wiem gdzie on lezy.co zrobic????prosze o odpowiedz na meila. shadov1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest dostępna polska wersja językowa (wybierasz przy instalacji). Tak trudno ściągnąć i samemu się przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz jak ten przedmiot się nazywał? Jeśli tak to podaj nazwę, a może będę wstanie podać kod na przywołanie tego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 21:43, Xeroden napisał:

Witam wszystkich (o ile ktos jest niech sie odezwie...:)


Ee, to nie czat, jak masz jakieś pytanie to pytaj, byle na temat i bez pisania głupot ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:52, Budo napisał:

> Witam wszystkich (o ile ktos jest niech sie odezwie...:)

Ee, to nie czat, jak masz jakieś pytanie to pytaj, byle na temat i bez pisania głupot ;]



...powiedział Największy forumowy spamer ;]
***OFFTOP***
Pytanie do Sarafana - kiedy będzie uzupełniony dział "Świecuszka Cespenara"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:25, Adham napisał:

Pytanie do Sarafana - kiedy będzie uzupełniony dział "Świecuszka Cespenara"?


Konkretnej daty nie podam, bo ostatnio sporo rzeczy się nazbierało, ale wkrótce powinniśmy się nim zająć. :)

BTW Dział o powstawaniu BG ruszy jutro. Trochę się zeszło z tym formatem, ale już wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 23:38, Sarafan_Knight napisał:

Konkretnej daty nie podam, bo ostatnio sporo rzeczy się nazbierało, ale wkrótce powinniśmy
się nim zająć. :)

Co za rzeknięcie :P -" powinniśmy się nim zająć. :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 07:22, Harmegidon napisał:

> Konkretnej daty nie podam, bo ostatnio sporo rzeczy się nazbierało, ale wkrótce powinniśmy

> się nim zająć. :)
Co za rzeknięcie :P -" powinniśmy się nim zająć. :) "

odpowiedz prosze na moje pytanie(kilka postow wyzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Polećcie mi jakieś dobre mody na npc, zamirzam sobie zupełnie przetasować drużynę, ale brakuje mi jeszcze jakiegoś złodzieja i kapłana. Jak macie jakieś sprawdzone, spolszczone propozycje to walcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nacisnąć klawisz podświetlania w lokacjach, których będziesz szukał. A czy przypadkiem nie da się z tam tąd wyjść bez przedmiotu, jak tam wszedłeś to mozna wyjść, zazwyczaj w bg tak jest jeżeli otworzyłeś jakies przejście, które wymagało klucza to wrócić zawsze można bez niego ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować