Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

No w 30 sekund to i ja mogę zrobić postac z "nadwyżką" (bilans wzgledem 10) 19. Ja nie grampostaciami z bilansem poniżej 35 (to też zależy od klasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 00:43, walgierz napisał:

Charyzmatyczna postać xD


Pfff, od handlu mam Aerie z pierscionkiem, sam uzywac nie moge ze wzgledu na klase a w walce mi sie charyzma nie przyda. "Drogi pocisku, czy bylbys tak dobry i nie zadawal mi obrazan, albo czy w swej niezmierzonej wspanialosci moglbys mnie ominac"...nieee! a btw, reszta statow dobra;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:47, hans olo napisał:

No w 30 sekund to i ja mogę zrobić postac z "nadwyżką" (bilans wzgledem 10) 19. Ja nie grampostaciami
z bilansem poniżej 35 (to też zależy od klasy).

jak to ponizej 35 O.o . 35 to mis ie wydaje sporo. zara zrobie zdj swojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:48, Telrond napisał:

> No w 30 sekund to i ja mogę zrobić postac z "nadwyżką" (bilans wzgledem 10) 19. Ja nie
grampostaciami
> z bilansem poniżej 35 (to też zależy od klasy).
jak to ponizej 35 O.o . 35 to mis ie wydaje sporo. zara zrobie zdj swojej postaci.

Toteż dlatego tworzenie moich postaci zajmuje tyle czasu:). Bilans 35 to 4 statsy na 18 i jeszcze 3 pukty na statsy poboczne co pozwala np. wojowi zachowac kawałek rozumu na wypadek gdyby mnie naszła chęć na dwuklasowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:42, Carmon napisał:

No faktycznie przesadzilem, musze Was przeprosic...Przepraszam


No takie coś to w 30 sekund da rade zrobić ;]
Ja gram aktualnie palasiem
18/18/18/9/15/17
Albo coś koło tego, ale raczej wyżej niż niżej, bo na wszelki wypadek wziałem tą niższa opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może ja wkleję mojego wymiatacza, którym obecnie gram w BG1, muszę tylko zaznaczyć, że nieświadomie zaistalowałem jakiegoś moda pozwalającego dać półorkowi siłę i kondychę na 20 (za to minusy -1 do charyzmy i -3 do ineligencji). Nie mam pojecia co to za mod. Charyzmę już poprawiłem griumarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:51, hans olo napisał:

> > No w 30 sekund to i ja mogę zrobić postac z "nadwyżką" (bilans wzgledem 10) 19. Ja
nie
> grampostaciami
> > z bilansem poniżej 35 (to też zależy od klasy).
> jak to ponizej 35 O.o . 35 to mis ie wydaje sporo. zara zrobie zdj swojej postaci.
Toteż dlatego tworzenie moich postaci zajmuje tyle czasu:). Bilans 35 to 4 statsy na 18 i jeszcze
3 pukty na statsy poboczne co pozwala np. wojowi zachowac kawałek rozumu na wypadek gdyby mnie
naszła chęć na dwuklasowość.

tak wyglada moj zabojca tylko nosze jeszcze pierscionek z charyzma czyli mam 18 i na poczatku jak robilem mialem madrosci 12 tylko sie wyzeklem podczas jakiegos tam snu kiedy do kandelkeep musialem wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 00:57, boogie85 napisał:

No to może ja wkleję mojego wymiatacza, którym obecnie gram w BG1, muszę tylko zaznaczyć, że
nieświadomie zaistalowałem jakiegoś moda pozwalającego dać półorkowi siłę i kondychę na 20
(za to minusy -1 do charyzmy i -3 do ineligencji). Nie mam pojecia co to za mod. Charyzmę już
poprawiłem griumarem.

co jak co ale ja wole grac w oryginal bez modow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 01:01, Telrond napisał:

co jak co ale ja wole grac w oryginal bez modow

Ja równiez nie istaluję żadnych modów fabularnych, zniechęciłem się po zaistalowaniu TDD. Mam natomiast kilka urozmaicających rozgrywkę. Po raz pierwszy gram z modami i nie bardzo jeszcze wiem "z czym to sie je". Gry chyba nawet nie dokończe, bo jest za łatwa. Nie wiem może już czas na tactics?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 01:03, boogie85 napisał:

Aerie w złej do szpiku kości drużynie, no tego jeszcze nie było ;-)

taka druzyna nie istnieje.gram jedna postacia narazie ich wzialem zeby zrobic questy dla nich o ile maja jakies dodatkowe. staram sie zrobic wszystkie questy w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 01:14, Telrond napisał:

czy zdajecie sobie sprawe jak cieszko jest zabic kangaxxa tylko i wylacznie zabojca.


Wekiera zniszczeń +2 w dłoń i pada po kilku ciosach. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze ja pokaże jak męczyłem się ze statami, nie trwało to zbyt długo ale uzyskałem porządane efejty tak czy siak. Co prawda każdy stat jest podrsowany grimuarem, ale tą postać robię od 1 lvl w BG1. Charyzmy mam aż 15 dlatego, bo są pierścienie o wiele potęzniejsze niż jakiś tam dający 18 charyzmy (Item Upgrade= regen, +2 do kp, po jednym czarze od 1-7 w jednym pierścieniu, oraz Pierścień Gaaxa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 01:41, Latniak napisał:

To moze ja pokaże jak męczyłem się ze statami, nie trwało to zbyt długo ale uzyskałem porządane
efejty tak czy siak. Co prawda każdy stat jest podrsowany grimuarem, ale tą postać robię od
1 lvl w BG1. Charyzmy mam aż 15 dlatego, bo są pierścienie o wiele potęzniejsze niż jakiś tam
dający 18 charyzmy (Item Upgrade= regen, +2 do kp, po jednym czarze od 1-7 w jednym pierścieniu,
oraz Pierścień Gaaxa)


A foty nie dałem... uuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:01, Latniak napisał:

> 1) albo razem z nim, ponownie mu ufając
> 2) lub używając portalu o którym wspomina
> Czy jest jakaś różnica w wyborze czy tak czy siak dzieje się to samo i trafiam w to samo
miejsce???

Ostatecznie trafisz w to samo miejsce. Gdy jednak zdecydujesz sie płynąć z Havarianem, będziesz
mógł zwiedzić podwodne miasto i zdobyć parę części niezbędnych do stworzenia artefaktów, oraz
wspaniały płaszcz odzwierciedlenia.

> Pozdrówki.
Pozdro

jaki plaszcz? ja zrobilem questa zarowno dla poplatanego psychicznie ksiecia
i dla tego wygnanego poza miasto kumpla kaplanki ale tak czy siak dosatje sie zawartosc skarbca...i to tam ma byc ten plaszcz? ja niemialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować