Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2006 o 19:19, TYHE napisał:

> Przygarnąłem do drużyny drowkę z moda. Wojowniczka o niezłych statsach.
> Nie wie ktoś, czy nie będzie z tym modem problemów? :)
Eeee, ładna.... I jak widzę, rządzi druzyną.

Ale ma kondycję 12 a Pas Kondycji jets tylko jeden....

no to niech importuje postac 5- krotnie i bedzie mial 5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 21:17, Tomislav napisał:

Czy moja postać, z takimi statystykami ma szanse przetrwać w świecie Baldurs Gate 2?
Mile widziane porady dla nowicjusza :)

No ale dales ciala z ta zrecznoscia ,po co berserkowi charyzma 13?! a swoja droga to rzut niepowiem...niezbyt fortunny mogles wycelowac duzo lepiej czasami warto troche poprobowac ja ,swojego barbariana rzucalem pol godziny tak ze tera ma prawie same 18 +pierscien charyzmy dzieki czemu odrazu awamnsowal na przywodce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:44, hans olo napisał:

Ja widzę, że ta postać to byla z 10 razy najwyżej losowana. Ja jestem w stanie utworzyć spokojnie
postać z maxem na siłę, zręczność, kondycję i charyzmę i jeszcze dać pare punktów na inteligencję
co by go ilithidy za szybko nie bzykały. Ale to wymaga tworzenia postaci średnio dwie godziny:)
(tyle czasu zwykle spędzam na losowaniach:P).

2 godziny ...otoz to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 11:56, wanan napisał:

jaki plaszcz? ja zrobilem questa zarowno dla poplatanego psychicznie ksiecia
i dla tego wygnanego poza miasto kumpla kaplanki ale tak czy siak dosatje sie zawartosc skarbca...i
to tam ma byc ten plaszcz? ja niemialem


Jest w posiadaniu kapłanki Illithidów niedaleko tej głowy ryby po śropdku miasta. Płasz odbija wszystkie czary ofensywne działające na jedną postać (no może nie wszystkie ale tego typu co magiczny pocisk, strzała Melfa) Oczywiście odbija wszystkie ataki Obserwatorów (lepszy od tarczy baldurana, spacer z nim w siedzibie obserwatorów to bułka z masłem) oprócz Labiryntu puszczanego przez Prastare Kule (ale rzadko to robią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 12:32, Latniak napisał:

> jaki plaszcz? ja zrobilem questa zarowno dla poplatanego psychicznie ksiecia
> i dla tego wygnanego poza miasto kumpla kaplanki ale tak czy siak dosatje sie zawartosc
skarbca...i
> to tam ma byc ten plaszcz? ja niemialem

Jest w posiadaniu kapłanki Illithidów niedaleko tej głowy ryby po śropdku miasta. Płasz odbija
wszystkie czary ofensywne działające na jedną postać (no może nie wszystkie ale tego typu co
magiczny pocisk, strzała Melfa) Oczywiście odbija wszystkie ataki Obserwatorów (lepszy od tarczy
baldurana, spacer z nim w siedzibie obserwatorów to bułka z masłem) oprócz Labiryntu puszczanego
przez Prastare Kule (ale rzadko to ro

to juz WIEM!!!!!!!!!!!jak sie go zalozy to wokol tworzy sie taka kula kaby biala ,mam go ale zdobylem przypadkowo bo przechodzilem tamtedy i Ryby naparzaly sie miedzy soba-ja nie wtracalem sie ale wkoncu mnie zaatakowlay ,byla to jednak zla decyzja z ich strony_ostatnaia w zyciu...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam grać mnichem i mam pytanie do znawców tej postaci, a mianowicie czy ogłuszający cios mnich może zadać tylko pięścią czy też działa to także z bronią np sejmitarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam :) to mój pierwszy post wiec przepraszam, jesli sie powtorzy :P

kurcze, gram i gram w BG2 i po raz pierwszy nie wiem co mam zrobic - jestem w miejscu, gdzie mam ten sen z Irenicusem w ktorym musze przyprowadzic Bahla ktory jest moim instynktem itp - wiadomo?
I cóż... przyprowadzam go do Imoen, ona mowi, "teraz polaczmy nasze sily" itp i stoi, a Bahl mnie sieka. Co tam trzeba zrobic? Bo już głupieje :/ Ona stoi i sie przeciąga a obok ktoś mnie zabija :/ myslalam, ze ruszy sie do pomocy, ale z tego co widze nie baudzo jej to wychodzi :P

prosze o podpowiedź... :)))

pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 17:35, zebara napisał:

Zaczęłam grać mnichem i mam pytanie do znawców tej postaci, a mianowicie czy ogłuszający cios
mnich może zadać tylko pięścią czy też działa to także z bronią np sejmitarem?


Wszystkie najlepsze umiejetnosci mnicha so dostepne bez zadnej broni i bez pancerza, jesli cos zalozysz, to nici ze skilli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 17:51, szkodnik88 napisał:

prosze o podpowiedź... :)))

Z tego co sie orientuje to trzeba przyprowadzić Baala do Imoen, a gdy ona wygłasza tą kwestie, trzeba tegoż Baala zaatakować i będzie mu można skopać opancerzone tyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 17:57, Quatre napisał:

Wszystkie najlepsze umiejetnosci mnicha so dostepne bez zadnej broni i bez pancerza, jesli
cos zalozysz, to nici ze skilli :/

Pancerza i tak nie założysz. A broni nie opłaca się używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:09, hans olo napisał:

Pancerza i tak nie założysz. A broni nie opłaca się używać.

Akurat pancerz może założyć (zbroję Keldorna, tylko musi mieć odpowiednie statsy, nie pamiętam dokładnie jakie, później napiszę, może też założyć fajną szatę z moda Improved Battles).
Broń także się czasem przydaje (szczególnie gdy np. chcesz pokonać Gaxxa już w drugim rozdziale), atak Szkarłatnym Ninja - to lub Furią Niebios + 5 na większym młyńcu też jest całkiem skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:24, szopen666 napisał:

mam pytanko jak zrobic zeby yoshimo zostal ze mna i jak zdobuysc polska wersje dodatku tdd

Cóż jeśli chodzi o polskiego TDD to raczej go nie ma (jeszcze bo podobno spolszczają). Jeśli chodzi o Yoshimo to słyszałem o takim myku. W którymś momencie wysyłasz go do Pod Miedzianym Diademem (pozbywasz sie z drużyny po prostu), a potem kiedy docierasz do tej karczmy już po Czarowięzach, zaraz po wejściu robisz Pauze i zagadujesz Yoshimo (najlepiej rzuć czar przyśpieszenia na postać która ma zagadać. I Yosiek powinien być twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe niezle hmm co myslisz o mojej druzynie ja jako kensai z furia niebios i jeszcze nie wiem co dodac do drugiej viconia edwin yoshimo (sarewok -dojdzie pozniej) hmm i kogo wsadzic jeszcze ?? praktycznie najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:34, szopen666 napisał:

hehe niezle hmm co myslisz o mojej druzynie ja jako kensai z furia niebios i jeszcze nie wiem
co dodac do drugiej viconia edwin yoshimo (sarewok -dojdzie pozniej) hmm i kogo wsadzic jeszcze
?? praktycznie najlepsi

Hmm praktycznie nie masz wojowników. Doradziłbym ci wzięcie Korgana albo Minsca to całkiem nieźli wojownicy. Ewentualnie jeśli chcesz móc korzystać z Karsomira (wypasiony miecz dla Paladynów) to weź Keldorna, można go spotkać w kanałach w Dzielnicy Świątynnej jak sie przyjmie zadanie związane z kultem Niewidzącego Oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować