Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 09:08, szopen666 napisał:

to co ja mam robic aaaa


Nie wrzucać 3 postów pod rząd o treści kilku słów ;]
Może to jakiś błąd, albo nie wysłałeś go do diademu, ale kazałeś czekać w miejscu dzie go odłączyłeś. A tak poza tym Yoshimo to cienias niepotrzebny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie pisz kilku postów pod rząd bo to nie czat tylko forum ;-) Pomożemy, nie musisz się dobijać.

3 rozdział czyli wojna między wampirami i złodziejami, tak? Spróbuj odesłać go do Miedzianego Diademu, potem odpocząć i dopiero tam po niego iść - może to pomoże. A jak nie to, tak jak mówił Budo, spotkałeś się z jakimś dziwnym bugiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:53, Hubi Koshi napisał:

> O tak, tu masz rację :) Najbardziej w pamięć wpadł mi dialog z Viconią... :D A ta rzepa
to
> do historii przejdzie :)
Tego jeszcze nie miałem za to dyskutował już z Keldornem o Cnotach (LOL) oraz z Minsciem na
temat Boo (Minsc miał mu za złe że ciastkami jego chomika podkarmia i ten sie "Podejrzanie
Zaokrągla"
> A ten Obserwator... też niezły, ale Jan the best. Wyżej od pana ''oczokulki'' postawiłbym
Lilarcora.
> "Smakuje jak kurczak" :D
Nie no Lilarcor to jest wogóle bezkonkurencyjny "Znajdź kogoś bogatego i go zabij, Potem znajdź
kogoś bogatszego i też go zabij..." Nie pamiętam jak dalej leciało. Poza tym ktoś wspominał
że miał taki zabawny motyw gdy zapytał ten mieczyk co chce dziś zrobić, a ten że chce zabić
Smoka. Gościu był tuż przed/po zabiciu Firkraaga.

gadajacy miecz powiadacie...ok to wymieka w porownaniu z gadajaca zbroja z HoW dodoatku Do Icewinda 1,z zaklety w demonem chalimandrenem Glabrezu ,postac ubrana w ta zbroje byla czarna jak mrok i niewidzialna a pozatym mozna bylo pogadac...niestety uwolnienie demona z niej powodowalo dezintegracje zbroji;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 23:45, walgierz napisał:

Okazało się, że przygarnięta drowka zna śladowo język polski (screeny) ;P
Muszę przyznać, że wspaniale się sprawdza w roli woja, może nawet jest odrobinę przegięta.
Ma dwa krótkie miecze, w tym jeden ma chyba dodatkowy atak na turę. Szczerze polecam :]

Te screnshoty to zrobione chyba gdzies pod siedziba gildi cienie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:52, wanan napisał:

Te screnshoty to zrobione chyba gdzies pod siedziba gildi cienie ;-D

Mnie to bardziej wygląda na lokację z losowego spotkania, ale nie jestem pewien bo nie widać specjalnie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 00:07, Sarafan_Knight napisał:

> Absolunie nic :)
> Niech idą w świat. Podeślę Ci je nawet w formacie bmp, bo ładniej wyglądają.

Ale ja i tak będę musiał je przekonwertować na .jpg, więc nie ma takiej potrzeby. :)

łłee to wystarczy otworzyc w ACDC i zapisac pod inna nazwa ,jak tak robilem portrety dla swojej druzyny modyfikowane w paincie a pozniej zapisane pod innym formatem bo baldur tyko taki czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:10, SzarQ napisał:

Wiecie jak złożyć maskę tego króla w zamku firekagga?

ja wiem ...no wiec tak musisz przeszukiwac pokoleji komanty w labiryncie ,jest tam pelno malych pokoikow ,w niektorych ,a konkretniej w pieciu z nich sa ukryci Dżini ktorzy coprawda nie chca walczyc ...ale ty chcesz;-) w ten sposob jak zdobedziesz juz wszystkie 5 czesci maska sama sie zlozy-Calun Pogrzebowy potzrebny jest do zobaczenia niewidzialnego demona w korytarzu ktorym trzeba przejsc dalej do wiezienia na wyszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:10, SzarQ napisał:

Wiecie jak złożyć maskę tego króla w zamku firekagga?


Jest tam pełno korytarzy, a gdzie niegdzie takie małe pomieszczenia. W nich właśnie znajdują się geniusze - po zabiciu każdego z nich otzrymujesz część maski :) ziarnko do ziarnka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:52, wanan napisał:

Te screnshoty to zrobione chyba gdzies pod siedziba gildi cienie ;-D

Mumin ma rację. To lokacja losowego spotkania pomiędzy dzielnicami.
Zostałem napadnięty, ale jak widać nieskutecznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:55, wanan napisał:

łłee to wystarczy otworzyc w ACDC i zapisac pod inna nazwa ,jak tak robilem portrety dla swojej
druzyny modyfikowane w paincie a pozniej zapisane pod innym formatem bo baldur tyko taki czytal


No ja wiem, że wystarczy to zrobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej gdzie sie opalaca bardziej isc do podziemi czy poplynac statkiem?? a przyokazji yoshimo wcale nie jest takim cieniasem ma dobre pulapki i jak umiesie nim grac to mozeszsz niezle zadac obrazenia nawet smokowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:34, szopen666 napisał:

ej gdzie sie opalaca bardziej isc do podziemi czy poplynac statkiem??

Chodi Ci o to, czy lepiej odrazu iść do Podmroku przez portal? Lepiej jest płynąć statkiem, bo załapiesz troche expa i ciekawe przedmioty znajdziesz. A potem i tak trafisz do podmroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:34, szopen666 napisał:

ej gdzie sie opalaca bardziej isc do podziemi czy poplynac statkiem?? a przyokazji yoshimo
wcale nie jest takim cieniasem ma dobre pulapki i jak umiesie nim grac to mozeszsz niezle zadac
obrazenia nawet smokowi:)


Oczywiście, że nie jest. :) To jest niemal idealny przedstawiciel klasy złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:38, szopen666 napisał:

alechodzi po czarowiezach

ja bym radził popłynąć bo zdobędziesz później płaszcz odbić na oberwatorów i wogóle to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:38, szopen666 napisał:

alechodzi po czarowiezach


Zdecydowanie lepiej jest popłynąć. :) Zbierzesz mnóstwo dodatkowego doświadczenia, przedmiotów no i przeżyjesz więcej przygód. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:38, szopen666 napisał:

alechodzi po czarowiezach

Po przejściu przez Czarowięzy masz do wyboru: albo udać się do Podmroku przez portal albo popłynąć razem z Saemonem Havarianem. Obie drogi prowadzą w końcu do tego samego celu, choć ta druga (podróż statkiem) jest trochę dłuższa, jakby okrężna i daje możliwość zdobycia trochę więcej doświadczenia i przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( nie mam problem zrobile tak jak przeczytale zeby uratowac yoshimo zostawile go w knajpie w miescie przy czarowiezach ale dobra jest tam ale nie nadarzam tam doniehgo podejsc po zaraz umiera:( mozxe ktos mi mogl pomuc z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować