Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

nie wie ktoś, ile jest stron dialogów w bg2 (SoA+ ToB)? Ciekaw jestem, czy Neverwniter Nights 2 przebiło Baldura tylko ilością nagranych dialogów, czy też ogólnie jest ich więcej, razem z tymi czytanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna jedynie zalowac ze nie ma czesci trzeciej. ja np. jestem uzalezniony od dwojki. przechodze ja kada mozliwa postacia ^_^. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 03:22, Mistiq napisał:

mozna jedynie zalowac ze nie ma czesci trzeciej. ja np. jestem uzalezniony od dwojki. przechodze
ja kada mozliwa postacia ^_^. pozdrawiam


też przez to przechodziłem... ostatnio nachodzi mnie ochota żeby zainstalować BG poraz X i zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 07:47, Fagno napisał:

też przez to przechodziłem... ostatnio nachodzi mnie ochota żeby zainstalować BG poraz X i
zagrać :D



I jeszcze się zastanawiasz? Do roboty! Instalka i wróć do cudownego świata fantasy.

Chyba zrobię kolejną niekonwencjonalną postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram łowcą , ze specjalizacją złodziejską (zapomniałam jak się nazywa :P ; ta co miał Joshimo :).Zgadzam się w zupełności z Xanaxem. Wymiata i to jak. Szczególnie dwoma , dobrymi magicznymi brońmi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie saga BG to najcudowniejsza, niedościgniona gra. w obie częsci gram od momentu jam tylko się ukazały i co roku jak tylko znudzą mi się najnowsze gry wracam do mojego baldura /obu części. Gram różnymi postaciami ale najbardziej lubię kensai/mag i wojownik/kapłan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:41, saluczka napisał:

Ja tradycyjnie

Wojownik/Mag/Złodziej Elf



hehe najlepsza z mozliwych do stowrzenia postaci w BG. (oczywicie najlepiej wtedy nikogo nie przylaczac - cale doswiadczenie tylko dla jedenj postaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 22:15, sig. napisał:

tylko trzeba limit doświadczenia zdjąć, jak nas ograniczy to nici z jednoosobowej armii


zdjalem limit choc zawiodlem sie w pewnym momencie bo kiedy osiagnolem 40 poziom jedna z klas to to ta juz dalej nie awansowala. a wiec w tej chwili wszytkie 3 klasy maja po 40 levelu i dalej moja postac nie dostaje dowiadczenia (mimo to ze limit zdjety) :(
no ale postac w tej chwili (doslownie) nie do pokonania ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować