Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 15:50, Vlad Tepes napisał:

Czy mogę gdzieś w Athkatli zdobyć niezłą szatę maga dla Edwina? Zawsze grałem z Janem i kupowałem
mu Szatę Vekny(full wypas:D) ale ze względu na swój charakter Edwin nie może jej włożyć:(.


Chwileczkę, to Szata Vekny ma ograniczenia charakteru?
Ja dałem ją Edwinowi beż żadnego kombinowania z charakterem. Więc muszę niedługo sprawdzić...
Zresztą - nosił ją kiedyś lisz, więc zły charakter właściciela nie powinien być problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:04, kemsi napisał:

Mam pewien problem z misją kult bezokiego, zabiłem już niewidzące oko, i gdy próbuje wyjść
tą samą drogą którą wszedłem, to nie mogę wyjść. Obrazek powinien wyjaśnić sprawę.


http://img69.imageshack.us/img69/3622/balduriz3.jpg


W miejscu, które zaznaczyłeś nie powinno być wyjścia, nie było go tam nigdy i nigdy nie będzie. To droga jednokierunkowa. W Baldur''s Gate nie ma czaru lewitacji, a tu byłby konieczny. ;-) (Jest to w opisach - o ile je czytasz)
Wyjście z jaskini obserwatorów jest niedaleko miejsca gdzie zabiłeś Niewidzące Oko. W południowym korytarzu, skierowane na południe.

20070221192048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:21, Amistan napisał:

> Mam pewien problem z misją kult bezokiego, zabiłem już niewidzące oko, i gdy próbuje wyjść

> tą samą drogą którą wszedłem, to nie mogę wyjść. Obrazek powinien wyjaśnić sprawę.
>
>
> http://img69.imageshack.us/img69/3622/balduriz3.jpg

W miejscu, które zaznaczyłeś nie powinno być wyjścia, nie było go tam nigdy i nigdy nie będzie.
To droga jednokierunkowa. W Baldur''s Gate nie ma czaru lewitacji, a tu byłby konieczny. ;-)
(Jest to w opisach - o ile je czytasz)
Wyjście z jaskini obserwatorów jest niedaleko miejsca gdzie zabiłeś Niewidzące Oko. W południowym
korytarzu, skierowane na południe.



Dzięki, szkoda, że wcześniej nie pamiętałem jak tam wszedłem - to by mi jakoś ułatwiło może szukanie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:11, Amistan napisał:

> Czy mogę gdzieś w Athkatli zdobyć niezłą szatę maga dla Edwina? Zawsze grałem z Janem
i kupowałem
> mu Szatę Vekny(full wypas:D) ale ze względu na swój charakter Edwin nie może jej włożyć:(.


Chwileczkę, to Szata Vekny ma ograniczenia charakteru?
Ja dałem ją Edwinowi beż żadnego kombinowania z charakterem. Więc muszę niedługo sprawdzić...
Zresztą - nosił ją kiedyś lisz, więc zły charakter właściciela nie powinien być problemem.



W opisie Szaty Vekny pisze, że nie mogą jej używać żadne praworządne postaci a Edwin jest praworządny zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 20:19, Vlad Tepes napisał:


W opisie Szaty Vekny pisze, że nie mogą jej używać żadne praworządne postaci a Edwin jest praworządny
zły


to dziwne bo tą szatę zawsze dawałem Aerie, a ona przecież jest prawożądna dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:45, reaven1 napisał:


>
> W opisie Szaty Vekny pisze, że nie mogą jej używać żadne praworządne postaci a Edwin jest
praworządny
> zły

to dziwne bo tą szatę zawsze dawałem Aerie, a ona przecież jest prawożądna dobra :)

A ja ostatnio dałem ją Edwinowi...i założył bez protestu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 22:49, Tanaathos napisał:

A ja ostatnio dałem ją Edwinowi...i założył bez protestu..


z resztą sam mam postać o charakterze praworządnym dobrym:D sam wiesz heheh i śmigam w niej jak szalony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 22:53, reaven1 napisał:

z resztą sam mam postać o charakterze praworządnym dobrym:D sam wiesz heheh i śmigam w niej
jak szalony:)

No widziałem xD ja nie zauważyłem tego ograniczenia tej szaty...chyba że my oboje mamy jakieś dzikie wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 22:59, Tanaathos napisał:

No widziałem xD ja nie zauważyłem tego ograniczenia tej szaty...chyba że my oboje mamy jakieś
dzikie wersje :)


ja wogóle dopiero dziś usłyszałem o takowych hehe z resztą masz rację nie widziałem żeby tam pisało że postacie praworządne nie mogą używać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 04:13, Sth`Devilish napisał:

Darmowe 54 Mbit/s ? :P Zastanów się jeszcze raz, chyba że mylisz Mb z Kb albo nawet KB ;] Przykładowo
gdyby pirat miał takie łącze, to by ściągał gry na DVD z prędkością 1 gra/kwadrans :) Dlatego
tak mnie to dziwi.


Słuchaj jest sieć, pisze, że prędkość jest 54Mbps i tyle. Podłączam się i tyle. Poza tym sig. pewnie ma rację, że to jest 54Mbps do routera, a ile to w rzeczywistości wychodzi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 20:19, Vlad Tepes napisał:

W opisie Szaty Vekny pisze, że nie mogą jej używać żadne praworządne postaci a Edwin jest praworządny
zły


Wcale tak nie pisze oto opis szaty:

Robe of Vecna
This robe doesn''t even have close to the power that the two famous artifacts, the Hand and Eye of Vecna possess. Still, from simply being worn by the powerful lich, the robe absorbed enough magical energies to become a potent magic item.

STATISTICS:

Equipped Abilities:
AC: base set to 5
Improves casting speed by 4
+10% Magic Resistance
Weight: 3
Only usable by:
Mage (single, dual, & multi-class)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:21, Icestalker napisał:

Słuchaj jest sieć, pisze, że prędkość jest 54Mbps i tyle. Podłączam się i tyle. Poza tym sig.
pewnie ma rację, że to jest 54Mbps do routera, a ile to w rzeczywistości wychodzi to nie wiem.


Można spróbować sprawdzić http://www.dsl.cz/rychlost.php :) Na wymienionej stronie wszystko samo się przetestuje, musisz tylko chwilowo mieć łącze wolne od programów z niego korzystających.

A tak odnośnie screena: skąd masz takie ładne portreciki? :) Czy też jest to jakiś mod, który dodaje postaci z tak ładnymi artami na portretach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:21, Icestalker napisał:


> Darmowe 54 Mbit/s ? :P Zastanów się jeszcze raz, chyba że mylisz Mb z Kb albo nawet KB
;] Przykładowo
> gdyby pirat miał takie łącze, to by ściągał gry na DVD z prędkością 1 gra/kwadrans :)
Dlatego
> tak mnie to dziwi.

Słuchaj jest sieć, pisze, że prędkość jest 54Mbps i tyle. Podłączam się i tyle. Poza tym sig.
pewnie ma rację, że to jest 54Mbps do routera, a ile to w rzeczywistości wychodzi to nie wiem.


możliwe że tu chodzi o 54 mega bity:P a co w rzeczywistości daje nam 6,75 mega bajta:P więc to nie tak wcale ogromny transfer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:27, hito_kun napisał:

Ok, to ja chce taki niewielki transfer:)


u nas w Tarnowie położyli wszędzie światłowody i dostawcy internetu obiecują 100 mega bitów na sec co daje ok 12-14 megabajtów na sec:P to jest duży transfer:) przez DC od innych czasem zdarzają się transfery do 16 mega bajtów na sec:P tu jest screenik z dc kiedy dobiłem do powyżej 10 megabajtów na sec:)

20070222103149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 00:28, Sth`Devilish napisał:


Można spróbować sprawdzić http://www.dsl.cz/rychlost.php :) Na wymienionej stronie wszystko
samo się przetestuje, musisz tylko chwilowo mieć łącze wolne od programów z niego korzystających.


Moje łącze to 1Mbps. 54Mbps, to połączenie z routerem. Przepraszam, strasznych naopowiadałem bzdur.

Dnia 22.02.2007 o 00:28, Sth`Devilish napisał:

A tak odnośnie screena: skąd masz takie ładne portreciki? :) Czy też jest to jakiś mod, który
dodaje postaci z tak ładnymi artami na portretach? :)


Oto lista modów z postaciami:

Amber

Chloe

Yasraena

Saerileth

Tashia.

A tu dodaję większe wersje

1. Yasraena

20070222112900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować