Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 20:12, Karharot napisał:

Ten mag poszukuje krwi mimika nie chomika:)


no tak :) już nie ta pamięć co kiedyś :D

>Wiedźmę można znaleźć w jaskini jedynie jeśli jest się łowcą (lub zainstaluje się moda pozwalającego zdobyć wszystkie twierdze).

lub jak mamy jeszcze Valygarda w drużynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:19, NuGGet napisał:


>
> o wiedźmie ????
>
> to chyba na Wzgórza Umar bo tam był quest o jakiejś krwi chomika (ale nie od boo) potzrebnej

> do zbudowania tego golema i Barona (chyba Barona)
>
> czarownica jest w jaskini na zachód kierujcie się na południe od chatki Valygarda
:D
> jak ktoś oczywiście będzie szukać czarownicy XD
>
Wiedźma czy czarownica, jeden pies:P Właśnie chodziło mi o Wzgórza Umar:)

BTW: Która lokacja Wam się najbardziej podoba?:) Ja jakoś zagnieździłem sie w Targowie (chyba
tak:P) i śmigam sobie po mieście, zrobiłem właśnie questa z tym dżinami, tymi na targu:)



mi się najbardziej podobają Doki bo jako złodziej miałem tam swoją gildie :D jedynie co fajne bylo w gildi to to że żeby ją zdobyć trzeba fajne questy wykonac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 21:22, Meriv napisał:

mi się najbardziej podobają Doki bo jako złodziej miałem tam swoją gildie :D jedynie co
fajne bylo w gildi to to że żeby ją zdobyć trzeba fajne questy wykonac :D

Ja właśnie nigdy nie mogłem sobie poradzić z tymi misjami dla Gildii Złodziei:/

BTW: Pierwszy raz to spotkałem, chodze sobie z drużyną po Dzielnicy Cmentarnej, a tu nagle z grobu wychodzi jakiś dziadek i chce zabić swojego syna, albo wnuka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:25, NuGGet napisał:


> mi się najbardziej podobają Doki bo jako złodziej miałem tam swoją gildie :D jedynie
co
> fajne bylo w gildi to to że żeby ją zdobyć trzeba fajne questy wykonac :D
Ja właśnie nigdy nie mogłem sobie poradzić z tymi misjami dla Gildii Złodziei:/

BTW: Pierwszy raz to spotkałem, chodze sobie z drużyną po Dzielnicy Cmentarnej, a tu nagle
z grobu wychodzi jakiś dziadek i chce zabić swojego syna, albo wnuka xD



z tym "Dziadkiem" o ile mnie pamięć nie myli to będzie z nim quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 21:27, Meriv napisał:


z tym "Dziadkiem" o ile mnie pamięć nie myli to będzie z nim quest


Wogóle w Dzielnicy Cmentarnej jest chyba dużo questów, bo znalazłem też jakiegoś typka, ledwo żywy leżał w grobie i dał mi tylko kawałek jakiejś czerwonej szmaty, ale to zadanie już zrobiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:28, NuGGet napisał:


>
> z tym "Dziadkiem" o ile mnie pamięć nie myli to będzie z nim quest
>

Wogóle w Dzielnicy Cmentarnej jest chyba dużo questów, bo znalazłem też jakiegoś typka, ledwo
żywy leżał w grobie i dał mi tylko kawałek jakiejś czerwonej szmaty, ale to zadanie już zrobiłem:)



zrobiłeś ???? a znalazłem 1 część do najlepszego łuku w BG2 ??

bo chyba w tym queście można było zdobyć tą część

co się szło do Dzielnicy Mostów chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 21:32, Meriv napisał:


zrobiłeś ???? a znalazłem 1 część do najlepszego łuku w BG2 ??

bo chyba w tym queście można było zdobyć tą część

co się szło do Dzielnicy Mostów chyba

Zrobiłem tylko to, że znalazłem tych ludzi którzy wrzucili tego gostka do grobu, oni byli właśnie chyba w Dzielnicy Mostów, ale nie jestem pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:35, NuGGet napisał:


>
> zrobiłeś ???? a znalazłem 1 część do najlepszego łuku w BG2 ??
>
> bo chyba w tym queście można było zdobyć tą część
>
> co się szło do Dzielnicy Mostów chyba
Zrobiłem tylko to, że znalazłem tych ludzi którzy wrzucili tego gostka do grobu, oni byli właśnie
chyba w Dzielnicy Mostów, ale nie jestem pewien...


tak oni są w Dzielnicy mostów poszukał pomiedzy małymi domkami będzie dwóch gości a jeden cały ubrany na czerwono porazmawiaj z nim i zabij (przynajmniej ja tak zrobiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:36, Karharot napisał:

1 część łuku Gesena znajdujesz w dzielnicy mostów rozwiązując zagadkę morderstw - to inny quest.



aha to było chyba z grabarzem albo coś :D podobne questy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 21:37, Meriv napisał:

tak oni są w Dzielnicy mostów poszukał pomiedzy małymi domkami będzie dwóch gości a jeden
cały ubrany na czerwono porazmawiaj z nim i zabij (przynajmniej ja tak zrobiłem)

Ja już zrobiłem to zadanie:) Oni mieli jeszcze w domu "Szlachcianke", ja też uwolniłem:) Jeden to był człowiek (właśnie ten cały czrwony) a drugi krasnolud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:38, NuGGet napisał:


> tak oni są w Dzielnicy mostów poszukał pomiedzy małymi domkami będzie dwóch gości
a jeden
> cały ubrany na czerwono porazmawiaj z nim i zabij (przynajmniej ja tak zrobiłem)
>
Ja już zrobiłem to zadanie:) Oni mieli jeszcze w domu "Szlachcianke", ja też uwolniłem:) Jeden
to był człowiek (właśnie ten cały czrwony) a drugi krasnolud:)


a kim idziesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 21:42, Meriv napisał:


a kim idziesz ??

Ja gram Paladynem, mam w drużynie, Jaheire, Minsca, Anomena, Korgana i Yoshimo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:44, NuGGet napisał:


>
> a kim idziesz ??
>
Ja gram Paladynem, mam w drużynie, Jaheire, Minsca, Anomena, Korgana i Yoshimo:)



fajny team :D 2 najlepszych wojów z NPC korgan i mińsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły zestaw. Paladyn + Korgan? Możesz mieć kłopoty jeśli twoja reputacja zbytnio wzrośnie.
Jednak brakuje Ci maga - powinieneś to naprawić i przyjąć jakiegoś do drużyny, no chyba że czekasz aż Imoen zastąpi Yoshimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:48, Karharot napisał:

Niezły zestaw. Paladyn + Korgan? Możesz mieć kłopoty jeśli twoja reputacja zbytnio wzrośnie.
Jednak brakuje Ci maga - powinieneś to naprawić i przyjąć jakiegoś do drużyny, no chyba że
czekasz aż Imoen zastąpi Yoshimo.



nom niezły ale nie będzie miał problemów jak jest lub będzie (kto wie) Umarłym Paladynem :D

ja bym wsadził Edwina moim zdaniem najlepszy czerwony mag :D (czy jaki on tam był...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upadłym paladynem lepiej nie zostawać. Traci się wszystkie bonusy paladyna a nie można tak jak wojownik wydać 5 punktów na specjalizację w broni, no i traci się dostęp do kilku bardzo potężnych przedmiotów (przede wszystkim Karsomira).
Dla drużyny prowadzonej przez paladyna lepszym wyborem byłaby Aerie niż Edwin. Chociaż oczywiście można kombinować i utrzymywać reputację poniżej 19 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:56, Karharot napisał:

Upadłym paladynem lepiej nie zostawać. Traci się wszystkie bonusy paladyna a nie można tak
jak wojownik wydać 5 punktów na specjalizację w broni, no i traci się dostęp do kilku bardzo
potężnych przedmiotów (przede wszystkim Karsomira).
Dla drużyny prowadzonej przez paladyna lepszym wyborem byłaby Aerie niż Edwin. Chociaż oczywiście
można kombinować i utrzymywać reputację poniżej 19 punktów.



taak wiem o tym szkoda że Edin ma zły charakterek :D

a jaka zbroja jest najlepsza waszym zdaniem w BG2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 22:01, Meriv napisał:

a jaka zbroja jest najlepsza waszym zdaniem w BG2 ??


Zależy dla kogo ? Dla złodzieja to na początek skórzana zbroja podarunek nocy +5, ktora dostajemy od pastora Lloyda na Wzgrzach Umar ma +20% do krycia sie w cieniu. Polecam jeszcze dla zodzieja zbroje z luski czarnego smoka, ma KP 1, Ale najlepsza to jest magiczna kolczuga elfow ktora znajdujemy chyba w Suldaneselarze. Mozna w niej nawet rzucac czary (najlepiej jest chyba w niej Janowi :P) A w dodatku Cespenar moze nam ja jeszcze ulepszyc jesli damy mu zwoj ochrony przed zwyklymi broniami, ktory wlasnie ulepszy owa kolczuge. Sorry ze bpisze bez polskich znakow ale cos nie dzialaja.. sprubuje moze jeszcze raz wlaczyc kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować