Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Kiedyś tak miałem, ale była to wina bugu. Wyszedłem z lokacji, przespałem się, wróciłem i już normalnie było. Czasem taki sposób pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:23, borowik123 napisał:

to jest dla minie najlepsza gra


Dobra, nawet się powstrzymam tym razem, przed wyzywaniem userów...

Uzasadnij czemu jest to dla Ciebie najlepsza gra, co Ci się w niej tak podoba itp.
Wyznaję tylko konstruktywną krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 15:07, Battlesuit napisał:

Kiedyś tak miałem, ale była to wina bugu. Wyszedłem z lokacji, przespałem się, wróciłem i już
normalnie było. Czasem taki sposób pomaga.


tez tak probowalem... :/ poszedlem robic inne poboczne zadania z mysla ze cos sie naprawi :/ wrocilem do niego po 2 tygodniach (w grze) i dalej to samo :/ bede musial znalezc innego zlodzieja :/ szkoda ze Jan juz nie bedzie w mojej druzynie uwielbialem jego teskty i rozne zastosowania rzepy xD moze polecicie mi jakiegos zlodzieja dla zlej druzyny ? lub jakis sposob zeby "odblokowac" Jana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kod do konsoli, ale nie pamiętam go w tym momencie :)
Co do złodzieja: Yoshimo jest genialny, a sposobów na jego zachowanie jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moglbys do mnie na gg napisac ?? :) bo ja zadnego sposobu nie znam xD ostatnio na youtube zobaczylem jak mozna skopiowac pierscien gaxxa :/ ja jestem niedoswiadczony w taki sprawach nie znam bugow w grze lub sposobow na rozwiazywanie takich problemow systemowych :P

nr:4702248 jak bedziesz mial wolny czas aby ze mna sie uzerac to napisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:36, 6black6angel6 napisał:

a moglbys do mnie na gg napisac ?? :) bo ja zadnego sposobu nie znam xD ostatnio na youtube
zobaczylem jak mozna skopiowac pierscien gaxxa :/ ja jestem niedoswiadczony w taki sprawach
nie znam bugow w grze lub sposobow na rozwiazywanie takich problemow systemowych :P


wpisz w baldur.ini pod linia ''program options'' - Debug Mode=1

teraz w grze najedz kursorem na jansena i wcisnij ctrl+q...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:08, Battlesuit napisał:

Tez sposób, ale to już lekki cheating ^^
Jak chłopak odkryje konsolę, to przepadł :P


niby cheating ale czasem innych sposobow niema... tzn moze sie chlopak pobawic w globalach (bo to prawdopodobnie przez ktorys) i uruchomic odpowiedni bo jest to jak najbardziej mozliwe... ale szczerze powiedziawszy to komu chcialoby sie w to bawic skoro quest jansena jest ukonczony i juz wiecej i tak sie z niego nei wyciagnie? a tak jest latwo, szybko i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:23, 6black6angel6 napisał:

hehe dziekuje :) sposob z ctrl+q podzialal ;]


raczej:D w koncu dobry i wyprobowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:36, 6black6angel6 napisał:

a moglbys do mnie na gg napisac ?? :) bo ja zadnego sposobu nie znam xD ostatnio na youtube
zobaczylem jak mozna skopiowac pierscien gaxxa :/ ja jestem niedoswiadczony w taki sprawach
nie znam bugow w grze lub sposobow na rozwiazywanie takich problemow systemowych :P

nr:4702248 jak bedziesz mial wolny czas aby ze mna sie uzerac to napisz xD

sposób nr 1: mod tortured souls
sposób nr 2: zabicie yoshimodo przed zdradą, i wskrzeszenie go dopiero po przejściu przez tamtą lokację (skrypt "zmiany stron" się nie odpali, więc zostanie w drużynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc ej mam problem czy ktos moglby mi powiedziec jak mam sie wydostac z twierdzy sytraznika??
(gadalem z DEMOGORGONEM juz ze mu pomoge i tak dalej ale nie moglem wyjsc... :( zabilem go nawet i tez nic )
Jak chce wyjsc na powierzchnie to pisze mie tak "Prubujesz wyjsc do swiatyni ale odpycha cie jakas niewidzialna sila,wyglada na to,ze aby przejsc,musisz znalesc jakis przedmiot" (jaki przedmiot czy ktos mzoe mi powiedziec ) bede bardzo bardzo wdzieczny :D :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie zostawiłeś gdzieś "klucza" który dostałeś przed wejściem? ja sobie nie przypominam żebym miał problemy z wyjściem stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam miłośników BG.
Od dłuższego czasu szukam możliwości ściągnięcia głównego tematu muzycznego z BG. Chodzi o ten motyw ,
który słychać podczas uruchamiania gry i tworzenia postaci(orkiestrowy z dużymi bębnami). Jeżeli ktoś wie jak
można go wyłapać lub skąd, to z góry dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich, Starych i Młodych.
"TA GRA TO POTWÓR,ONA MNIE ZABIJA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, kope lat! :)

Postanowiłem powrócić to tej jakże wspaniałej gry ale jak wiemy życie bywa okrutne więc nie odbyło się bez problemów. Mam nowego kompa (właściwie to już od dawna) ale nie grałem jeszcze na nim w Baldurasa więc pewnie dlatego..

1. Za każdym razem jak włączam grę pojawia mi się okienko z informacją, że jest to pierwsze uruchomienie gry i karze konfigurować.
2. Zawiesza mi się gra gdy kliknę na Odpoczynek.

Baldur''s Gate 2 Tron Bhaala (v2.5.26498) + kilka modów itp.
Windows XP Home SP 2
zmiana trybu zgodności nie pomaga :(

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować