Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Czy ktoś wie jak za pomocą SK(lub czegokolwiek) przyspieszyć pasowanie Anomena na rycerza? I czy ktoś mógł by mi opisać romans z Nalią(mod Lu Nalia) bo mam wrażenie, że jest troche zbugowany, a nie chciałbym się dowiedzieć pod konieć gry, że coś się spieprzyło i romans stanął w miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:03, Thuavir napisał:

Czy ktoś wie jak za pomocą SK(lub czegokolwiek) przyspieszyć pasowanie Anomena na rycerza?


Paowanie wkońcu samo nastąpi w niedługim czasie. Wykonaj quest z zabójcą siostry Anomena, mówiąc mu żeby się nie mścił i to powinno wystarczyć na pasowanko. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Baldura grałem setki razy i wiem co i jak ;] po porstu po zainstalowaniu modów(Ease of Use i Luv Nalia) występuje bug i Anomen nie zostaje wezwany na pasowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAA!!! Jaki ja jestem ślepy... Jestem w gildii Mae''Vara, i nie wiem jak do niego zejść, nie widze gdzie są te schody na dół. Pomóż ktoś! Pamiętam że za pierwszym razem jak przechodziłem tą grę to miałem podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle.
Schody są na poziomie, na którym dajesz karczmarzowi list polecający. Przechodzisz przez dzwi po lewej i w pomieszczeniu na lewo są schody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę Arana?
Pytanie banalne, ale złaziłem całe doki i nigdzie gada nie widzę :(
A może najpierw trzeba zrobić tego questa dla Krwawego Skalpa, żeby spotkać Arana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:41, Greeder napisał:

Gdzie znajdę Arana?
Pytanie banalne, ale złaziłem całe doki i nigdzie gada nie widzę :(
A może najpierw trzeba zrobić tego questa dla Krwawego Skalpa, żeby spotkać Arana?

Aran znajduje się w Gildii Złodziei za ukrytą ścianą na parterze. By dostac się w do tamtych pomieszczeń wpierw musisz dac 15000 złota temu typkowi w Slamsach, wtedy on da ci klucz. Potem wystarczy tylko przeszukac tamten poziom.
Jak zawarłeś pakt z wampirami to też spotkasz Arana, tylko że wtedy masz za zadanie pokazac mu swój miecz z bliska, z bardzo bliska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:51, Vormulac napisał:

Jak zawarłeś pakt z wampirami to też spotkasz Arana, tylko że wtedy masz za zadanie pokazac
mu swój miecz z bliska, z bardzo bliska. :)


A propos zawsze byłem ciekaw, czy jeśli dolączę do gildii wampirów to jest jakis sposób by zdobyć ten fajny naszyjnik, który Aran nam daje w nagrodę?? A może dostajemy inne itemy?? Jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać po stronie wampirów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tutaj - masz opisane zadania i nagrody.
http://www.insimilion.pl/index.php?doc=bohdi.bg2&menu=bg2
Warto choć raz zagrać dla gildii wampirów, bo nie tylko te zadania dano. Fabuła się trochę zmienia itp.

PS. Mejl do modów w celu konwersacji "Dlaczego...?" to pic na wode. Wysłałem 2 w całkiem innych sprawach niż ta co miała miejsce wtedy w temacie o modach. Nawet nie dostałem odpowiedzi żebym się wypchał czy co. Na forum nie wolno bo regulamin zabrania i mówicie by mejlować. Mejle ignorujecie. I jak tu nazwać takie zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc.

Dnia 11.01.2007 o 21:27, Vormulac napisał:

PS. Mejl do modów w celu konwersacji "Dlaczego...?" to pic na wode. Wysłałem 2 w całkiem innych
sprawach niż ta co miała miejsce wtedy w temacie o modach. Nawet nie dostałem odpowiedzi żebym
się wypchał czy co. Na forum nie wolno bo regulamin zabrania i mówicie by mejlować. Mejle ignorujecie.
I jak tu nazwać takie zachowanie?

Maile czytamy wszystkie, jednak nie zawsze odpowiadamy, jedynie w ważnych sprawach, naprawdę nie ma na to czasu. Wiadomo każdy ma jakieś priorytety, dlatego też pozostaje poprosić o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy odnalezienie zwoju nicości daje cośkolwiek oprócz PD? I czy można dołączyć do drużyny Bodhi (czy jak jej tam)? Babka mi powiedziała żebym spływał bo za bardzo się zaprzyjaźniłem ze złodzejami... A chciałem sobie zagrać złą drużyną, mam już Korgana, Edwina, Viconie no i siebie(złodzieja),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 16:09, misioo napisał:

Czy odnalezienie zwoju nicości daje cośkolwiek oprócz PD?

Tak. Edwin będzie "studiował" zwój i trochę będzie zadań związanych z nim (co jakiś czas).

Dnia 13.01.2007 o 16:09, misioo napisał:

I czy można dołączyć do drużyny Bodhi (czy jak jej tam)? Babka mi powiedziała żebym spływał bo za bardzo > się zaprzyjaźniłem ze złodzejami...

Pisałem ci wyżej. Albo dajesz 15000 tyś. sztuk złota złodziejom i dla nich wykonujesz zadania, albo dajesz tą kasę Bodhi i dla niej wykonujesz zadania (fajniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona wogóle żadnej propozycji mi nie złożyła, powiedziała tylko że spodziewała się kogoś innego i poszła. Mówiła coś że ze złodziejami sie nie zadaje, czyli pewnie z racji tego że jestem złodziejem nie moge z nią współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować