Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 17:04, misioo napisał:

Ale ona wogóle żadnej propozycji mi nie złożyła, powiedziała tylko że spodziewała się kogoś
innego i poszła. Mówiła coś że ze złodziejami sie nie zadaje, czyli pewnie z racji tego że
jestem złodziejem nie moge z nią współpracować.

Bodhi nie złożyła Ci żadnej propozycji, bo jesteś... złodziejem :) Gdy grasz łotrzykiem możesz dołączyć tylko i wyłacznie do złodziei cienia, bo Bodhi Ci nie zaufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:04, misioo napisał:

Ale ona wogóle żadnej propozycji mi nie złożyła, powiedziała tylko że spodziewała się kogoś
innego i poszła. Mówiła coś że ze złodziejami sie nie zadaje, czyli pewnie z racji tego że
jestem złodziejem nie moge z nią współpracować.


nie zlozyla Ci zadnej propozycji bo zapewne nie zdarzyla... mam na mysli to ze zaplaciles 15.000 sztuk zlota zlodziejom i dopiero potem poszedles na spotkanie z Bodhi. (pamietam jednak ze kiedy i ja gralem zlodziejem ..dawno temu.. to Bhodi powiedziala mi dokladnie to samo a nie przypominalem sobie, abym zaplacil ktorejkolwiek ze stron.. no ale moge sie mylic)
w kazdym badz razie sa dwa wytlumaczenia:
1) albo zaplaciles wczesniej Zlodziejom Cienia
2) grajac zlodziejem nie mozesz pracowac dla Bhodi (nie mam pewnosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płaciłem jeszcze Złodziejom Cienia, wychodzi więc na to że złodziejem się nie da z nią współpracować, a szkoda, bo chciałem przejść grając po złej stronie, bo po dobrodusznym paladynem już przeszedłem grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:46, misioo napisał:

Nie płaciłem jeszcze Złodziejom Cienia, wychodzi więc na to że złodziejem się nie da z nią
współpracować, a szkoda, bo chciałem przejść grając po złej stronie, bo po dobrodusznym paladynem
już przeszedłem grę...


:) to ze pracujesz dla Zlodzieji Cienia to nie oznacza ze przechodzisz gre jako dobry ^_^
obie organizacje sa zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:49, Mistiq napisał:

:) to ze pracujesz dla Zlodzieji Cienia to nie oznacza ze przechodzisz gre jako dobry ^_^
obie organizacje sa zle

I prawdę mówiąc, to wychodzi na to, że robisz lepiej dla miasta, gdy współpracujesz z wampirami, bo wtedy ostatecznie rozwalasz obie gildie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:51, Mumin napisał:

> :) to ze pracujesz dla Zlodzieji Cienia to nie oznacza ze przechodzisz gre jako dobry
^_^
> obie organizacje sa zle
I prawdę mówiąc, to wychodzi na to, że robisz lepiej dla miasta, gdy współpracujesz z wampirami,
bo wtedy ostatecznie rozwalasz obie gildie :D


w sumie to trafne spostrzezenie ^_^ ..ale.. zaglebiajac sie do swiata Forgotten Realms to mozna szybko sie dowiedziec ze Zlodzieje Cienia stacjonuja i w innych wiekszych miastach (np. w Baldur''s Gate) wiec byloby to tylko bardzo czesciowe zlikwidowanie Zlodzieji Cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 18:00, Mistiq napisał:

w sumie to trafne spostrzezenie ^_^ ..ale.. zaglebiajac sie do swiata Forgotten Realms to mozna
szybko sie dowiedziec ze Zlodzieje Cienia stacjonuja i w innych wiekszych miastach (np. w Baldur''s
Gate) wiec byloby to tylko bardzo czesciowe zlikwidowanie Zlodzieji Cienia

Tak, rzeczywiście Złodziei Cienia można znaleźć w kilku co większych miastach, ale jednak dla Athkatli byłaby to przynajmniej chwila wytchnienia, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 18:18, Sareavok1 napisał:

Jeszcze raz się zapytam-gdzie jest polonizacja do TDD''a>>??

Linki znajdziesz w tym wątku, wiec się nie pień tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie mojego pytania zadanego parę postów wyżej mam już odpowiedz i się nią dziele.. odpowiedz mieści się na serwisie www który to odkryłem i polecam. Może i ktoś z was przyczyni się do rozwinięcia serwisu.

Adres: http://www.crpg.rk.edu.pl/

Nareszcie mogę stworzyć własnego NPC z którym można porozmawiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 18:00, Mistiq napisał:

w sumie to trafne spostrzezenie ^_^ ..ale.. zaglebiajac sie do swiata Forgotten Realms to mozna
szybko sie dowiedziec ze Zlodzieje Cienia stacjonuja i w innych wiekszych miastach (np. w Baldur''s
Gate) wiec byloby to tylko bardzo czesciowe zlikwidowanie Zlodzieji Cienia


I znając tych gagatków, znowu przybyliby do Amnu, mają talent do wtryniania się, niezależnie, czy jesteś ich sprzymierzeńcem, czy nie.

P.S. Chyba powinienem pogratulować brygadzisty, bo chyba tego nie robiłem. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 09:31, Tomasz K. napisał:

W NWN nikt nie opowiada, więc tutaj się spytam. Czy wie ktoś jakie są wymagania łasnych obrazków?
I jak je zrobić?

Gra zawiera plik pomocy. Poczytaj instrukcję albo poszukaj w katalogu gry.
A tu znajdziesz całe mnóstwo gotowców
http://www.pocketplane.net/modlist/index.php?ax=list&sub=36&cat_id=36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 10:07, hans olo napisał:

> W NWN nikt nie opowiada, więc tutaj się spytam. Czy wie ktoś jakie są wymagania łasnych
obrazków?
> I jak je zrobić?
Gra zawiera plik pomocy. Poczytaj instrukcję albo poszukaj w katalogu gry.
A tu znajdziesz całe mnóstwo gotowców
http://www.pocketplane.net/modlist/index.php?ax=list&sub=36&cat_id=36

Mnie nie chodzi o własne stworzenie portretu w BG2, tylko NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:01, Pyzun napisał:

Mam pewien problem. Mam spolszczoną wersję TDD (może i jest to wersja beta, ale nie jest źle,
na razie na większe błędy nie natrafiłam) i po skończeniu gry ęlessime przenoci nas do Candlekeep
(czy jakoś tak) i tam jest zadanko do rozwiazania i NIE MAM POJĘCIA CO ZROBIĆ!!! Proszę pomóżcie
mi !

Masz spolszczoną wersję TDD z kąd bo tamte linki nie działają. Może wiesz gdzie to może być daj jakiego kolwiek linka jak wiesz.
PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:16, Sareavok1 napisał:

Hmmm dziwne w południe jeszcze działał :) pewnie jakaś awaria :)

Dnia 14.01.2007 o 13:16, Sareavok1 napisał:

P.S. To że tu wchodzę tzn, że jestem fanem BG??

Są ku temu inne przesłanki, dobrze wiesz więc nie drąż tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować