Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 19:58, minimysz napisał:

Nalię mam w drużynie i zaczęła trochę marudzić, więc pytam o limit czasowy.
A Jaheirę chcę wykopać, bo zaczyna mnie wkurzać.


Ehm oczywiście, że możesz wyeksmitować Jaheirę z drużyny:) nawet kiedy chcesz, wystarczy że wróci do ciebie po tym odpoczynku i możesz ją wywalić:P ale za pierwszym razem jak wróci jeszcze jej nie wywalaj, bo zaprowadzi cię do Stanicy na fajną walkę i zawsze to wpadnie parę użytecznych przedmiotów. A co do limitu czasowego to nie słyszałem o takowym:P ale wypadało by sie ją zadowolić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:41, Sareavok1 napisał:

Co proponujecie aby złodziej lub jego inna profesja mogła jak najlepiej zastawiać pułapki ?

Inwestować w tę umiejętność przy awansach? :D Oprócz tego oczywiście jak największa zręczność. Może po prostu nie pamiętam, ale chyba nie było przedmiotów, które pozwalały skuteczniej zastawiać pułapki? Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 23:15, Mumin napisał:

Inwestować w tę umiejętność przy awansach? :D Oprócz tego oczywiście jak największa zręczność.
Może po prostu nie pamiętam, ale chyba nie było przedmiotów, które pozwalały skuteczniej zastawiać
pułapki? Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.


Masz rację... nie istnieje przedmiot poprawiający tą umiejętność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:34, reaven1 napisał:


> Inwestować w tę umiejętność przy awansach? :D Oprócz tego oczywiście jak największa zręczność.

> Może po prostu nie pamiętam, ale chyba nie było przedmiotów, które pozwalały skuteczniej
zastawiać
> pułapki? Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.

Masz rację... nie istnieje przedmiot poprawiający tą umiejętność...

Jak to? a pierścień łaskobójcy? ten do kupienie u tej laski na targu przygód, on chyba to poprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:57, Tanaathos napisał:

Jak to? a pierścień łaskobójcy? ten do kupienie u tej laski na targu przygód, on chyba to poprawiał.

No tak, rzeczywiście. Sprawdziłem - dodaje 20% do krycia się w cieniu, cichego chodzenia i zastawiania pułapek właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 01:15, Mumin napisał:

> Jak to? a pierścień łaskobójcy? ten do kupienie u tej laski na targu przygód, on chyba
to poprawiał.
No tak, rzeczywiście. Sprawdziłem - dodaje 20% do krycia się w cieniu, cichego chodzenia i
zastawiania pułapek właśnie.


taak ale to tylko z dodatku..a mowa była o samym baldurku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten dodatek i tak jest/był u nas z każdym oryginalnym Baldurem 2:) Chyba każdy traktuje tą sprzedawczynię (Deidre?) jako część gry (vide gadanie w stylu:,,kup sobie tarczę baldurana na obserwatorów"), a nie dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 12:11, reaven1 napisał:

taak ale to tylko z dodatku..a mowa była o samym baldurku :D

Gdzie Ci pisze że mowa op samym baldurku ;p Deidre to i tak norma w baldurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:18, hito_kun napisał:

Ale ten dodatek i tak jest/był u nas z każdym oryginalnym Baldurem 2:) Chyba każdy traktuje
tą sprzedawczynię (Deidre?) jako część gry (vide gadanie w stylu:,,kup sobie tarczę baldurana
na obserwatorów"), a nie dodatek.

No tak, tak, Deidre jest jednym ze składowych elementów Baldurka i tyle. A ja po prostu nie pamiętam już wszystkich szczegółów jak np. przedmioty, bo miałem coś z półtora roku przerwy od BG. Ale niedługo wracam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 12:55, Mumin napisał:

No tak, tak, Deidre jest jednym ze składowych elementów Baldurka i tyle. A ja po prostu nie
pamiętam już wszystkich szczegółów jak np. przedmioty, bo miałem coś z półtora roku przerwy
od BG. Ale niedługo wracam do gry :)

Jak Ci się zachce grać w sieci to wal do mnie i Reaven''a ;) kontakt znajdziesz na GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:55, Tanaathos napisał:

Jak Ci się zachce grać w sieci to wal do mnie i Reaven''a ;) kontakt znajdziesz na GS.

Ok, będę pamiętał :) Ale ze mną jest taka sprawa, że gram tylko jak jestem w domu, czyli w weekendy :/ Tak to bywa, jak się studiuje kawałek od domowego komputerka. Ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 14:55, Tanaathos napisał:

> od BG. Ale niedługo wracam do gry :)
Jak Ci się zachce grać w sieci to wal do mnie i Reaven''a ;) kontakt znajdziesz na GS.


My zawsze chętnie powitamy nowego gracza...byle by to nie był jakiś żartowniś z Hiszpanii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 17:07, reaven1 napisał:

My zawsze chętnie powitamy nowego gracza...byle by to nie był jakiś żartowniś z Hiszpanii:P

Pewnie że tak, więc wszyscy mogą się zgłaszać, chyba że majązamiar się bawić na nas w ctrl+y jak to już ktoś zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:22, hito_kun napisał:

No proszę, nie wiedziałem, że w multi działają kody. To to był taki player killer?:D


No niestety... kiedyś graliśmy sobie sesje... i przyłączył się jakiś koleś, zgodziliśmy się ... a on... zabił moją postać (ctrl+Y)... chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grajcie i nie umawiajcie się z nim bo to krętacz. Mówię poważnie. Zwodzi, chodzi na pikniki i zawsze ma coś
na zargumentowanie.
Nie robię sobie chec gdyż sam kiedyś proponowałem grę po sieci i ten ewenemwnt przyczynił się do rozpadu naszego team''a :[.
*****
Czy ktoś tu używał TDD z weida i z gram.pl(tego i tego)?? chcę zobaczyć wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:32, Sareavok1 napisał:

Nie grajcie i nie umawiajcie się z nim bo to krętacz.


Dlaczego tak o nim myślisz... to jakiś żart, czy prawdziwa przestroga?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:55, reaven1 napisał:

Dlaczego tak o nim myślisz... to jakiś żart, czy prawdziwa przestroga?...

To nie żart. Mogę to udowodnić. Mam świadka, który pochodzi z biblioteki riklaunima. Napisał może tu kiedyś parę postów. Rozmawialiśmy na GG ale miałem formata i historii brak na dowód ale świadek wystarczy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 17:02, Sareavok1 napisał:

To nie żart. Mogę to udowodnić. Mam świadka, który pochodzi z biblioteki riklaunima. Napisał
może tu kiedyś parę postów. Rozmawialiśmy na GG ale miałem formata i historii brak na dowód
ale świadek wystarczy.


Ale czy to powód żeby kogoś na forum całej tutejszej społeczności to ujawniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować