Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Wersje takie same, routera nie mam. Kumpel, który ma router nie może dołączyć do założonej przeze mnie rozgrywki w Diablo 2, ale ja do jego gry dołączyć już mogę. Podejrzewam, że Windows mi się skaszanił, więc może niedługo reinstall zrobiię:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 14:21, hito_kun napisał:

Wersje takie same, routera nie mam. Kumpel, który ma router nie może dołączyć do założonej
przeze mnie rozgrywki w Diablo 2, ale ja do jego gry dołączyć już mogę. Podejrzewam, że Windows
mi się skaszanił, więc może niedługo reinstall zrobiię:/

A czy Ty napewno masz zainstalwanego ToB''a? :) Dobra, to co my mamy? BG2 ;p TDD, ease of use, item upgrade, ToB. Ja mam tyle, a Reaven ma podobo jeszcze duuużo modów utrudniających grę, więc nie wiem sam. My się łączymy bez prbolemy, nawet ludzie z hiszpanii się łączą do na :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2007 o 15:32, Tanaathos napisał:

A czy Ty napewno masz zainstalwanego ToB''a? :) Dobra, to co my mamy? BG2 ;p TDD, ease of use,
item upgrade, ToB. Ja mam tyle, a Reaven ma podobo jeszcze duuużo modów utrudniających grę,
więc nie wiem sam. My się łączymy bez prbolemy, nawet ludzie z hiszpanii się łączą do na :P


Dokładnie, ogólnie nasze gry mają zainstalowane różne mody i wogóle:P a jakoś sie łączymy:) Tak jak pisał Tanaathos nawet z Hiszpani czy innych krajów się z nami łączyli bez problemów i bez hamachi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 18:13, Helvinek napisał:

Wie ktos dlaczego na oficjalnej stronie bg2 nie ma nic o cespenarze???


Może dlatego że jest w budowie jeszcze, pozatym nikt się narazie nie zajmuje nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2007 o 21:18, Helvinek napisał:

>Wielkie dzięki


Nie ma sprawy, znajdziesz tam także wiele innych bardzo ciekawych rzeczy o świecie Forgotten Realms:) i grach typu Icewind Dale czy Baldurs Gate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2007 o 15:32, Tanaathos napisał:

A czy Ty napewno masz zainstalwanego ToB''a? :) Dobra, to co my mamy? BG2 ;p TDD, ease of use,
item upgrade, ToB. Ja mam tyle, a Reaven ma podobo jeszcze duuużo modów utrudniających grę,
więc nie wiem sam. My się łączymy bez prbolemy, nawet ludzie z hiszpanii się łączą do na :P


Reaven ma chyba jednego moda, bardzo utrudniającego grę. A mianowicie Tactics''a, ja zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy kto jest masochistą (w tym ja):P Do czasu reinstalacji Windy podarowałem sobie próby przyłączenia się do waszych gier. Ale Twój czarownik i tak kiedyś dostanie w czajnik od mojej postaci:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 00:06, Icestalker napisał:

Reaven ma chyba jednego moda, bardzo utrudniającego grę. A mianowicie Tactics''a, ja zresztą
też.


Bardzo? W Lochach Irenicusa i podczas walk z Bohdi i Irenicusem gra jest rzeczywiście bardzo utrudniona.
W pozostałych przypadkach? Gra jest, powiedzmy to, ciekawsza raczej, wymaga nieco więcej taktyki.
Ale wrogów można tak samo robić w bambuko jak bez Tacticsa.
Z wyjątkiem Illithidów może i chyba tych, tam, rycerzów demoniczych, dzieci Demigorgona. ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 00:06, Icestalker napisał:

Reaven ma chyba jednego moda, bardzo utrudniającego grę. A mianowicie Tactics''a, ja zresztą
też.


No mam też parę modów dodających spotkania losowe w mieście.... w postaci bardzo upierdliwych osobników... i paru smoków, stworzonych przez jakiegoś masochistę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 01:00, hito_kun napisał:

Smoki? W mieście? No, no. To może jeszcze ktoś zrobi moda, który zmieni wiewiórki w BG1 w krwiożercze
bestie:D

nie no źle mnie zrozumiałeś:D w mieście są ludzie...a smoki np. w przełęczy małego zęba...jakiś psychol umieścił ich tam 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 01:04, hito_kun napisał:

Aaa. To wiem:) Tym psycholem jest Kensai Ryu:P

Ale i tak najciekawszy jest koleś w lokacji twierdzy strażnika... Wygląda jak zakapturzony, tyle że w żółtym kubraczku, daje nam zadanie związane z rytuałem:P a co lepsze to od razu mówi, że nas zdradzi:) to się nazywa szczerość...a co sie okazuje jest to żółty smok, nie dość że zatrzymaniem czasu i teleportacją szasta jak zapałkami, to, do tego jest diabelsko trudny do ubicia... ale przecież nie jest nie zniszczalny, parę chwil i zostaje z niego tylko ciekawa zbroja skórzana opisana jako łuska żółtego smoka... całkiem niegłupi przedmiocik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak SOLIDNIE odpocznę od Baldura, to wypróbuję. Chciałbym móc zapomnieć fabułę i rozwiązania questów. Brakuje mi tego dreszczyku jaki miałem, gdy przechodziłem grę za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 01:18, hito_kun napisał:

Może jak SOLIDNIE odpocznę od Baldura, to wypróbuję. Chciałbym móc zapomnieć fabułę i rozwiązania
questów. Brakuje mi tego dreszczyku jaki miałem, gdy przechodziłem grę za pierwszym razem.

Dobrze to rozumie, te chwile poddenerwowania i pierwsze kroki w grze, każdy krok mógł być twoim ostatnim... a teraz wiesz, gdzie są lisze, i inne pułapki... ale co tam tak czy siak dalej mnie ta gra kręci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować