Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Sa tez inne twierdze ale sa to twierdze dla głownej postaci. Dla łucznika ( jesli chodzi ci o łowce) jest chatka na wzgórzach Umar i pare questów (jak w kazdej twerdzy). Dla barda jest teatr w dzielnicy mostowej. Dla kaplan pokój w swiatyni. Dla paladyna tez pokój tylko w siedzibie paladynów. Dla maga jest Kula Sfer w slumsach. A dla złodzieja gildia Mae''vara. To chyba tyle. Kazda tweirdza przynosi jakies korzysci np. pieniadze i w kazdej sa jakies questy do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:10, Piotrbov napisał:

P.S Czy Twierdza D''A(itd.) jest to jedyna twierdza któ rą można "rządzić" czy są jescze inne?
Jak są to jest jakaś dla łucznika elfa?


Twoja klasa to Wojownik? Jesli tak, dostaniesz Twierdzę. Jest jeszcze Kula Sfer (Mag), Posada Łowcy w Umar (zgadnijcie :P), Teatr Barda, Świątynia dla Kapłana (zależy od Bóstwa), Coś związnaego z Zakonem dla Palladyna. To chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam pytanie, czy w Północnym Lesie, Przełęczy Małego Zęba i Lasach Tethyru, sa jakieś questy? czy trzeba tam iść? no i czy opłaca sie tam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lasach tethyru sa questy z łakowilkami.
Przełecz malego zeba to tylko skalki (na jeziorze jest chyba karczma).
W lesie pólnocnym jest grupa ktora cie zaatakuje i zbierzesz pare przedmiotów i doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno pytanie. bo zapomniałem, wiec sory ze w dwoch postach.

Czy jesli przespałem sie w Ust''nasha z tamta drowką, to czy mój romans z Aerie został przerwany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:21, Ian Ard napisał:

Czy jesli przespałem sie w Ust''nasha z tamta drowką, to czy mój romans z Aerie został przerwany?


Tak. Koniec. Kropka. End. Knockout.
Trzeba Ci wiedzieć coś więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:21, Ian Ard napisał:

Czy jesli przespałem sie w Ust''nasha z tamta drowką, to czy mój romans z Aerie został przerwany?

Dla niektórych kobiet zdrada może być poważnym problemem w budowaniu związku.
Nie, zaraz. Dla wszystkich jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 19:41, Mumin napisał:

> Valygar Corthala (to jest Łowca, walczy Katanami - dajesz takiemu Furię i
> jedziesz wszystkich :P Jedyna wada to to, że nie może używać ciężkich zbroi.)
Ale po co mu ciężka zbroja, skoro jest tropicielem (o ile dobrze pamiętam) i jak ma lekką zbroję,
to może się ukrywać, a co za tym idzie - również sztyletować :]


Ale może nosić zbroję z łusek Smoka Cienia - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:00, Piotrbov napisał:

Gdzie można znaleźć tą zbroje?

Musisz pokonać Smoka Cienia. Wtedy będziesz miał łuski, następnie idziesz do Cromwella, dajesz mu łuski i kasę a on wyrabia ci pancerz. Co do smoka to jest on w Świątyni Amaunatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:00, Piotrbov napisał:

Gdzie można znaleźć tą zbroje?

Nie można. Wykuje Ci ją Cromwell jak już zdobędziesz odpowiednie składniki (zgadnij jakie ;P ).

---

Wiecie, że ukończono spolszczenie TDD? ( http://www.crpg.rk.edu.pl/forum/viewtopic.php?pid=3003#p3003 )
Z tego co wiem, to na razie polska wersja nie jest dostępna w Sieci, ale niedługo powinna się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:25, Piotrbov napisał:

Apropo tego smoka. Jak go można rozwalić?


Na Wzgórzach Wichrowych Włóczni konkretnie w ruinach jest "Zestaw Małego Łowcy Smoków" tzn. hełm, tarcza ze smoczych łusek i miecz Zabójca Smoków. Polecam tym go rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:25, Piotrbov napisał:

Apropo tego smoka. Jak go można rozwalić?

Czary ochronne na siebie (przełamanie strachu itp.), Na niego czary typu Wyłom itp. Dodatkowo czar błyskawica albo naparzaj z różdzki błyskawic. Broń magiczna. Możesz go walnąć pierścieniem Tanara jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 19:46, Mumin napisał:

> Tja... sztyletować Kataną ;) Tak, bardzo inteligentne ;P
A żebyś wiedział :P Katana jest bronią sieczną, więc jak najbardziej można nią zadać cios w
plecy.

Emm troche mi to nie pasuje. Z tego co wiem to w plecy wbija się broń KŁUTĄ, a nie sieczną. Ostatecznie przecież wbijasz sztych w plecy przeciwnika a nie tniesz go jakbyś mu chciał głowę odciąć, ale to tylko takie moje dygresje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować