Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 15:15, Coxsik napisał:

Ja po zainstalowaniu programu weszłem na stronkę tego xfire aby uzupełnić profil. Czyli
dodać gry w które gram bo chcę wiedzieć ile w nie gram tylko nie wiem jak je dodać to
wizytówki.Mógłby mi ktoś pomóc?


Xfire automatycznie wykrywa gry zainstalowane na twoim komputerze po załączeniu programu (włączasz xfire i wtedy napisane jest "Detecting installed games").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:19, audioslave2000 napisał:

> Ja po zainstalowaniu programu weszłem na stronkę tego xfire aby uzupełnić profil.
Czyli
> dodać gry w które gram bo chcę wiedzieć ile w nie gram tylko nie wiem jak je dodać
to
> wizytówki.Mógłby mi ktoś pomóc?

Xfire automatycznie wykrywa gry zainstalowane na twoim komputerze po załączeniu programu
(włączasz xfire i wtedy napisane jest "Detecting installed games").

Tyle to też wiem tylko chce na tej stronce internetowej w moim profilu dodać gry w które gram najczęściej w tej wizytówce. Tak jak inni mają na gs''ach np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:22, Coxsik napisał:

> > Ja po zainstalowaniu programu weszłem na stronkę tego xfire aby uzupełnić profil.

> Czyli
> > dodać gry w które gram bo chcę wiedzieć ile w nie gram tylko nie wiem jak je
dodać
> to
> > wizytówki.Mógłby mi ktoś pomóc?
>
> Xfire automatycznie wykrywa gry zainstalowane na twoim komputerze po załączeniu
programu
> (włączasz xfire i wtedy napisane jest "Detecting installed games").
Tyle to też wiem tylko chce na tej stronce internetowej w moim profilu dodać gry w które
gram najczęściej w tej wizytówce. Tak jak inni mają na gs''ach np.


Ach, sora, źle cię zrozumiałem. W oknie profilu masz napisane na środku PROFILE, powyżej masz napisane Miniprofile, klikasz obok w napis niebieski i tam masz na dole kod, kopiujesz kod do gs''a lub gdzie indziej i wszystko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 15:26, audioslave2000 napisał:

> > > Ja po zainstalowaniu programu weszłem na stronkę tego xfire aby uzupełnić
profil.
>
> > Czyli
> > > dodać gry w które gram bo chcę wiedzieć ile w nie gram tylko nie wiem
jak je
> dodać
> > to
> > > wizytówki.Mógłby mi ktoś pomóc?
> >
> > Xfire automatycznie wykrywa gry zainstalowane na twoim komputerze po załączeniu

> programu
> > (włączasz xfire i wtedy napisane jest "Detecting installed games").
> Tyle to też wiem tylko chce na tej stronce internetowej w moim profilu dodać gry
w które
> gram najczęściej w tej wizytówce. Tak jak inni mają na gs''ach np.

Ach, sora, źle cię zrozumiałem. W oknie profilu masz napisane na środku PROFILE, powyżej
masz napisane Miniprofile, klikasz obok w napis niebieski i tam masz na dole kod, kopiujesz
kod do gs''a lub gdzie indziej i wszystko :).

Ok dzięi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj albo przedwczoraj strona główna XFire http://www.xfire.com/ poważnie zmieniła swoją szatę graficzną. Mi się bardzo podoba ten nowy wygląd, jest o wiele lepszy od tego poprzedniego. Dużym plusem też jest to że w końcu można sobie poprzeglądać dokładne statystyki, niby nic takiego specjalnego ale fajnie jest zobaczyć jak bardzo popularna jest nasza ulubiona gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imho ta nowa szata jest... co najmniej pomyłką :/
totalnie mi nie przypadła do gustu, przejrzystość przede wszystkim, a tu jej brak.... :/
szkoda, rzadziej będę korzystał z serwisu xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 13:53, pizmak666 napisał:

imho ta nowa szata jest... co najmniej pomyłką :/
totalnie mi nie przypadła do gustu, przejrzystość przede wszystkim, a tu jej brak....
:/
szkoda, rzadziej będę korzystał z serwisu xfire.


Rzeczywiście przejrzystość jest nie najlepsza, ale moim zdaniem trochę przesadzasz bo nie jest aż tak źle, mi tam w ogóle to nie przeszkadza i nawet mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie te dodane bajery wcale nie cieszą... nie potrzebne mi to do szczęścia. przy okazji, kiedy odwiedza się główną stronę gildii [jakiejkolwiek], nie ma sympatycznych linków na dole strony do for... :/
no i wczytują mi się strony tego serwisu znacznie wolniej, a to boli. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:00, pizmak666 napisał:

a mnie te dodane bajery wcale nie cieszą... nie potrzebne mi to do szczęścia. przy okazji,
kiedy odwiedza się główną stronę gildii [jakiejkolwiek], nie ma sympatycznych linków
na dole strony do for... :/


To kwestia przyzwyczajenia, to chyba nie jest aż tak duży problem żeby odzwyczaić się od klikania na dole strony i przyzwyczaić się do klikania w innym miejscu.

Dnia 10.05.2008 o 17:00, pizmak666 napisał:

no i wczytują mi się strony tego serwisu znacznie wolniej, a to boli. ;/


Z moim internetem wszystkie strony wczytują się wolno, więc nawet tego nie zauważyłem, ale przyznaje że to dość poważna wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie natomiast brakuje rankingu 10 najpopularniejszych gier na xfire. Wie ktoś moze gdzie to teraz się znajduje bo poprzednio byo na głównej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 12:44, Lord Andre 1 napisał:

A mnie natomiast brakuje rankingu 10 najpopularniejszych gier na xfire. Wie ktoś moze gdzie to teraz się znajduje bo poprzednio byo na głównej stronie.

Chodzi Ci o ogolny ranking najpopularniejszych gier ever? http://xfire.com/games/ i przefiltrowanie poprzez klikniecie "Rank". Na stronie glownej jest dzienny ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o coś takiego tylko, ze zawsze na stronie głównej po lewej stronie było 10 gier w tabeli i podane było ilość godzin ale na to samo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można wrzucić do swojego profilu xfire, własne screeny nie robione przez program? jeśli tak to jak, proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 17:29, exe.qtor napisał:

Mam pytanie czy można wrzucić do swojego profilu xfire, własne screeny nie robione przez program? jeśli tak to jak, proszę o odpowiedź.

Raczej nie. Po wejsciu w panel "Screenshots" na naszym profilu Xfire zobaczymy tylko mantre o tym, ze screeny wykonane za pomoca skrotu [Scroll Lock] + [S] zostana automatycznie dodane. Zadnego przycisku upload nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu mam problem z rozmowami głosowymi przez Xfire tzn. kiedy włączam ten guziczek żeby się połączyć w słuchawce (u mnie i u kumpla) słychać okropne trzeszczenie czy to "pikanie", sam nie wiem jak to nazwać...wie ktoś o co może chodzić i ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie jesteś pewien, że to nie przez Wasze mikrofony? chociaż może to być błąd sygnału albo co..
proponowałbym na początek reinstalke klienta xfire u Ciebie i u kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się więcej użytkowników Xfire,aby statystyki (ile osob gra w daną grę) były faktycznie jakimś odzwierciedleniem rzeczywistości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:18, pres1990 napisał:

Czy można w xfire wyłączyć opcje liczenia godzin w grze

Nie - nie można, w końcu to jest jedna z głównych funkcji tego programu...
Jedynie można wyłączyć wykrywanie danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować