Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 08:26, Forgotten napisał:

Wczorajszego dnia utworzyłem profil( http://www.xfire.com/profile/forgotten469/ ) i mam
dwa, malutkie pytanka.
Są jakieś skiny do xfire? (tego na kompie, nie stronce)
Screeny i filmy xfire zapisuje mi na kompie, czy na stronie:P? Można uploadować screeny?

Ad.1
Skiny są:) Musisz wejść na stronkę xfire i tam jest dział "skins"

Ad.2
Screeny zapisują się najpierw na kompie, a po wyjściu z danej gry powinno się pokazać takie okno ze screenshotami, które zrobiłeś w grze i tam decydujesz czy wrzucić na stronkę czy skasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 08:26, Forgotten napisał:

Wczorajszego dnia utworzyłem profil( http://www.xfire.com/profile/forgotten469/ ) i mam
dwa, malutkie pytanka.
Są jakieś skiny do xfire? (tego na kompie, nie stronce)

tak, ściągasz w dziale download

Dnia 07.06.2008 o 08:26, Forgotten napisał:

Screeny i filmy xfire zapisuje mi na kompie, czy na stronie:P?

na kompie, jak odinstalujesz xfire stracisz screeny. jak nie zapiszesz gdzie indziej. i na portalu też jak uploadujesz je

Dnia 07.06.2008 o 08:26, Forgotten napisał:

Można uploadować screeny?

zrobione inaczej niż xfire- nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:20, skubsa napisał:

>
to tibia jest na xfire ? O.O Dziwne że Wow jest na 1st miejscu . . .

Przecież (nie urażając nikogo) dla przeciętnego tibijczyka obsługa XFire (zwłaszcza, że sam program nie jest w rodzimym języku) jest zbyt trudna...
Przy okazji...Wie ktoś jak dodać do profilu zakładkę z postacią z WoW'a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Xfire nie wykazuje mi ile gram w Baldur''s Gate? Tzn. jak wejdę w Narzędzia -> Uruchom -> Wykryj gry to mi ją wykrywa ale kiedy włączę grę to nie pokazuję mi sie ta tabelka z napisem: ''Xfire w grze włączone'' czy coś w ten deseń oraz nie pokazuje ile czasu grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:45, Uther92 napisał:

> >
> to tibia jest na xfire ? O.O Dziwne że Wow jest na 1st miejscu . . .
Przecież (nie urażając nikogo) dla przeciętnego tibijczyka obsługa XFire (zwłaszcza,
że sam program nie jest w rodzimym języku) jest zbyt trudna...
Przy okazji...Wie ktoś jak dodać do profilu zakładkę z postacią z WoW''a ?


najpierw wchodzisz na swoje konto w X-Fire, później to już tylko:

20080608165841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego nie nalicza mi gry mafia? Mam dodane do listy uruchamiam gre i jest dobrze ale jak zminimalizuje gre by zobaczyć czy nalicza to wygląda tak jak bym w ogole nie grał. Czy moze to być spowodowane tym że zminimalizowałem gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 14:01, Lord Andre 1 napisał:

Wie ktoś może dlaczego nie nalicza mi gry mafia? Mam dodane do listy uruchamiam gre i
jest dobrze ale jak zminimalizuje gre by zobaczyć czy nalicza to wygląda tak jak bym
w ogole nie grał. Czy moze to być spowodowane tym że zminimalizowałem gre?

Spróbuj zatwierdzić jeszcze raz ścieżkę gdzie jest zainstalowana gra, zobacz czy jest w okienku obok, gdzie masz inne gry. Jeżeli nie zadziała, spróbuj uruchomić grę z XFire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dało rady ale raczej problem tkwi w tym że mam z kolekcji klasyki i na poczatku prezentuje się fronczewski i jak chce usunąc ten pokaz z folderu to już cala gra nie działa więc raczej chodzi o to startowo-reklamujące okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wiele osó ma lub miało problem z robieniem screenów lub działaniem xfire w grze. Można powiedzieć ,że znalazłem na to radę. W ustawieniach trzeba popróbować z przyciskami które mają uaktywniać dane czynności. Ja pozmieniałem na screeny 2 przywołanie rozmowy 1 i coś tam jeszcze na 3 i w każdej grze mi działa a wcześniej nie chciało ;) Mam nadzieję ,że to może komuś pomoże.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie pomogło raczej zrobiłem sobie przypisanie screeby na 8 i rozmowy na 7 na klawiaturze numerycznej i w dwóch grach w których mi wcześniej działało bez zmian teraz nagle nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 14:15, Lord Andre 1 napisał:

Nie dało rady ale raczej problem tkwi w tym że mam z kolekcji klasyki i na poczatku prezentuje
się fronczewski i jak chce usunąc ten pokaz z folderu to już cala gra nie działa więc
raczej chodzi o to startowo-reklamujące okno.


Po prostu odpalaj grę bezpośrednio z pliku EXE gry, a nie z "wstawki" Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować